reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja po wizycie, wszystko ok, oby tak dalej.
Pytanie o twardnienie brzucha - normalne, o rozpierajacy ból pochwy-zdarza się. Chyba zmienię lekarza na psychiatra bo mam paranoje w takim razie. W razie czego 3 razy no spe, magnez i leżing.

Nie poxiesze - mój M jak na razie staje na wysokości zadania.
Ale za to własną mama mnie wkurza i leniwe dzieci. Okropni są.
 
reklama
Ja po wizycie, wszystko ok, oby tak dalej.
Pytanie o twardnienie brzucha - normalne, o rozpierajacy ból pochwy-zdarza się. Chyba zmienię lekarza na psychiatra bo mam paranoje w takim razie. W razie czego 3 razy no spe, magnez i leżing.

Nie poxiesze - mój M jak na razie staje na wysokości zadania.
Ale za to własną mama mnie wkurza i leniwe dzieci. Okropni są.
Najważniejsze że badanka pokazały że wszystko ok.
 
Ja teraz dzieki Bogu unikam przeciwbólowych. Ale głowa boli mnie znacznie mniej niż przed ciąża. W poprzednich ciążach ból głowy potrafił trwać nawet 3 dni.
Biorę paracetamol. Po porodzie w szpitalu tez go podają. I to w dawkach znacznie większych niż ja biorę w domu.
 
Hej. Ja mam ostatnio takiego wku... rwa że bez kija to lepiej nie podchodzić tak działa mi na nerwy m. Tydzień urlopu miał już mnie szlak trafia. A że ja na l4 to nic nie robi nawet szklanki i talerza nie wyniesie. Chodzę i ciągle się wdzieram.Ja mam tradycyjna zwykła wanienke, z synem też miałam zwykła. Ja podczas porodu nie wydalam z siebie ani jednego dźwięku. Pozna Mówił że to najcichszy poród w dziejach tego szpitala [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] mam tylko nadzieję że teraz z drugim pójdzie jeszcze szybciej.


Ja dziś piore ciuszki 4 pralki a jutro będę to prasowa [emoji26][emoji848]


Jutro mam wizytę na 17.45 nie mogę się doczekac
Fajnie, mam nadzieję że tym razem lepiej zniose ten bol, albo w ogóle aby serio mniej bolało :D i ze nie bede krzyczała..głupio mi było już po wszystkim, w trakcie to miałam gdzieś co sobie o mnie mysla :p
Wow, juz pierzesz i prasujesz?? :D ja to mysle, aby do poczatku grudnia to zrobić..
 
Fajnie, mam nadzieję że tym razem lepiej zniose ten bol, albo w ogóle aby serio mniej bolało :D i ze nie bede krzyczała..głupio mi było już po wszystkim, w trakcie to miałam gdzieś co sobie o mnie mysla [emoji14]
Wow, juz pierzesz i prasujesz?? :D ja to mysle, aby do poczatku grudnia to zrobić..
No wiem szybko. Kurde jutro dopiero 25tc ale wolę mieć poskladane już w szafie. Od 32 tc to kto wie co będzie. Nie chcę mi się [emoji23] ale zrobię i będzie spokój.
 
reklama
Do góry