reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie zadręczaj się, stres nie pomoże. Jeśli lekarz mowil że czasem się tak zdarza i że jeśli nie ma skurczy i krwawienia to nic złego się nie dzieje, to może warto mu zaufać. Tym bardziej, że jutro masz prenatalne. Ale może faktycznie z przytulanek warto zrezygnować.
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok
Myślę tak samo trzeba zaufać. No dziewczyny co dziś tu taka cisza jak wizyty? Ja już odliczam do 19go lipca
 
reklama
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
 
Ja równiez termin prenatalnych na 20 lipca, już się nie mogę doczekać [emoji3590] chcemy znać płeć [emoji3526]
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
 
My chcieliśmy znać płeć:)
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
 
Ja mam prenatalne 20 lipca, podejrzewam, że jedna z ostatnich z tego forum :D Mam pytanko do Was, czy wszystkie chcecie znać płeć dziecka ? Bo my z mężem jednak zdecydujemy się prawdopodobnie na niespodziankę, raczej nie jest to zbyt popularne w dzisiejszych czasach podejrzewam ;)
Ja też tak myślałam na początku, a im dalej tym postanowiliśmy z mężem, że fajnie wiedzieć ale tylko dla własnej wiadomości, nikomu nie powiemy [emoji6]
 
reklama
Ja mam prenetalne w piątek i nie mogę się już doczekać by się upewnić ze z Kropkiem wszystko w porządku i mam cicha nadzieję że da się podejrzeć kim ten Ktosiek jest😍😍😍😍 ciekawość mnie zrzera powiem wam szczerze by móc juz jakos sie zwracać do ktosia🥰
 
Do góry