reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

My już tylko czekamy na to aż poznamy płeć :) mój mąż nie pracuje w Polsce i jak dzwoni, to zawsze pyta "jak się czuje Marysia w brzuszku ".? 😂 Oczywiście, żeby było jasne będziemy przeszczesliwi jeśli okaże się, że będzie drugi łobuz w domu, ale gdzieś te przeczucie jest, że jednak będzie dziewczynka :) my nawet jakbyśmy chcieli mieć "niespodziankę" przy porodzie, to oboje jesteśmy tacy, że nie bylibyśmy w stanie wytrzymać nie znając płci, ale pomysł super i na pewno będzie mega przeżycie :)
A tak z ciekawości robiłaś wróżbę z obrączki?😅
 
reklama
Witam Was serdecznie styczniowe Mamy :) mam do Was pytanie, w jakim laboratorium wykonywałyście test Pappa + wolne bhcg? Ja mam do wyboru Diagnostykę i Synevo i cena jest chyba podobna. Które z tych dwóch polecacie? Jeśli macie jakieś opinie, to podzielcie się, będę wdzięczna.
Ja w diagnostyce, jest zniżka dla stałych klientów, No a ja dodatkowo miałam zniżkę rodzinna wiec wiesz ;) ale wynik był bardzo szybko, bo następnego dnia wieczorem juz widziałam, a słyszałam ze kilka dni się czeka
 
Myślę tak samo trzeba zaufać. No dziewczyny co dziś tu taka cisza jak wizyty? Ja już odliczam do 19go lipca
Ooo też mam wizytę 19 lipca, co prawda jestem juz po prenatalnych, ale teraz mam nadzieje ze dzidzia się pojawi i będę znała płeć 😅 po dwóch chłopakach dobrze by było mieć dziewczynkę, No i mam sporo nowych ubranek, w większości dla dziewczynki, więc by się przydały 🤣
 
A tak z ciekawości robiłaś wróżbę z obrączki?😅
Nie, nie robiłam wróżby ;) w sumie nawet nie pomyślałam o takich rzeczach ;)
To moja druga ciąża, ale w pierwszej oprócz rosnącego brzucha i to też późno, to jakbym w ciąży nie była. A w tej ciąży uczę się żyć ze wszystkimi możliwymi objawami, chociaż muszę przyznać, że już jest o wiele wiele lepiej, wymioty minęły, zostały mdłości :) po porodzie mówiłam każdemu, że ja mogę chodzić w ciąży jestem do tego stworzona , ale gdyby ktoś za mnie urodził, a teraz stwierdzam, że jednak nieeee.! 😂😂
 
Wiesz co ja bym poszła do innego lekarza. Co lekarz to inne podejście. Moja koleżanka miała kilka torbieli i wszytko było dobrze nic nie brała. U Ciebie może być dobrze ale lepiej sprawdzić 😊
 
Nadal bierzesz dupka jak sie zmniejszyła? Ja tez mialam 6cm, bralam dupka i na ost wizycie juz noe zapisał tableyek a torbę el się juz zapada i miala 3cm.
Nie nie już nie biorę od 4 dni. Na ostatniej wizycie miała ponad 2cm i lekarz powiedział że już nie stanowi zagrożenia. Ale ja tam dalej się nie nadwyrężam i wazam że wszystkim. 😊
 
Ooo też mam wizytę 19 lipca, co prawda jestem juz po prenatalnych, ale teraz mam nadzieje ze dzidzia się pojawi i będę znała płeć 😅 po dwóch chłopakach dobrze by było mieć dziewczynkę, No i mam sporo nowych ubranek, w większości dla dziewczynki, więc by się przydały 🤣
To życzę dziewczynki 🥰 niech ten czas szybciej przeleci do poniedzialku
 
reklama
W którym tygodniu i dniu miałaś badanie?

Kurcze, też bym chciała mieć księżniczkę po swoim łobuzie, okropnie nie mogę się doczekać aż poznam płeć. Jakby była dziewczynka, to chyba bym zakończyła ciążowe przygody, a tak to będzie mnie zawsze kusić...
Prenatalne mialam w 11+6, a wczoraj (12+6) mialam kontrole i lekarz tez uznal ze na razie wyglada na dziewczynkę ale pewnosc bedzie w 16 tygodniu. U mnie ta sama sytuacja jeśli dziewczynka to chyba kończymy a jak drugi chłopiec to bedzie kusiło;))))
 
Do góry