reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny. Byłam dziś na wizycie. Z ostatniej miesiączki jest to 7 tydzień. Zarodka nie widać, jest pęcherzyk ciążowy 20mm, w piątek było 7mm. Mam przyjść znowu za 10 dni i się okaże czy coś z tego będzie. Jakos mi przykro [emoji24] miała któraś taka sytuację?

Nie miałam takiej sytuacji, ale na moje lepiej przejść się do innego lekarza i nie to ze za 10 dni a za dzień, dwa. Może ten miał słaby sprzęt i tylko stresu się nabawiłaś. Trzymam kciuki, żeby było dobrze 🍀
 
reklama
Mam nadzieję że ciąża po prostu jest młodsza i za kilka dni zobaczysz piękny zarodek [emoji3590]może za kilka dni podejdź do innego lekarza, który ma dobry sprzęt?
Który dokładnie masz tydzień i dzien?
Hej dziewczyny. Byłam dziś na wizycie. Z ostatniej miesiączki jest to 7 tydzień. Zarodka nie widać, jest pęcherzyk ciążowy 20mm, w piątek było 7mm. Mam przyjść znowu za 10 dni i się okaże czy coś z tego będzie. Jakos mi przykro [emoji24] miała któraś taka sytuację?
 
Mnie tez tak ciągnie z lewej strony . 🙈 raz mnie ciągnie raz nie , zależy jaki dz
Ja mam tak czasami, jak np zmienię pozycje z leżącej na siedząca, przekręcę się itp. Ale częściej niż takie bóle odczuwam kłucie. Nie wiem, nie mam zamiaru panikować, chce myśleć ze wszystko będzie w porządku❤️ We wtorek idę znowu po skierowanie na badania (mój ginekolog przyjmuje tez na NFZ) i od razu będę mieć je robione w przychodni, mam nadzieje ze również uda mi się poprosić go o usg😅
Tak jak piszesz, ja też mam takie kłucie częściej z lewej strony niż z prawej. Ale myślę że to normalne bo macica się powiększa. Trzeba myśleć pozytywnie, że to nie jest nic niedobrego🙂
 
Hej dziewczyny. Byłam dziś na wizycie. Z ostatniej miesiączki jest to 7 tydzień. Zarodka nie widać, jest pęcherzyk ciążowy 20mm, w piątek było 7mm. Mam przyjść znowu za 10 dni i się okaże czy coś z tego będzie. Jakos mi przykro [emoji24] miała któraś taka sytuację?
Ja tak miałam, byłam w 7 tygodniu (6+2) i lekarz widział pusty pęcherzyk, kazał przyjść za dwa tygodnie. Nastraszyla się totalnie, myślałam już o najgorszym... ale poszłam po dwóch dniach do innego lekarza z bardzo dobrym sprzętem a tak prawie 5 mm zarodek z serduchem! Lekarz mówił, że to niemożliwe ze dwa dni temu nic nie było widać!


Załączam Ci oba opisy....

Bardzo dużo zależy od sprzętu!
 

Załączniki

  • 271B09C4-5E9A-44C8-B773-CF35DE1938BD.jpeg
    271B09C4-5E9A-44C8-B773-CF35DE1938BD.jpeg
    57,1 KB · Wyświetleń: 89
  • F40CF845-3A2C-4FA3-879E-E28482F0F1B8.jpeg
    F40CF845-3A2C-4FA3-879E-E28482F0F1B8.jpeg
    63,1 KB · Wyświetleń: 80
reklama
A co mówił lekarz na tego krwiaczka?
W sumie nic nie powiedziała...tyle człowiek się wyjeździł kasy wydał i informacji tyle co nic, mówi że powinien się wchlonac ale nie mowila nic więcej, a brak mi slow. Nie dźwigać, nie współżyć, tak jakbym robila TO CODZIENNIE ;/
 
Do góry