reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Też się dodałam;) ja wizytę mam 3go...boję się Bo ostatnio 20go był pęcherzyk i tyci zarodek więc wszystko się okaże 3go
 
reklama
Dziewczyny A po co nam ta grupa na fb?? Jedna już jest na styczen na fb. Nie lepiej tutaj być??
Ta to tylko dla Styczniówek od Nas z babyboom, a te inne na fb to są ogólne dla wszystkich i widoczne.
U mnie jeszcze znajomi nie wiedzą więc wolę taką zamkniętą.

Pewnie ,że można tutaj ,ale nie raz są sprawy ,że nie zawsze chce się pisać publicznie. Nie czarujmy się tu każdy widzi spoza naszej grupy. Druga rzecz ,że będzie trwalszy kontakt niż tu ;) Na fb każdy zagląda :p
 
Ja też lubię forum.zagladam i tu i tam :)
No jak widać ja też :D

Mój na rybki się szykuje ,był i spierdzielił mu ponad 2 kilowy Leszcz to teraz nie chce odpuścić i musi iść go złapać :D Męska duma hehe. Już nie mówię ,że za tym leszczem to do rzeki się wpierdzielił i cały mokry przyszedł :D Pewnie jedyne co przyniesie to kleszcza ,ale mu tego nie powiem bo focha zrobi :p Chociaż ostatnio co był to złapał i sobie pojadłam ;)
 
Ta to tylko dla Styczniówek od Nas z babyboom, a te inne na fb to są ogólne dla wszystkich i widoczne.
U mnie jeszcze znajomi nie wiedzą więc wolę taką zamkniętą.

Pewnie ,że można tutaj ,ale nie raz są sprawy ,że nie zawsze chce się pisać publicznie. Nie czarujmy się tu każdy widzi spoza naszej grupy. Druga rzecz ,że będzie trwalszy kontakt niż tu ;) Na fb każdy zagląda :p

Obie istniejące grupy na FB są zamknięte i nikt ze znajomych nie widzi, że jesteś ich członkiem. Chyba że sam też dołączy ;)
 
Nom w sumie może i racja. Tylko ja nie lubię zamieszania, a już są 3 styczniowki [emoji4] dlatego pytam.
Ta to tylko dla Styczniówek od Nas z babyboom, a te inne na fb to są ogólne dla wszystkich i widoczne.
U mnie jeszcze znajomi nie wiedzą więc wolę taką zamkniętą.

Pewnie ,że można tutaj ,ale nie raz są sprawy ,że nie zawsze chce się pisać publicznie. Nie czarujmy się tu każdy widzi spoza naszej grupy. Druga rzecz ,że będzie trwalszy kontakt niż tu ;) Na fb każdy zagląda :p
 
reklama
Ja tam gaduła ogólnie jestem to mogę pisać tu i tu :D heh. Chyba ,że mam zły dzień wtedy spod kocyka bym nie wychodziła. Coś mnie zmęczenie wzięło ,siedzę sama w domu i jakoś mi za cicho.. mój na rybach ,córka u kuzyna ,a młody na wycieczce ;)
 
Do góry