reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Aż sprawdziłam bo wczoraj sama piłam i mi pomogła na zgagę i mdłości odrobine ☺️
 

Załączniki

  • IMG_7083.jpg
    IMG_7083.jpg
    102,2 KB · Wyświetleń: 58
U mamyginekolog takie same dane... nie popadajmy w paranoje. Wszystko z głową oczywiście bez surowizny jakiejkolwiek i nabiału niepasteryzowanego oraz wątróbki 🤪
 

Załączniki

  • IMG_7084.jpg
    IMG_7084.jpg
    98,4 KB · Wyświetleń: 58
reklama
A czytałaś, że można określić w tym badaniu płeć dziecka?
Tak, można. Na pewno wyrażę zgodę na podanie płci. Choć przyznam szczerze, że to nie jest tak ważne jak wyniki badania. Sanco lub inwazyjne badanie prenatalne muszę zrobić, ponieważ w październiku poroniłam ciąże, która okazała się obciążona wadą genetyczną. A ty też decydujesz się na to badanie?
 
Do góry