reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mój kończy dziś wcześniej a normalnie to o o 5 rano jedzie i ok 17 jest w domu. Codziennie jeździ po 80 km w jedną stronę :/ mam nadzieje że akcja się rozkręci jak będzie w domu
 
reklama
Mój na szczęście ma do domu 20min samochodem więc jest na czuwaniu pod telefonem 😂
Mam nadzieję, że o północy będziemy mogły sobie wszystkie napisać, że udało się wytrzymać, a teraz niech się dzieje co chce 😂
 
Mój skończył ok 15, zrobił ostatnie zakupy napojów. Z pracy do domu ma z 30 min dojazdu. Jak syna rodziłam, bez problemu zdążył dojechać. Od razu jak tylko wpadł do szpitala wzieli mnie na podrodowke i po 15 min młody był z nami.
Teraz kończę piec ciasto 😂 ostatnie ogarnięcie kuchni i laba
 
Mój wrócił o 13. Właśnie skończyłam robić sałatki, ciasto marchewkowe siedzi w piecu a mąż robi nugettsy. Piccolo czy jak mu tam już się chłodzi ;) Będziemy świętować u znajomych ostatni sylwester we dwójkę :)
 
reklama
80744979_2603777273003229_380428295906263040_o.jpg
 
Do góry