reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Słyszałam, że za granicą to do trzeciego miesiąca niezwykle bagatelizują ciążę. Dlatego ja bardzo doceniam, że w PL mam taki świetny kontakt z gine (w sprawie plamień dzwoniłam do niego w nd rano, a w pn miałam wizytę. Powiedział że w niedzielę też mogę przyjechać jeśli się martwię). To serio zloty człowiek i z tego powodu że jest taki mega dostępny też nie chce tego nadużywać. Pewnie jesli coś bardzo mnie zaniepokoi to zadzwonię. Póki co staram się cierpliwie czekać.
 
reklama
Juz po, widziałam moją fasolinę i bijące ♡, z OM 9+4, ale z USG 8+3, jest karta ciąży, skierowanie na badania i L4, no i poznałam termin 31.01, tak więc kto wie czy nie luty. Może zapisze się też do lutowych mam i będę tam starszakiem, bo tu jestem strasznie do tyłu :p
Mam jeszcze pytanie: czy któraś z obecnych miała na poczatku plamienia / czy stosujecie luteinę?
Ja plamiłam i dostałam, ale lekarka-kolezanka powiedziała mi, że mogę ją odstawic i to nawet nagle, bo to jest placebo. Odstawiłam i nic złego się nie wydarzyło.
 
Juz po, widziałam moją fasolinę i bijące ♡, z OM 9+4, ale z USG 8+3, jest karta ciąży, skierowanie na badania i L4, no i poznałam termin 31.01, tak więc kto wie czy nie luty. Może zapisze się też do lutowych mam i będę tam starszakiem, bo tu jestem strasznie do tyłu :p

Ja plamiłam i dostałam, ale lekarka-kolezanka powiedziała mi, że mogę ją odstawic i to nawet nagle, bo to jest placebo. Odstawiłam i nic złego się nie wydarzyło.
Gratulacje! ❤ to najsłodszy dźwięk!
.
Może placebo haha, dokończę opakowanie i zobaczymy co powie doktor.
 
Dziewczyny ratujcie!!!
Aktualnie 9+6 pierwsze badanie u ginekologa było 10/06, ciąża potwierdzona serduszko biło pięknie. Tydzień temu po stosunku krwawiłam ale bez bólu czy jakiś skurczy. Krwawienie kompletnie zanikło po 2-3h. Mieszkam za granica, dzwoniłam do gin i powiedzieli ze to normalne i żeby się nie martwić.
Przy okazji wizyty u rodzinnego opowiedziałam co się wydarzyło i kazał mi iść na betę.
Badanie robione we wtorek: 175 485
Badanie robione dziś: 172 560
Powiedzcie mi proszę co robić bo już rwie sobie włosy z głowy!!! Nie mogę dodzwonić się do mojego gina a rodzinny mnie przecież nie zbada…
Czy możliwe ze poziom beta hcg spada w 9tyg i nie ma to wpływu na rozwój ciąży?
Dodam ze już raz przechodziłam przez poronienie ale było to w 7tyg a nie jak jestem teraz w prawie 10tyg i już brzuch mi widać…
Pomóżcie dziewczyny bo jestem na skraju załamania 😖😭
 
Dziewczyny ratujcie!!!
Aktualnie 9+6 pierwsze badanie u ginekologa było 10/06, ciąża potwierdzona serduszko biło pięknie. Tydzień temu po stosunku krwawiłam ale bez bólu czy jakiś skurczy. Krwawienie kompletnie zanikło po 2-3h. Mieszkam za granica, dzwoniłam do gin i powiedzieli ze to normalne i żeby się nie martwić.
Przy okazji wizyty u rodzinnego opowiedziałam co się wydarzyło i kazał mi iść na betę.
Badanie robione we wtorek: 175 485
Badanie robione dziś: 172 560
Powiedzcie mi proszę co robić bo już rwie sobie włosy z głowy!!! Nie mogę dodzwonić się do mojego gina a rodzinny mnie przecież nie zbada…
Czy możliwe ze poziom beta hcg spada w 9tyg i nie ma to wpływu na rozwój ciąży?
Dodam ze już raz przechodziłam przez poronienie ale było to w 7tyg a nie jak jestem teraz w prawie 10tyg i już brzuch mi widać…
Pomóżcie dziewczyny bo jestem na skraju załamania 😖😭
Próbuj się dostać do jakiegoś ginekologa, js bym waliła drzwiami i oknami.
 
Dziewczyny ratujcie!!!
Aktualnie 9+6 pierwsze badanie u ginekologa było 10/06, ciąża potwierdzona serduszko biło pięknie. Tydzień temu po stosunku krwawiłam ale bez bólu czy jakiś skurczy. Krwawienie kompletnie zanikło po 2-3h. Mieszkam za granica, dzwoniłam do gin i powiedzieli ze to normalne i żeby się nie martwić.
Przy okazji wizyty u rodzinnego opowiedziałam co się wydarzyło i kazał mi iść na betę.
Badanie robione we wtorek: 175 485
Badanie robione dziś: 172 560
Powiedzcie mi proszę co robić bo już rwie sobie włosy z głowy!!! Nie mogę dodzwonić się do mojego gina a rodzinny mnie przecież nie zbada…
Czy możliwe ze poziom beta hcg spada w 9tyg i nie ma to wpływu na rozwój ciąży?
Dodam ze już raz przechodziłam przez poronienie ale było to w 7tyg a nie jak jestem teraz w prawie 10tyg i już brzuch mi widać…
Pomóżcie dziewczyny bo jestem na skraju załamania 😖😭
Jak najszybciej znaleźć lekarza który zrobi Ci usg
 
Dziewczyny ratujcie!!!
Aktualnie 9+6 pierwsze badanie u ginekologa było 10/06, ciąża potwierdzona serduszko biło pięknie. Tydzień temu po stosunku krwawiłam ale bez bólu czy jakiś skurczy. Krwawienie kompletnie zanikło po 2-3h. Mieszkam za granica, dzwoniłam do gin i powiedzieli ze to normalne i żeby się nie martwić.
Przy okazji wizyty u rodzinnego opowiedziałam co się wydarzyło i kazał mi iść na betę.
Badanie robione we wtorek: 175 485
Badanie robione dziś: 172 560
Powiedzcie mi proszę co robić bo już rwie sobie włosy z głowy!!! Nie mogę dodzwonić się do mojego gina a rodzinny mnie przecież nie zbada…
Czy możliwe ze poziom beta hcg spada w 9tyg i nie ma to wpływu na rozwój ciąży?
Dodam ze już raz przechodziłam przez poronienie ale było to w 7tyg a nie jak jestem teraz w prawie 10tyg i już brzuch mi widać…
Pomóżcie dziewczyny bo jestem na skraju załamania 😖😭
Plamienie może wynikać z tego że narządy są teraz niezwykle wrażliwe na uszkodzenia. Staraj się myśleć pozytywnie ale jednocześnie dobrze byloby umówić się na wizytę jak piszą dziewczyny wyżej.
 
reklama
Do góry