reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Vichy. Tylko i wylacznie. Nawet po chemioterapii odbudowuje i wzmacnia cebulki. Po.1wszej c. dopiero kupilam kapsulki bo wczesniej o niej niewiedzialam nawet. W 2 mce i jakbym peruke miala. A wychodziły mi garsciami i takie mizerne zostaly.
Teraz juz na codzien uzywa. Mazonek tez sie przekonał. Po kilku uzyciach widac roznice
Mi też włosy się mniej przetłuszczają, ale mam wrażenie, że jakoś mocniej wypadają. Mam nadzieję, że tylko mi się wydaje z tym wypadaniem ;)
 
reklama
Vichy. Tylko i wylacznie. Nawet po chemioterapii odbudowuje i wzmacnia cebulki. Po.1wszej c. dopiero kupilam kapsulki bo wczesniej o niej niewiedzialam nawet. W 2 mce i jakbym peruke miala. A wychodziły mi garsciami i takie mizerne zostaly.
Teraz juz na codzien uzywa. Mazonek tez sie przekonał. Po kilku uzyciach widac roznice
Nawet mam kapsułki Vichy, dostałam w prezencie i używałam przed ciążą, tak na wzmocnienie włosów. Ale gdy zaszłam to odstawiłam, bo nie wiem czy można je teraz stosować czy nie. Została mi ponad połowa pudełka.
 
Hejka. Jestem po badaniu połówkowym. Badanie trwało Ok 30 min i jak to lekarz określił warunki badania były trudne. Mała była odwrócona do nas pupą tzn. Przodem do mojego kręgosłupa. Dosyć mocno uciskał mi brzuch żeby mała się odwróciła ale nie chciała współpracować . Nie powiem ale trochę bolało. Ale robił co się da żeby wszystko pomierzyć . Choć był małomówny i troche mi się to nie podobało. Mała wazy Ok 440 gram. W załączeniu sprawozdanie z badania.
 

Załączniki

  • 74AACBB2-2A2B-408E-AC9F-3DC94E3C3ADB.jpeg
    74AACBB2-2A2B-408E-AC9F-3DC94E3C3ADB.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry