reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja dokładnie wszystko zaktualizuje we wtorek po 15:30 o ile wszystko bo dobrze. 🙂
Ja też tak zrobię bo nie wiem dokładnie na kiedy mi termin wypada ale między 20-25.01 idę w końcu do mojego doktorka i wszystko będę wiedziała 🥰

Ja jem już normalnie, kawy tylko nie pije 😰 jem bo jestem głodna ale mam wrażenie, że cokolwiek zjem to mam taki kwas w buzi
rybkę to mam jutro na obiad, młode ziemniaczki z koperkiem surówkę i bób 🥰 nie mogę się doczekać aż 🤣
Jutro to mam obiadek na bogato 😁 ale rybkę też bym chętnie zjadła.

Jutro nasza córeczka pokaze wszystkim, że będzie starszą siostrą 🥰 wrzucę Wam zdjęcie później🥰
Modlę się żeby przeżyć jutrzejszy dzień bezobjawowo bo budzik na 5:30.😰
 
Ja dzisiaj miałam kiepski poranek. Od trzech dni zastrzyki z heparyny jakoś bolą, nie wiem czy to wina tego, że są z lodówki odkąd są upały, czy już zwyczajnie chwilowo nie ma miejsca na nie na brzuchu i się rozpłakałam. Leżenie, zastrzyki... chwilowy kryzys, na który nigdy sobie nie pozwalam, ale hormony zrobiły swoje. Teraz mam karę za to bo boli mnie głowa :)
 
Spokojnie z zastrzykami nie jesteś sama. A kto kazał co w lodówce je trzymać? Ja trzymam w szafce w łazience gdzie w sumie cały dzień mamy cień i raczej chłodno tam jest.
Ja dzisiaj miałam kiepski poranek. Od trzech dni zastrzyki z heparyny jakoś bolą, nie wiem czy to wina tego, że są z lodówki odkąd są upały, czy już zwyczajnie chwilowo nie ma miejsca na nie na brzuchu i się rozpłakałam. Leżenie, zastrzyki... chwilowy kryzys, na który nigdy sobie nie pozwalam, ale hormony zrobiły swoje. Teraz mam karę za to bo boli mnie głowa :)
 
Dziewczyny a czy twarde podbrzusze to normalna opcja? 🤔
Od trzech dni mam uczucie jakbym kamień nosiła...
Mam wrażenie, że się dół brzucha zaokrąglił. 🙊
Ale z racji tego, że mam swoje sadełko nie mam pewności czy to jest związane z rozwijającą się ciążą.
Ogólnie dzisiaj mam dzień bezobjawowy, lekkie mdłości, i nic więcej. 🤪
Nawet ból głowy przeszedł. 😊
W zasadzie nie wiem czy nie powinnam się dla odmiany martwić. 🤔🤦
Bierzesz jakieś leki? Np luteinę?
 
reklama
Do góry