reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia! nowy-rok_006b.jpg
 
reklama
Dziewczyny jeszcze niecałe 4 godziny i można puszczać nogi [emoji23] życzę nam spokoju i dużo zdrowia dla nas i naszych okruszków
No ja od jutra ostro. Muszę urodzić do 7 stycznia i koniec kropka bo mój lekarz każe mi przychodzić co 6 dni i za każdym razem 140-150 zł. Teram mam iść po 6 dniach i da mi skierowanie na wywołanie. Więc do 7 muszę urodzić.

Dzis wieczorem seks, masaż skutków i herbata z liści malin. Jutro sprzątam i spacer. W bloku mam 15 pięter więc mam gdzie lazic [emoji23]
 
No ja od jutra ostro. Muszę urodzić do 7 stycznia i koniec kropka bo mój lekarz każe mi przychodzić co 6 dni i za każdym razem 140-150 zł. Teram mam iść po 6 dniach i da mi skierowanie na wywołanie. Więc do 7 muszę urodzić.

Dzis wieczorem seks, masaż skutków i herbata z liści malin. Jutro sprzątam i spacer. W bloku mam 15 pięter więc mam gdzie lazic [emoji23]
Hahaha masz mocną motywację, ale tez przyjemne metody 😂 trzymamy kciuki w takim razie.
Ja po prostu nie chce rodzić dziś. Dlatego naprawde nie robię nic. Jem tylko to, co nie wymaga ode mnie stania w kuchni. Na kolację czekam aż mąż wróci z pracy i cos mi zrobi. Sam powiedział, że mam się nie ruszać. Ja mam z OM termin na 4/01 ale z USG na 9/01 więc od jutra już niech się dzieje co chce.
 
reklama
Do góry