reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
pikny!
Ja może coś zobaczę w poniedziałek ;)
Nie mogę sie doczekać ale i jestem pełna obaw... czy któraś z Was planuje zrobić testy Nifty lub Sanco?
ja chciałam hormony, bo czytałam o nim wiele dobrego, że jest bardzo dokładny i ten myślałam, żeby zrobić.. ale dziś Pani Doktor powiedziała, że i tak zaczyna się od Pappa, a później robi się dokładniejsze jeśli zachodzą wątpliwości.. wiec w sumie nie wiem jak to jest dokładnie.
 
Tak. Ja będę robić Nifty wstępnie 9 czerwca
a mozesz napisac, co Toba kieruje? Jesteś mlodziutka, mlodsza ode mnie... ja mam 35 (w lipcu 36)
Ja się nad tym zastanawiam myślę że u mnie pappa wyjdzie kiepsko choćby ze względu na wiek więc myślę że nipt zrobię wcześniej żeby nie czekać długo na wynik od pappy
to samo pytanko, co Tobą kieruje?

Troche przerażają mnie koszty, ale czytalam ze te NFZowskie czesto dają niepotrzebnie stracha...
 
a mozesz napisac, co Toba kieruje? Jesteś mlodziutka, mlodsza ode mnie... ja mam 35 (w lipcu 36)

to samo pytanko, co Tobą kieruje?

Troche przerażają mnie koszty, ale czytalam ze te NFZowskie czesto dają niepotrzebnie stracha...

Oczywiście nifty nie wykryje wszystkich wad czy problemów więc USG i pappe też zrobię ale po prostu już po 10tc będę miała przynajmniej jasność co do chorób genetycznych i płci. Nie widzę powodu by sobie ten czas oczekiwania przedłużać. Szczególnie że na ten moment jestem zdecydowana co do terminacji a to w Polsce nie jest takie proste
 
Oczywiście nifty nie wykryje wszystkich wad czy problemów więc USG i pappe też zrobię ale po prostu już po 10tc będę miała przynajmniej jasność co do chorób genetycznych i płci. Nie widzę powodu by sobie ten czas oczekiwania przedłużać. Szczególnie że na ten moment jestem zdecydowana co do terminacji a to w Polsce nie jest takie proste

Rozumiem. Dziekuje Ci za szczerosc. Tak, my też w razie co, na razie jesteśmy za terminacją w razie "w". Ale z każdym dniem przywiązuje sie do tej świadomości, coraz bardziej... dlatego pytam o testy. Ola, ktory wariant Nifty bierzesz? Plus czy pro?
 
ja chciałam hormony, bo czytałam o nim wiele dobrego, że jest bardzo dokładny i ten myślałam, żeby zrobić.. ale dziś Pani Doktor powiedziała, że i tak zaczyna się od Pappa, a później robi się dokładniejsze jeśli zachodzą wątpliwości.. wiec w sumie nie wiem jak to jest dokładnie.
podrzucisz proszę jakis link?
 
Ja dzisiaj 4T2D, wiec jeszcze mam chwilę na namysł, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć. Wiadomo, moja Gin bedzie informowac, ale zbieram wiadomości, żeby zaczerpnąć opinii Waszych... w końcu jedziemy na tym samym wózku 🤣
 
reklama
Do góry