reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny czy macie jeszcze jakiekolwiek objawy ciążowe? Ja w sumie od początku tylko trochę piersi bolały, teraz już nic. Też tak macie ?:-)
 
reklama
Dziewczyny czy macie jeszcze jakiekolwiek objawy ciążowe? Ja w sumie od początku tylko trochę piersi bolały, teraz już nic. Też tak macie ?:-)
mnie mdłości mecza juz sporadycznie. Można powiedzieć ze powoli zaczynam funkcjonować jak normalny człowiek. Bola mnie cały czas piersi, średnio co drugi dzień. Do tego pojawia mi się zgaga ale to póki co kilka incydentow było wiec mam nadzieje ze nie zagosci na stale. Dużo szybciej sie mecze, spacery to dla mnie chodzenie po górach ale to dlatego ze dwa ostatnie msc przeleżałam ze wzgl na mdłości i wymioty wiec juz kondycja nie ta. Zamierzam to poprawić :) no i w nocy codziennie obowiazkowe minimum jedno "siku". To juz u mnie standard :)
 
Ja na początku do 8-9 tygodnia czułam się słaba, zmęczona, miałam mega zaparcia i lekkie mdłości jak byłam głodna. Trochę miałam większe wyczulenie na zapachy. Piersi mam wrażenie w ogóle mi się nie zmieniły, lekko bolą jak rano wstaje i mi „ciążą”, są może ciut pełniejsze. Później do 13 tyg. Nie czułam że jestem w ciąży, szybciej się męczyłam i tyle a teraz - jutro zaczynam 14 tydzień, nie dość że hormony buzują, mam mega huśtawki nastroju, brzuch mnie pobolewa, czuje się bez sił totalnie i taka rozbita. Kawa mi przestała smakować, a mam wrażenie że ona mi pomagała przetrwać poranki ;)
 
Dziewczyny czy macie jeszcze jakiekolwiek objawy ciążowe? Ja w sumie od początku tylko trochę piersi bolały, teraz już nic. Też tak macie ?:-)
Ja tylko kilka dni się cieszyłam brakiem objawów w sumie. Myślałam, ze 2 trymestr będzie lepszy ale niestety nadal czasem mdłości, czasem wymioty - natężenie już nieco lżejsze niż na początku. Do tego doszedł straszny ból głowy i wczoraj musiałam wyjść z kościoła bo już czułam że zemdleje. Piersi bolą co raz mniej ale musiałam już kupić specjalny biustonosz bo stały się duuuze!
 
Dziewczyny czy macie jeszcze jakiekolwiek objawy ciążowe? Ja w sumie od początku tylko trochę piersi bolały, teraz już nic. Też tak macie ?:-)

U mnie piersi też od początku, i są ogromne[emoji15]. Zaparcia i senność dodatkowo. Zawroty głowy. A wymioty tylko raz w pociągu, ale zjadłam za 4 osoby.[emoji23] wszystkie objawy ciągle się utrzymują mimo że już leci 15tc[emoji848].
 
Dziewczyny czy macie jeszcze jakiekolwiek objawy ciążowe? Ja w sumie od początku tylko trochę piersi bolały, teraz już nic. Też tak macie ?:-)
Ja mam od jakichś 3-4 tygodni bóle głowy. Teraz już cały czas mnie głowa boli. Piersi mi się chyba nie powiększyły, ale sutki są większe. No i jak chodzę to czuję taki ucisk w macicy...nie wiem jak to nazwać. Mdłości minęły, choć zdarzają się incydenty;)
 
Ja dziewczyny jestem po kolejnej wizycie kontrolnej:) Zaczynamy 15 tc, tętno w normie, wszystko dobrze. Kolejna lekarka twierdzi, że córa ale mimo to traktuję to trochę z przymrużeniem oka bo jest stosunkowo wcześnie :)
Przepisała mi na te moje niskie erytrocyty chelafer, czy któraś z Was bierze? Mówiła, że raczej idzie do w kierunku anemii;/
Niestety nie dała mi zdjęcia maluszka a zapomniałam z tego wszystkiego o to poprosić :(
 
reklama
Do góry