reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
 
reklama
Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
Trzymam kciuki!!! Będzie dobrze! Ja też tak mam, że raz mam objawy a raz nie mam.
 
Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
Witamy Cię ❤️ bardzo mi przykro z powodu wcześniejszych strat. Z tymi objawami to jest różnie, czasem mdli, czasem nie, ja mam non stop zawroty głowy praktycznie, jak nie rano to wieczorem. Trzymam kciuki żeby się udało urodzić zdrowa piękna dzidzie. Kiedy następna wizyta?
 
Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
Witamy, ja jestem dziś 6t+5 więc miło zobaczyć styczniową mamę z końca miesiąca ;) u mnie w 6tym tygodniu pojawiły się mdłości, ale brzuch raczej nie boli więc jeden dzien z większymi objawami, a jeden z mniejszymi to myślę, że jest norma. A powiedz jakie tetno miało dziecko bo mój maluszek wczoraj miał trochę niskie, plus ile ma już długości? :)
 
Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
Hej! Ja dzisiaj jestem 10+6 i również nie czuje się jak w ciąży już od 2 tyg, ale tydzień temu byłam na wizycie i było wszystko Oki. Ogólnie ja to jakaś mało objawowa ciąże mam, chyba ze większość w drugim trymestrze będzie odpoczywać a ja zdychać.
 
Witaj, moje obawy też znikły ale wczoraj byłam na wizycie i było wszystko dobrze [emoji846] także życzę Ci spokojnej ciąży i trzymam kciuki [emoji3590]
Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
 
Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
Cześć ;) trzymam kciuki aby tym razem wszystko było super ! Ja jestem 8t3d licząc od ostatniego usg . Moje objawy od trzech dni są bardziej dla mnie łaskawe … na troszkę odpuszczają … najpierw mdlilo mnie cały czas a teraz gdy za długo nie zjem .. ogólnie jestem słaba i pojawiły się zawroty głowy i okropnie bolą mnie piersi , w porównaniu do mojej pierwszej ciąży z przed 10 lat , ta daje mi w kość .. córka była dla mnie bardzo łaskawa ale tylko do porodu , później do 6 roku życia dała mi nieźle w kość . Liczę że teraz będzie na odwrót 😬
 
Dziewczyny , czy Wy macie już widoczne brzuszki ? Kurczę … u mnie się zrobiła taka piłka że już nie ukryje tego faktu , myślałam że uda mi się ukryć ten pierwszy trymestr .. ale nie ma szans …
 
Hej.
Gratuluję Wam wszystkim, i życzę nudnej ciąży, ze szczęśliwym rozwiązaniem.
A u mnie...
OM 17.04.21
Pozytywny test ciążowy 16.05.2021 (Taki mały prezent na moje 34 urodziny)
Ciąża potwierdzona na sor w Warszawie.
Według USG z sor Obecnie 7+2tc. +- tydzień gdyż mam nieregularne cykle.
Wizytę potwierdzającą prawidłowy rozwój zarodka, mam 15.06.2021.
Więc dopiero tego dnia będę miała w ręku pierwsze oficjalne usg mojej dzidzi. ❤️
Prawdopodobny termin porodu to 26.01.2022r
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny , czy Wy macie już widoczne brzuszki ? Kurczę … u mnie się zrobiła taka piłka że już nie ukryje tego faktu , myślałam że uda mi się ukryć ten pierwszy trymestr .. ale nie ma szans …
Ja też zauważam że mam coraz większy brzuch i nie jestem w stanie go wciągnąć😋 też myślałam że jakoś przez 1 trymestr ukryje,ale coraz ciężej. Moja poprzednia ciąża zakończona w 02.2021 w 10 tyg - nic nie było widać, A teraz widzę różnicę.
Także to chyba kazda ciąża jest inna🙂
 
Do góry