reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A już się martwiłam jak nie odpisywałas...to jest bardzo dobry znak!! Ja cały czas wierzę w Twojego kropka i czuje jakoś że wszystko będzie dobrze.

Ja za to dziś idę do lekarza którego wczoraj znalazłam na znany lekarz.
Mnie odwrotnie wszystkie objawy minęły, dosłownie piersi przestały boleć nawet jak je ściskam na siłę, zmniejszyły się i nie mam tych otoczek ciemniejszych...Może panikuje ale 2 razy to właśnie piersi daly mi znak że coś jest nie tak , dlatego nie mam zamiaru czekać do 4.06 na wizytę i zaprzeczać się myślami.

Dam znać jak wrócę, wizyta 10.20
Czekamy na dobre wieści
 
reklama
A już się martwiłam jak nie odpisywałas...to jest bardzo dobry znak!! Ja cały czas wierzę w Twojego kropka i czuje jakoś że wszystko będzie dobrze.

Ja za to dziś idę do lekarza którego wczoraj znalazłam na znany lekarz.
Mnie odwrotnie wszystkie objawy minęły, dosłownie piersi przestały boleć nawet jak je ściskam na siłę, zmniejszyły się i nie mam tych otoczek ciemniejszych...Może panikuje ale 2 razy to właśnie piersi daly mi znak że coś jest nie tak , dlatego nie mam zamiaru czekać do 4.06 na wizytę i zaprzeczać się myślami.

Dam znać jak wrócę, wizyta 10.20
Trzymam kciuki.
 
Jestem po, dziewczyny po woli się z Wami żegnam.
Dziś usg pokazało zarodek 6tydz i 4 dzien bez echa zarodka w poniedzialek ide na oddzial.
4 raz :( miałam dziwne przeczucie od czwartku i dokładnie tak stanął rozwój zarodka.
Za Was trzymam bardzoo mocno kciuki.
 
Jestem po, dziewczyny po woli się z Wami żegnam.
Dziś usg pokazało zarodek 6tydz i 4 dzien bez echa zarodka w poniedzialek ide na oddzial.
4 raz :( miałam dziwne przeczucie od czwartku i dokładnie tak stanął rozwój zarodka.
Za Was trzymam bardzoo mocno kciuki.

Bardzo mi przykro :(

Ja też siedzę jak na szpilkach, wizyte mam w czwartek, poprzednio nie było widać dosłownie nic, po wizycie robiłam bete i rosła ładnie ale kazano mi poczekać 2 tygodnie i tak czekam i jajo znoszę już powoli :/
 
Jestem po, dziewczyny po woli się z Wami żegnam.
Dziś usg pokazało zarodek 6tydz i 4 dzien bez echa zarodka w poniedzialek ide na oddzial.
4 raz :( miałam dziwne przeczucie od czwartku i dokładnie tak stanął rozwój zarodka.
Za Was trzymam bardzoo mocno kciuki.

Trzymaj się kochana! Wysyłam dużo uścisków!
 
Bardzo mi przykro
Jestem po, dziewczyny po woli się z Wami żegnam.
Dziś usg pokazało zarodek 6tydz i 4 dzien bez echa zarodka w poniedzialek ide na oddzial.
4 raz :( miałam dziwne przeczucie od czwartku i dokładnie tak stanął rozwój zarodka.
Za Was trzymam bardzoo mocno kciuki.
 
Jestem po, dziewczyny po woli się z Wami żegnam.
Dziś usg pokazało zarodek 6tydz i 4 dzien bez echa zarodka w poniedzialek ide na oddzial.
4 raz :( miałam dziwne przeczucie od czwartku i dokładnie tak stanął rozwój zarodka.
Za Was trzymam bardzoo mocno kciuki.

Strasznie mi przykro, który powinien być tydzień?
 
reklama
Jestem po, dziewczyny po woli się z Wami żegnam.
Dziś usg pokazało zarodek 6tydz i 4 dzien bez echa zarodka w poniedzialek ide na oddzial.
4 raz :( miałam dziwne przeczucie od czwartku i dokładnie tak stanął rozwój zarodka.
Za Was trzymam bardzoo mocno kciuki.

Przykro mi:(
 
Do góry