reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Hej hej 😊 u mnie tez na stanie co prawda 3i8 latek , na szczęście śpiący całą noc już od dawna. Ja też jak pomyślę że wracamy do punktu wyjścia to trochę jestem przerażona. Mój syn nie tolerował butelek i nigdy z żadnej nie pił, aha oprócz szpitala jak się urodził. Potem bbox i kubek otwarty. Do 3rz kp. Spał średnio w nocy do roku, głównie na rękach. Więc trochę się boję co to będzie, muszę tym razem obrać inny plan 😃

Ja jutro zaczynam 6tc i typowych dolegliwości może nie mam, mdli mnie jak mam pusty żołądek czy to rano czy południe, jak zjem jest ok. Piersi bolą od momentu pozytywnego testu. Trochę senna i jakby lekko na kacu chodze😄
O to ja się identyfikuje z Twoimi dolegliwościami. Mdli mnie głownie jak jestem głodna i piersi powiększone. No i sennośc i szybko się mecze (aczkolwiek bez ciąży tez o 20tej potrafiłam usnąć;). nie obrazilabym się jeśli tak by mi cały pierwszy trymestr minal;) bo w sumie to mogę zupełnie normalnie funkcjonować.
 
reklama
A o ciąży wie tylko moja przyjaciółka póki co bo u nas po tylu latach starań nie chcieliśmy się za szybko wychylać. Jeśli po środowym usg będzie serduszko i wszystko Ok to powiemy rodzicom, jako prezent na Dzień Mamy:) a wszyscy inni się dowiedzą dopiero po prenatalnych. Aczkolwiek ja podchodzę do tego etapu z trochę większym spokojem bo do in vitro podchodziłam z zarodkiem zdrowym, przebadanym genetycznie.
 
Ostatnio poszłam do sklepu, stanęłam przed półką i ... pustka w głowie 🤣 kompletnie nie wiedziałam po co przyszłam 😆 do tej pory miałam pamięć fenomenalną.



Ja w 1 ciąży pracowałam w świetlicy szkolnej tylko to był sam początek roku szkolnego i w sumie i tak w trakcie roku bym zniknęła. Na Twoją sytuację pewnie trzeba patrzeć z wielu stron: czy to edukacja wczesnoszkolna, czy jesteś przedmiotowcem, jak się czujesz i przede wszystkim czy chciałabyś tam jeszcze wrócić ;)
Edukacja wczesnoszkolna i dodatkowo 8 godzin świetlicy + logopedii w przedszkolu. Same lekcje okej przeraża mnie świetlica i przedszkole. Myślałam, że popracuje bo uwielbiam swoją pracę, ale patrząc na te chore dzieci, które ciągle przychodzą z katarami, kaszlem i na antybiotyku chyba pójdę od przyszłego tygodnia na l4 😯 dyrekcja będzie w szoku 😀
 
Hej dziewczyny :) chyba mogę dołączyć :) tydzień temu wizyta pęcherzyk ciążowy w macicy beta ładnie rośnie. W sobotę kolejna wizyta. Choć początki były ciężkie i pewnie gdyby nie to że miałam jakiś test w domu to nawet bym nie widziała, że jestem w ciąży bo miałam dość obfity "okres". W 7 dniu krwawienia z głupia zrobiłam test bo była podwyższona temp, wyszła krecha po sekundzie wyraźna i gruba beta 157 kolejna 458 po paru dniach już widoczny pęcherzyk w macicy , krwawienia ustąpiły, a ja z niecierpliwością czekam do soboty. Dodam , że nie mam żadnych objawów wręcz czuje się świetnie ☺😘😘
Witaj i gratulacje 💗 do głowy by mi nie przyszło, żeby robić test 😅
Według ostatniej miesiączki dzisiaj 6+1 :) po prawie 3 latach starań, moja córcia może będzie miała rodzeństwo 🙆‍♀️
Ile ma lat? 🙂
Hej 🙂
Ja dzisiaj po pierwszej wizycie. Termin wychodzi na 9 styczeń 🥰 więc dziś 6+2
Zarodek 5 mm, serduszko pięknie widoczne.
Kolejna wizyta zaplanowana na 14 czerwca.

Tak przy okazji czy któraś z Was jest obecnie na urlopie wychowawczym? Jak to załatwić ze strony formalnej, by przejść na L4?
Tak, czy inaczej jutro kontaktuje się z kierowniczką i mam nadzieję, że mi wyjaśni jak sprawę ugryźć 🙈
Extra 🤩
Dziewczyny dziś jakies czarne myśli mam..od wczoraj piersi, w których zdecydowanie czułam od ponad tygodnia już napięcie zaczęły jakies bardziej miękkie być:( drugi dzień biore zastrzyki z progesteronu ( poza tym ze biore progesteron dopochwowo i doustnie, ale mam niski poziom a ja po in vitro jestem na sztucznym cyklu wiec nie wytwarzam swojego do Ok 12 tc) i spodziewałabym się ze po tym piersi będą jeszcze bardziej bolec a tu w druga stronę:/ boje się ze coś jest nie tak…
To jest moja pierwsza ciąża z bólem piersi od początku. W poprzednich tego nie miałam 😉
Hej,
Już po wizycie i raczej do was nie dołączę. Dzisiaj 7+3 i pusty pęcherzyk ciążowy. Duży bo 2 cm ale pusty. Lekarz powiedział że jeszcze jest nadzieja ale jakoś nie chce mi się wierzyć. We wtorek mam zrobić betę żeby sprawdzić czy zaczęła spadać i w piątek na kolejną wizytę. 🥺
Ojej 😔 ale jeszcze jest nadzieja ... Ja w pierwszej ciąży nie robiłam bety (17 lat temu jeszcze nie była popularna) I też bardzo późno było widać dziecko. Chyba w 8 lub 9 tygodniu...2 tygodnie wcześniej puste jajo. Ale ja mam tyłozgięcie macicy i chyba ogólnie u mnie gorzej widać... trzymam kciuki 💚
O dzięki. Ja właśnie myślę czy na nfz się nie umówić do gin w naszej przychodni, która swoja droga ma opinie niestety średnie. Ale chociaż jakieś badania bym miała. Bo poszłam prywatnie teraz i pierwsza ciążę prowadziłam,prywatnie u innego gin. Ta co chodze teraz wysyła na darmowe prenatalne każda swoja pacjentkę, więc dobre i to.
Z ciekawości, jeśli chodzi o wizyty prywatne, ile płacicie? Ja ostatnio z cytologia 200zl, normalnie bierze 180.
Za wizytę 250,a jak usg, to kolejne 200 czy 250 (nie wiem jeszcze ile w tym roku)
Ja melduje się po wizycie 🙋🏻‍♀️ Dziś równo 5tc- pęcherzyk ciążowy w macicy, ale wg Pani doktor trochę za wcześnie na zobaczenie pęcherzyka żółtkowego i zarodka- mówiła, że zmierza to w dobrym kierunku. Dostałam też z uwagi na wcześniejsze poronienie (chociaż było ono zatrzymane, nie dostałam krwawienia) acard 150. Podpowiecie mi proszę w jakim celu się go stosuje? Co prawda ginekolog mówiła, ale ja z nerwów nie zapamiętałam 😩
Zwolnienie też dostałam- jak doktor usłyszała, że musiałam przeprosić klientkę przy obsłudze bo zrobiło mi się niedobrze i leciałam wymiotować to stwierdziła, że tak pracować się nie da 🤷🏻‍♀️
Ja też byłam równo 5 tc I od razu kruszy zaznaczył, że na tym etapie nic nie zobaczy. Był tylko pęcherzyk w macicy i jadę znów w czwartek, czyli równo 7tc
Ja już po wizycie, jest serduszko 💕
Super 💗
Jestem po wizycie! Serce bije 🥰
Super 💗
U mnie też na wczorajszej wizycie wszystko w porządku. Serduszko bije, skierowania na badania itd. Usg tylko szybkie poglądowe. Z minusów - lekarz nie wyraził zgody na mój urlop :( i zamiast właśnie być w trasie, to siedzimy w domu :(
Dobrze, że wszystko ok.
A to mój kropek z bijącym serduszkiem 🥰🥰🥰☺️
Piękny 😍
pikny!
Ja może coś zobaczę w poniedziałek ;)
Nie mogę sie doczekać ale i jestem pełna obaw... czy któraś z Was planuje zrobić testy Nifty lub Sanco?
Tak. Ja będę robić. W poprzedniej ciąży też zrobiłam. Tego dnia, co test pappa. Na pappie spodziewałam się podwyższonego ryzyka, ze względu na wiek i jak zadzwonili do mnie, że mam przyjechać, to wiedziałam, że coś nie tak, ale się jeszcze nie przejmowałam. Dopiero później zrozumiałam dlaczego w tle rozmowy telefonicznej usłyszałam"tam są 2". Na wizycie usłyszałam, że mam 2 ryzyka wysokie : ZD 1:76 chyba i ZE 1:117. Płakałam cały czas. Później czekałam na wyniki Sanco. W międzyczasie zachorowałam bardzo ciężko na covid. Gdy zadzwonili byłam w stanie tylko wyszeptać "słucham" i "jaka płeć". Wyszło, że dziewczynka zdrowa i nie robiłam już amnio. Choć teraz nie wiem czy nie zrobię, bo dopiero teraz jestem na grupie, na której widzę, że te testy niestety czasem się mylą...
Ja się nad tym zastanawiam myślę że u mnie pappa wyjdzie kiepsko choćby ze względu na wiek więc myślę że nipt zrobię wcześniej żeby nie czekać długo na wynik od pappy
Ja teraz też pójdę w 10 tygodniu. A ile masz lat?
Hejka chciałam się przywitać :) w styczniu również powitam bobasa na świecie :)
Witaj i gratulacje 💚
Hejka ja tez sie witam. :) co prawda na razie jestem w 1-2 tygodniu ale mam nadzieje ze zostanę tutaj na dłużej.. 😊 chciałabym sie dowiedzieć od was jakie emocje wam towarzyszyły po zobaczeniu drugiej kreski na teście? Ja zacznę pierwsza. Jest to moj 1 cykl starań wiec totalny hardcore. testy zaczęłam juz robić od 24dc i były negatywne, dokładnie dwa. 🤭 został mi jeden ostatni z czułością powyżej 20 i postanowiłam ze zrobię go dzień przed planowana miesiączka zeby juz go zużyć ale bylam pewna ze nic z tego. Jakze było moje zdziwienie gdy zobaczyłam ze zabarwia sie kreska na T. Nogi mi sie ugięły zaczęłam sie cała trzesc i przez Cały dzień w pracy nie mogłam sie w ogole skupić. Dopiero po paru testach uwierzyłam. Ale nie było płaczu😬 moze to jeszcze do mnie nie dotarło. Jak zobaczę jak bije serduszko u ginekologa moze sie cos zmieni. Dajcie znać bo jestem ciekawa bardzo ❤️ Pozdrawiam styczniowe mamy 🥰
Witaj i gratulacje 💚
Mam 33 lata i 3.5 letniego synka. Ciąża zaskoczyła mnie jak zima drogowców:D z resztą z synem też tak było. Synek bardzo długo wstawał w nocy na mm potrafił wstać 4-5 razy i nawet nie myślałam o drugim dziecku. Od jakiegoś miesiąca w miarę się to unormowało i można powiedzieć że zaczęłam przesypiać noce. Z jednej strony się cieszę a z drugiej jak pomyślę znowu o porodzie, wstawaniu w nocy i pozostałych trudach macierzyństwa to mam strach w oczach :D
Mnie przeraża właśnie to wstawanie w nocy, bo już po prostu jestem na to stara i bardzo ciężko się regeneruje. Pozostałe rzeczy, mimo wieku, są raczej na plus 🙃
Hej dziewczyny wczoraj rano radość serduszko bije, a wieczorem gorączka o silny ból gardła pojechałam na pogotowie i stwierdzili anginę dostałam amotax myślicie, że jest bezpieczny w ciąży jestem załamana 😭
Ojej... zdrówka i trzymam kciuki 💚💚💚
1 Bardzo delikatny ale dał nadzieje, drugi z wczoraj miałam nie robić ale no nie wytrzymałam 🤭jeszcze z południa juz trochę bardziej wyraźna ❤
Super 🤩
w takim razie jest to moj 4 tydzień + 1 .kiedy u was zaczęły sie dolegliwości? Najbardziej martwię sie o piersi bo nic sie z nimi nie dzieje
To moja pierwsza ciąża z bólem piersi 😉 więc się nie przyjmuj tym brakiem ☺️
Czy juz mówiłyście np rodzicom o ciąży? W jaki sposob??

Ja w tajemnicy powiedzialam rodzicom i mojej przyjaciółce.. ale rodzice maja udawać, bo P sie uparł, że po lekarzu. Ja jestem jedynaczka, moja mama jest dla mnie najwazniejsza na swiecie, jak mialam nie powiedziec.. tym bardziej, ze ona sama podejrzewala "a ta kaszka na buzi to nie od hormonow ciezarnej?" 🤣
To pierwsza ciąża, w której nie mówimy nikomu. Chcę uniknąć komentarzy w stylu "a co myślała, jak ma tyle lat? Przecież wiadomo, że w tym wieku to dzieci chore albo się nie udaje"
Witam. Ja prawdopodobnie tez styczniowa. Mam na imię Patrycja i mam 33lata. Na pokładzie 5letnia corka. Jestem po pierwszej wizycie. Z OM wychodziło ze ciąża ma 8tyg a z usg ze młodsza o tydzień. Pani doktor mówi ze na razie wszystko dobrze. Zaskoczyło mnie ze na wizycie Pani doktor nie podała przewidywanej daty porodu ani nie odsłuchała jak bije serduszko a liczyłam na to. Zobaczę po następnej wizycie i jeżeli nadal nie będę zadowolona to chyba ja zmienie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.
Witaj i gratulacje 💗 dobrze jest mieć fajnego lekarza 😉
moi rodzice maja kwiaciarnie, w piątek bylam w UP, bo Pracowałam tam kiedyś i załatwiałam szkolenie dla mojego P. Szybko skończyłam wiec podjechałam do nich. Na wstepnie moja mama rzuca:
- oo, 15:00, Ty już na L4 czy wolne wzięłaś?
Mówię niee, opowiadam gdzie byłam i co załatwiałam. Podeszła do mnie bliżej i mówi "a ta kaszka na buzi? Moze w ciąży jesteś?" A ja sie tylko uśmiechnęłam. Ona oczy jak 5zł. Mowie jezu, tylko nie mów P! Lekarz dopiero w poniedziałek, wiec sie nke chwal, że sie wygadałam 🤣 rozplakala siez przytulila mnie, mowi gratulacje... a ja obsrana dalej, bo jeszcze tata... po moim nieudanym małżeństwie jest zdystansowany do obecnego partnera, ale bardzo go lubi, bo mowi ze jestem w dobrych rekach. Weszlam na zaplecze kwiaciarni:
- tato, musze Ci coś powiedziec ale sie boje.
- no? Co jest córcia?
- jestem w ciąży (rozbeczalam sie).
- no to bardzo fajnie! Dzieci i szklanek w domu nigdy za wiele! Pomożemy! Co beczysz? Cieszyć sie trzeba, obyś zdrowa byla i oby zdrowe było. Uscisnal mnie, tez mu łzy polecialy...
Pozniej mama pisala, ze jest tak strasznie szczesliwa... ze P to dobry chlopak, ze tata placze w domu z radosci...

A z przyjsciolka rozpoczynalysmy starania rownoczesnie. U niej od grudnia echo. Napisalam wiadomość:
"Siedzisz?
Tak, w pracy jestem
(Zdjecie testu)
O *****"

🤣🤣🤣🤣
Super Rodzice 💕
Hej, witam się :) Również spodziewam się dziecka w styczniu. Jutro pierwsza wizyta u gina. To moja druga ciąża, w pierwszej mało się nie przekręciłam, ale na szczęście i ja i syn jesteśmy cali i zdrowi. Test zrobiłam kilka dni po jego 5 urodzinach - siedziałam w komisji maturalnej na języku polskim (4h 🙃) i ledwo żyłam od wszelkich objawów okresu. Co chwilę myślałam że już się musiało zacząć a tu nic i nic. Po maturze z matmy zrobiłam test i "zdałam" 😹
Gratulacje i czekamy na jutro 💚
Hej! Od jakiegoś czasu Was podczytuję i nabrałam ochoty żeby jednak coś tu napisać.
Z moich obliczeń wychodzi tp na 19.01 ale wizyta u lekarza dopiero w następny poniedziałek-moze wtedy dowiem się czegoś więcej (to będzie 6+3). Mam 34 lata, jednego synka niespełna 2 letniego o którego staraliśmy się prawie 4lata. To moja 4 ciąża, ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze 😊
Witaj i gratulacje 💚
Ja 6+2 objawów zero, oprócz bolącego gardła przy anginie 😞 mam nadzieję, że z dzieciątkiem będzie wszytsko dobrze tyle starań. Najchętniej to bym chodziła do ginekologa co 2 dzień sprawdzać czy jest okej 🤣. Mówiłam o ciąży tylko 2 przyjaciółka, czekamy do kolejnej wizyty. Pracuje w szkole więc też nie wiem jak to przekazać dyrekcji bo chciałabym pracować do końca roku szkolnego, ale te choroby mnie przerażają. Może jest tu przyszła mama, która pracuje z dziećmi?
Ja mam zajebistego dyrektora, który za każdym razem mówi, że trzeba się cieszyć i nie robi żadnych problemów. Ja pracuję w szkole. W pierwszej ciąży pracowałam do 9 tc, bo to było zastępstwo w innej szkole. W drugiej chyba do 33 tc, bo mnie lekarz do szpitala położył, choć chciałam jeszcze chociaż oceny wystawić na semestr, ale nie chciał mnie słuchać 😂 trzecią ciążę poroniłam, więc w czwartej poszłam na zwolnienie dzień po tym, jak się dowiedziałam. Ale to był pierwszy rok covidu i był wrzesień, więc najgorszy okres chorobowy przede mną. Niestety, ciężki covid I tak mnie dopadł w 13 tygodniu. 2 tygodnie prawie nie jadłam, nie wstawałam z łóżka, nie siadałam, nie mogłam nawet mówić i trzymać oczu otwartych, tak byłam słaba... W tej ciąży pracuję do wakacji, a od września też bym chciała jeszcze miesiąc, ale pewnie to będzie za duży kłopot z planem i pewnie będzie lepiej dla szkoły, jak pójdę na l4 😒
U mnie najlepiej sprawdza się balsam z dove. Ja ogólnie to corka młynarza, bladzioch ze mnie i średnio się opalam,nie lubię nawet
Ja też nie mogę się opalać i kiedyś się tego wstydziłam i w lecie nosiłam rajstopy 😂 e teraz z dumą prezentuję moje białe nogi i cała resztę też 😁
 
A tak wybiegając troszkę w przyszłośc, skoro tak tu sobie gawedzimy- jaka płeć Wam się marzy? Jeśli pierwsze to pewnie beż różnicy? No że przede wszystkim zdrowe to wiem 😊co do mamus po raz drugi lub więcej, czy wasze objawy się różnią od poprzednich ciąż? Ja mam w domu uroczego chlopaka lat 3i8. Świetnie jakby dołączyła siostra, ale on mówi że chce blata. A i do chłopca nawet miałabym już imię, a do dziewuchy w ogóle. Moje objawy na tą chwilę są jakby łagodniejsze niż z synem.
 
Hej dziewczyny wczoraj rano radość serduszko bije, a wieczorem gorączka o silny ból gardła pojechałam na pogotowie i stwierdzili anginę dostałam amotax myślicie, że jest bezpieczny w ciąży jestem załamana 😭
Myślę że jeśli jest konieczność to chyba lepiej wziąć. Skoro lekarz przepisał to chyba dozwolony w ciazy jest. Miałam raz anginę,na początku roku. Coś strasznego, a tym bardziej na poczatku ciąży, bardzo współczuję 😔❤️
 
U mnie nikt nie wie i nie będzie wiedział. Wie mąż. Dzieci dowiedzą się po Nifty.

A tak wybiegając troszkę w przyszłośc, skoro tak tu sobie gawedzimy- jaka płeć Wam się marzy? Jeśli pierwsze to pewnie beż różnicy? No że przede wszystkim zdrowe to wiem 😊co do mamus po raz drugi lub więcej, czy wasze objawy się różnią od poprzednich ciąż? Ja mam w domu uroczego chlopaka lat 3i8. Świetnie jakby dołączyła siostra, ale on mówi że chce blata. A i do chłopca nawet miałabym już imię, a do dziewuchy w ogóle. Moje objawy na tą chwilę są jakby łagodniejsze niż z synem.

Jestem mamą chłopca i dziewczynki więc generalnie mi wszystko jedno. Wolałbym chłopca bo uważam że mają łatwiej w życiu. Natomiast synowi jest wszystko jedno, a córka ùparcie chce siostrę. Także dla naszego zdrowia psychicznego lepiej żeby to była dziewczynka. No cóż. Dowiemy się w połowie czerwca pewnie.

Dla mnie to 4 ciąża i zdecydowanie najgorsza. Z synem zero objawów. Z córka trochę mnie mdliło na początku i odrzuciło mnie od mięsa. Trzecią pozamaciczna zero objawów. Teraz: zaparcia, wzdęcia, bóle pleców i brzucha, mdłości 24h na dobę, wymioty również no stop, jestem głodna ale nie mogę patrzeć na jedzenie. Wszystko mi śmierdzi. Mam problemu z oddychaniem. Śpię prawie całe dnie. Schudłam już ok 7kg a to ledwo 8tc - a schudłam z wagi ok 52/53kg więc już wpadam w niedowagę. Wyglądam jak śmierć. Lekarz powiedział że jak mi się przez weekend nie poprawi to szpital 😥 na szczęście elektrolity i duża dawka leków jakoś dały radę
 
reklama
Witaj i gratulacje 💗 do głowy by mi nie przyszło, żeby robić test 😅

Ile ma lat? 🙂

Extra 🤩

To jest moja pierwsza ciąża z bólem piersi od początku. W poprzednich tego nie miałam 😉

Ojej 😔 ale jeszcze jest nadzieja ... Ja w pierwszej ciąży nie robiłam bety (17 lat temu jeszcze nie była popularna) I też bardzo późno było widać dziecko. Chyba w 8 lub 9 tygodniu...2 tygodnie wcześniej puste jajo. Ale ja mam tyłozgięcie macicy i chyba ogólnie u mnie gorzej widać... trzymam kciuki 💚

Za wizytę 250,a jak usg, to kolejne 200 czy 250 (nie wiem jeszcze ile w tym roku)

Ja też byłam równo 5 tc I od razu kruszy zaznaczył, że na tym etapie nic nie zobaczy. Był tylko pęcherzyk w macicy i jadę znów w czwartek, czyli równo 7tc

Super 💗

Super 💗

Dobrze, że wszystko ok.

Piękny 😍

Tak. Ja będę robić. W poprzedniej ciąży też zrobiłam. Tego dnia, co test pappa. Na pappie spodziewałam się podwyższonego ryzyka, ze względu na wiek i jak zadzwonili do mnie, że mam przyjechać, to wiedziałam, że coś nie tak, ale się jeszcze nie przejmowałam. Dopiero później zrozumiałam dlaczego w tle rozmowy telefonicznej usłyszałam"tam są 2". Na wizycie usłyszałam, że mam 2 ryzyka wysokie : ZD 1:76 chyba i ZE 1:117. Płakałam cały czas. Później czekałam na wyniki Sanco. W międzyczasie zachorowałam bardzo ciężko na covid. Gdy zadzwonili byłam w stanie tylko wyszeptać "słucham" i "jaka płeć". Wyszło, że dziewczynka zdrowa i nie robiłam już amnio. Choć teraz nie wiem czy nie zrobię, bo dopiero teraz jestem na grupie, na której widzę, że te testy niestety czasem się mylą...

Ja teraz też pójdę w 10 tygodniu. A ile masz lat?

Witaj i gratulacje 💚

Witaj i gratulacje 💚

Mnie przeraża właśnie to wstawanie w nocy, bo już po prostu jestem na to stara i bardzo ciężko się regeneruje. Pozostałe rzeczy, mimo wieku, są raczej na plus 🙃

Ojej... zdrówka i trzymam kciuki 💚💚💚

Super 🤩

To moja pierwsza ciąża z bólem piersi 😉 więc się nie przyjmuj tym brakiem ☺️

To pierwsza ciąża, w której nie mówimy nikomu. Chcę uniknąć komentarzy w stylu "a co myślała, jak ma tyle lat? Przecież wiadomo, że w tym wieku to dzieci chore albo się nie udaje"

Witaj i gratulacje 💗 dobrze jest mieć fajnego lekarza 😉

Super Rodzice 💕

Gratulacje i czekamy na jutro 💚

Witaj i gratulacje 💚

Ja mam zajebistego dyrektora, który za każdym razem mówi, że trzeba się cieszyć i nie robi żadnych problemów. Ja pracuję w szkole. W pierwszej ciąży pracowałam do 9 tc, bo to było zastępstwo w innej szkole. W drugiej chyba do 33 tc, bo mnie lekarz do szpitala położył, choć chciałam jeszcze chociaż oceny wystawić na semestr, ale nie chciał mnie słuchać 😂 trzecią ciążę poroniłam, więc w czwartej poszłam na zwolnienie dzień po tym, jak się dowiedziałam. Ale to był pierwszy rok covidu i był wrzesień, więc najgorszy okres chorobowy przede mną. Niestety, ciężki covid I tak mnie dopadł w 13 tygodniu. 2 tygodnie prawie nie jadłam, nie wstawałam z łóżka, nie siadałam, nie mogłam nawet mówić i trzymać oczu otwartych, tak byłam słaba... W tej ciąży pracuję do wakacji, a od września też bym chciała jeszcze miesiąc, ale pewnie to będzie za duży kłopot z planem i pewnie będzie lepiej dla szkoły, jak pójdę na l4 😒

Ja też nie mogę się opalać i kiedyś się tego wstydziłam i w lecie nosiłam rajstopy 😂 e teraz z dumą prezentuję moje białe nogi i cała resztę też 😁
Kocham Twoje odpowiedzi! 😂❤️
 
Do góry