reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Czy macie jeszcze problem z zatwardzeniem ? Ja od poniedziałku nie byłam:-/ kiedyś chodziłam 3 razy dziennie . Jak u Was ?

O tak. Bez czopkow glicerynowych się nie da.

Jedno i drugie ładne, teraz chyba bardziej na czasie Lena ale mi się bardziej podoba Oliwka [emoji14] u mnie będzie Franek

Mam chrzesniaczke Oliwie. Lena też mi się podoba. U nas będzie Amelka.

Byłam dziś na wizycie. Bobasek waży 1,044 kg :D wszystko ok. I takie informacje cieszą człowieka :)

Super, gratulacje udanej wizyty. Jestem ciekawa jak u mnie. Do wtorku muszę czekać.
 
Dziewczyny Wszystkie wybieracie się na III prenatalne? Ja w poprzedniej ciąży nie byłam na III. Teraz lekarka niby zaleca,ale zaś 220zł za 15min. badania.I tak na każdej wizycie co 2 tyg.mam usg.I nie wiem co robić.Trochę mi szkoda, bo do tej kasy dołoże i będzie łóżeczko.
Czesc.
Ja w kazdej ciązy (obecnie trzecia i trzecia wysokiego ryzyka) mialam jedno takie szczegolowe badanie (belgia), cos okolo 24-26 tc. Pozniej to raczej jesli ciaza rozwija sie prawidlowo, nie ma specjalnie sensu, bo i tak na kazdym badaniu co 4 -5 tyg ginekolog sprawdza szyjke, bada mocz, wage, cisnienie, bicie serca dziecka, wage dziecka +-, jak jest ulozone (z usg) itp, czyli wykonuje wszystkie te badania wykluczajace jakies anomalia, bo zapewne gdyby bylo cos nie tak to by mnie skierowala do innego lekarza. Na jakies dodatkowe badania. Dodam tylko ze mam 40 lat, wiec ciaza w tym wieku uznawana jest z reguly choc niekoniecznie u kazdej kobiety za ciaze wysokiego ryzyka.
 
Oba bardzo ładne :) ja chciałam wlasnie żeby moja była Oliwia ale ten mój łazi i mówi ze on nie lubi oliwek [emoji28] wiec najprawdopodobniej będzie Weronika
Jakbym miala coreczke ( bedzie trzeci synek) to nie dawalabym imienia ktore jest popularne, raczej rzadkie czyli np wlasnie nie Lena czy Oliwia (to sa sliczne imiona i bardzo popularne) ale wybralabym takie o ktorych inni zapomnieli.
Podam kilka ladnych ktore mi siedza w glowie: Patrycja, Helena, Anna, Krystyna, Wictoria, Jagoda, Zofia , Marianna, Hanna, Stefania, Daniela... i jeszcze wiele innych...
Kiedy bylam w szkole sredniej w mojej klasie bylo 5 x imie Edyta :p Bylam jedna z nich i dziwnie sie z tym czulam .
 
Łooo jak cudownie usiąść na zadzie. Jednak dodatkowe kilogramy dają popalić.
Ale mam zacne ciążowe legginsy :D ze srebrnym paskiem jak dresiarz.
Kiecka ciążowa też zacna tylko z tiulu więc pewnie wyjdzie mi nagośc zakryta bo halka nie wejdzie. :p O bieliźnie też nie ma mowy bo stanik się nie zmieści. Moje cycki wyglądają w niej jak baleron w siatce ;p no coz sobie fotografka obrobi :p bardziej kupilam z mysla o lecie po ciąży haha...
Zaparć to ja nie mam :p Ja to teraz jak królik jedną dziurą jem drugą wydalam od razu.
Postawie sobie paśnik przy kibelku XD
1571335963961.png

1571335976384.png
 
Jakbym miala coreczke ( bedzie trzeci synek) to nie dawalabym imienia ktore jest popularne, raczej rzadkie czyli np wlasnie nie Lena czy Oliwia (to sa sliczne imiona i bardzo popularne) ale wybralabym takie o ktorych inni zapomnieli.
Podam kilka ladnych ktore mi siedza w glowie: Patrycja, Helena, Anna, Krystyna, Wictoria, Jagoda, Zofia , Marianna, Hanna, Stefania, Daniela... i jeszcze wiele innych...
Kiedy bylam w szkole sredniej w mojej klasie bylo 5 x imie Edyta :p Bylam jedna z nich i dziwnie sie z tym czulam .

O, Jagoda tez bardzo ładne :)
To racja ze i Lena i Oliwia dość popularne ostatnimi czasy. Mi się podobała zawsze Majka ale teraz tyle tych Majek ze mi się odwidziało, wpadło mi w ucho ostanio imie Inez ale jakoś takie mało odmienialne :(
 
reklama
Do góry