reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny:) teraz na pewno większość po badaniach?:) wszystko dobrze?:)
czy po prenatalnych znacie płeć?😃
Ja kolejne badanie usg 19 lipca 😅
Ja mam USG 13-go. Już się nie mogę doczekać.
Dziewczyny, czy dużo z was jest już na zwolnieniu? Ja po raz kolejny z pracy wracam z migreną i ledwo żyje. Na ostatniej wizycie gin mi powiedziała, że moje złe samopoczucie minie i nawet na tydzień nie chciała mi wypisać L4. Poprzednią ciążę przepracowałam prawie całą, więc nie wiem jak to jest ze zwolnieniami.
 
reklama
Ja mam USG 13-go. Już się nie mogę doczekać.
Dziewczyny, czy dużo z was jest już na zwolnieniu? Ja po raz kolejny z pracy wracam z migreną i ledwo żyje. Na ostatniej wizycie gin mi powiedziała, że moje złe samopoczucie minie i nawet na tydzień nie chciała mi wypisać L4. Poprzednią ciążę przepracowałam prawie całą, więc nie wiem jak to jest ze zwolnieniami.
ja jestem ma zwolnieniu.
 
Hej
Ja jutro mam wizytę i dowiem sie kiedy prenatalne. Stresuje sie, od 18 czerwca minęło troche czasiu.
Na zwolnieniu jestem od poczatku ciąży, pracuje w przedszkolu.
 
Dziewczyny czy ktoras z was boryka sie z zylakami? Z corka na sam koniec ciazy wyszly mi tez na wargavh sromowych, ale ladnie znieknely. W tej ciazy juz mi sie pojawil 1 na wardze;( a to tak wczesnie.. nie wien czy to przez to, ze sie dzis w kuchni nastalam, bo mi sie plackow ziemniaczanych zachciało;p mam nadzieje, ze wstane rano i nie bede czula tej obrzydliwej glisty;(
Ja się męczę z żylakami :( niestety na codzień. W ciąży to już wogole. Teraz wyszly już w pachwinach. Wiem, że po porodzie większość z nich zniknie. Jednak teraz dostaję zastrzyki przeciwzakrzepowe, żeby minimalizować ryzyko zakrzepicy.
 
Ja mam USG 13-go. Już się nie mogę doczekać.
Dziewczyny, czy dużo z was jest już na zwolnieniu? Ja po raz kolejny z pracy wracam z migreną i ledwo żyje. Na ostatniej wizycie gin mi powiedziała, że moje złe samopoczucie minie i nawet na tydzień nie chciała mi wypisać L4. Poprzednią ciążę przepracowałam prawie całą, więc nie wiem jak to jest ze zwolnieniami.
Ja jestem na macierzyńskim, ale na pierwszej wizycie odrazu mnie zapytała czy potrzebuję L4, tylko, że u mnie to ze względu na plamienia chciała dać L4.
 
Ja mam USG 13-go. Już się nie mogę doczekać.
Dziewczyny, czy dużo z was jest już na zwolnieniu? Ja po raz kolejny z pracy wracam z migreną i ledwo żyje. Na ostatniej wizycie gin mi powiedziała, że moje złe samopoczucie minie i nawet na tydzień nie chciała mi wypisać L4. Poprzednią ciążę przepracowałam prawie całą, więc nie wiem jak to jest ze zwolnieniami.
Ja jestem na zwolnieniu od 8 tygodnia, pracuje z dzieciakami, a przede wszystkim dojeżdżam do pracy 2h w jedną stronę 😵 wiec nie było mowy o dalszym jeżdżeniu. Szefowa akurat absolutnie nie robiła problemu, sama nalegala żeby jak najszybciej bo dojazdy, a dwa ze kasa. A gin wypisał l4 i też bezproblemowo
 
Jestem na L4 od 5 tygodnia, lekarz nie robił problemów. Pracuje przy farbach, rozcieńczalnikach więc zależało mi żeby jak najszybciej przejść na L4 w dodatku stan po leczeniu niepłodności czy operacji enometriozy więc było ważne dla mnie te L4.
 
reklama
Do góry