reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Trochę się martwię bo generalnie nie mam apetytu. Jem dziwne rzeczy, które jestem w stanie przełknąć. Jogurty, biale pieczywo, zupy. Apetyt wraca dopiero ok 19.00. Wszędzie czytam o zdrowej diecie ale na myśl o rybach czy nawet warzywach mam mdłości :(
ja już oglądam filmiki jedzeniowe z utęsknieniem kiedy będę mogła jeść normalne rzeczy😅 a tak to bułki, makaron prawie bez niczego, woda i trochę owoców
i bardzo często w ostatniej chwili zatrzymuję odruch wymiotny:baffled:
więc łącze się w bólu, mam nadzieję że już niedługo ten niełatwy trymestr minie🤪 (mam 11 tg)
 
Poparzona się nie czuję, ale "obawiam się", że to wszystko to na chłopaka 🙃 Chciałabym dziewczynkę, ale w rodzinie partnera same chłopaki, żadnej dziewczynki... Żona jego brata jest też aktualnie w drugiej ciąży, ma już synka, lekarz już zasugerował, że najprawdopodobniej znowu będzie chłopak, więc obie jesteśmy przygotowane psychicznie, mimo że po cichutku liczyłyśmy.... 😌😌😌
Nie mów hop 🙂 ja zawsze byłam pewna, że będę mieć chłopaka, bo u nas w rodzinie tylko chłopcy się rodzą a tu niespodzianka i mam córcię 🙂 uwierzyłam dopiero jak urodziłam 🙈 najlepsze jest to, że nawet wszelkie ubranka itp zawsze oglądałam po kątem chłopca i później dla dziewczynki nic mi się nie podobało 🤭
 
Poparzona się nie czuję, ale "obawiam się", że to wszystko to na chłopaka 🙃 Chciałabym dziewczynkę, ale w rodzinie partnera same chłopaki, żadnej dziewczynki... Żona jego brata jest też aktualnie w drugiej ciąży, ma już synka, lekarz już zasugerował, że najprawdopodobniej znowu będzie chłopak, więc obie jesteśmy przygotowane psychicznie, mimo że po cichutku liczyłyśmy.... 😌😌😌
na razie nic nie wiadomo jeszcze;)
Pytalam o to uczucie w buzi, bo ja dlugo czułam tak dziwnie jakbym wlasnie poprzona miala;(
 
Nie mów hop 🙂 ja zawsze byłam pewna, że będę mieć chłopaka, bo u nas w rodzinie tylko chłopcy się rodzą a tu niespodzianka i mam córcię 🙂 uwierzyłam dopiero jak urodziłam 🙈 najlepsze jest to, że nawet wszelkie ubranka itp zawsze oglądałam po kątem chłopca i później dla dziewczynki nic mi się nie podobało 🤭

😍😍😍 jest nadzieja!
 
reklama
ja już oglądam filmiki jedzeniowe z utęsknieniem kiedy będę mogła jeść normalne rzeczy😅 a tak to bułki, makaron prawie bez niczego, woda i trochę owoców
i bardzo często w ostatniej chwili zatrzymuję odruch wymiotny:baffled:
więc łącze się w bólu, mam nadzieję że już niedługo ten niełatwy trymestr minie🤪 (mam 11 tg)
Mario, totalnie łącze się w bólu. Wcinam to samo. Filmików jedzenipwych nie mogę oglądać bo też mnie odpychają 😥 połowę kont na IG musiałam wyciszyć, żeby jedzenia nie oglądać. 🙈 u mnie obecnie 10t
 
Do góry