reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Czesc, wszystkim mamom gratuluje bobasów! ❤❤
Muszę Was nadrobić troche bo nie miałem głowy ostatnio ;)

Marysia dzisiaj wychodzi do domku- w końcu, czekamy za wypisem 🥳
Nie możemy się doczekać jak pozna swoją starszą siostrzyczkę 😍
 

Załączniki

  • 20220117_173405.jpg
    20220117_173405.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 164
  • 20220118_105105.jpg
    20220118_105105.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 163
  • 20220119_111833.jpg
    20220119_111833.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 144
reklama
Hej,są tu dziewczyny które były przyjęte na oddział po terminie porodu i miały wywoływany poród? Jak to wygląda? Na następny dzień był wywoływany czy kazali czekać? W pon ide do szpitala i nie wiem na co się nastawić
 
Cześć wszystkim :) Na forum już trochę jestem, ale na tym wątku witam się po raz pierwszy i od razu przychodzę z pytaniem :) Czy któraś z mam rodziła na Solcu w Warszawie? Dokładniej chodzi mi o drogę cesarskiego cięcia - muszę mieć tę opcję gdzieś z tyłu głowy, co bardzo mnie przeraża, ale waga maleństwa cały czas rośnie, a termin mam na 28.01. Najbardziej boje się tego, że mi ją zabiorą i nie wiem kiedy ją dostanę. Wiem, że ojciec może dostać dziecko zaraz po cc, ale wiecie na jaki czas i kiedy ja ją dostanę? Jak wygląda pierwsze karmienie itd? Będę wdzięczna za informację :) Miłego wieczoru :)
 
Cześć wszystkim :) Na forum już trochę jestem, ale na tym wątku witam się po raz pierwszy i od razu przychodzę z pytaniem :) Czy któraś z mam rodziła na Solcu w Warszawie? Dokładniej chodzi mi o drogę cesarskiego cięcia - muszę mieć tę opcję gdzieś z tyłu głowy, co bardzo mnie przeraża, ale waga maleństwa cały czas rośnie, a termin mam na 28.01. Najbardziej boje się tego, że mi ją zabiorą i nie wiem kiedy ją dostanę. Wiem, że ojciec może dostać dziecko zaraz po cc, ale wiecie na jaki czas i kiedy ja ją dostanę? Jak wygląda pierwsze karmienie itd? Będę wdzięczna za informację :) Miłego wieczoru :)
Najłatwiej zadzwonić do danego szpitala i zapytać.
 
reklama
Zostawiam tu zdjęcie moich Księżniczek ❤🥺
Wzruszyłam się na maxa

Ciężki czas przed Nami , bo oby dwie potrzebują mnóstwo uwagi i miłości
Ale dajemy rade a to najważniejsze, jestem zmęczona ale SZCZĘŚLIWA ❤
 

Załączniki

  • IMG-20220122-WA0009.jpg
    IMG-20220122-WA0009.jpg
    104,6 KB · Wyświetleń: 151
Do góry