reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
No właśnie mi też. Musiałam myć codziennie, teraz stopniowo co drugi dzień. Powoli przybieram na masie. Od poprzedniego ważenia 1,100 czyli 2,300 przez całą ciążę. A tymczasem relax :D Zobacz załącznik 1012491
Fajnie masz z tym relaksem. Ja muszę ogarnąć całe mieszkanie, bo w sobote przyjeżdżają moi rodzice. Ostatni raz byli u mnie chyba 2 lata temu. Próbuję sprzątać na raty, aby się bardzo nie przeciążać.
 
@Kundzia093 a bierzesz leki na tarczycę i Ci nie pomagają?

Wiecie co, włosy mi sie przestały tak przetłuszczać, kiedy normalnie musiałam myć włosy codziennie, tak teraz spokojnie co 4 dni :D
Mi też włosy się mniej przetłuszczają, ale mam wrażenie, że jakoś mocniej wypadają. Mam nadzieję, że tylko mi się wydaje z tym wypadaniem ;)
 
Mi też włosy się mniej przetłuszczają, ale mam wrażenie, że jakoś mocniej wypadają. Mam nadzieję, że tylko mi się wydaje z tym wypadaniem ;)
W razie czego polecam wywar z rycyny na oko, łyżka miodu, 2 żołtka jajka. Ja z takim koglem moglem siedziałam raz w tygodniu pół godziny i mi wreszcie włosy odzyly. Bo miałam mega siano od rozjaśnia. Nie częściej niż raz w tyg bo mega rycyna natluszczala mi włosy i pierwszy dzień po odżywiani u były ciężkie i tłuste. Drugiego natomiast dnia jak z reklamy. Lśniące i elastyczne. Chyba do tego wrócę bo mi teraz słoneczko ostro przypalilo włosy.
 
W razie czego polecam wywar z rycyny na oko, łyżka miodu, 2 żołtka jajka. Ja z takim koglem moglem siedziałam raz w tygodniu pół godziny i mi wreszcie włosy odzyly. Bo miałam mega siano od rozjaśnia. Nie częściej niż raz w tyg bo mega rycyna natluszczala mi włosy i pierwszy dzień po odżywiani u były ciężkie i tłuste. Drugiego natomiast dnia jak z reklamy. Lśniące i elastyczne. Chyba do tego wrócę bo mi teraz słoneczko ostro przypalilo włosy.
Dzięki, sprubuję takiej maseczki :)
 
reklama
Mi też włosy się mniej przetłuszczają, ale mam wrażenie, że jakoś mocniej wypadają. Mam nadzieję, że tylko mi się wydaje z tym wypadaniem ;)
a ja znowu łupież.... a nigdy nie miała...znaczy miałam jak mylam włosy szamponem przeciwłupieżowym...
ale juz jest lepiej [emoji14] mi się skóra przesuszala ogólnie bardzo i chyba dlatego
 
Do góry