reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki.
Szczegolnie do tych starajacych sie dosc dlugo, gdzie kazdy seks prawie zaplanowany, co 2 dzien, prze kilka mcy. itp
Jak sobie teraz radzicie?
Wczesniej non stop, a teraz chyba trzeba sie troche wstrzymać.. przynamniej ja mam takie obawy żeby coś "nie naruszyć"
 
reklama
A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki.
Szczegolnie do tych starajacych sie dosc dlugo, gdzie kazdy seks prawie zaplanowany, co 2 dzien, prze kilka mcy. itp
Jak sobie teraz radzicie?
Wczesniej non stop, a teraz chyba trzeba sie troche wstrzymać.. przynamniej ja mam takie obawy żeby coś "nie naruszyć"
Ja dałam mężowi na razie bana, ale ponieważ już jest doświadczony w bojach, to nie "skarży się". Wie, że pewnie trzeba bedzie poczekać kilka tygodni. W środe na wizycie to jest jeden z tematów, który chce omówić z lekarką (mam już całkiem pokaźną listę pytań, pewnie uśmieje się do łez ze mnie znów).
 
Nie ma glupich pytań :)
Ja dałam mężowi na razie bana, ale ponieważ już jest doświadczony w bojach, to nie "skarży się". Wie, że pewnie trzeba bedzie poczekać kilka tygodni. W środe na wizycie to jest jeden z tematów, który chce omówić z lekarką (mam już całkiem pokaźną listę pytań, pewnie uśmieje się do łez ze mnie znów).
 
Witam się z rana.
Ja dziś zjechałam dosłownie po ścianie, zrobiło mi się gorąco, zakrecilo się w głowie i lezalam:( wystraszyłam się okropnie syn mnie cucil, teraz już jest ok.
Mnie mdli praktycznie cały dzień, raz mocniej raz lżej ale nie wymiotuje.

Jeśli chodzi o przytulnie z mężem to zapomniałam zapytać jak byłam na wizycie, A teraz mam takie sny...Nie wiem czy mialyscie kiedyś niekontrolowany orgazm przez sen, ja je mam praktycznie codziennie od 4 dni:eek:
 
Cześć :) Nie było mnie wczoraj i mam kilka ładnych stron do nadrobienia :)
Byłam na pierwszej wizycie dwa tyg temu i w zasadzie nic nie było widać. Wczoraj, z racji, ze mam znajomą gin zaszłam wieczorem (chociaż wizytę mam we wtorek). Zrobiła mi USG i jest :) serduszko tez bije :) Wg miesiączki 7t2d wg usg 7t5d.
Chciałam pocieszyć niektóre z was w 5t2d nie było widać zarodka jeszcze a teraz serduszko jak dzwon :)
923A03C8-5188-4896-820A-E51E33793C92.jpeg
 
Witam się z rana.
Ja dziś zjechałam dosłownie po ścianie, zrobiło mi się gorąco, zakrecilo się w głowie i lezalam:( wystraszyłam się okropnie syn mnie cucil, teraz już jest ok.
Mnie mdli praktycznie cały dzień, raz mocniej raz lżej ale nie wymiotuje.

Jeśli chodzi o przytulnie z mężem to zapomniałam zapytać jak byłam na wizycie, A teraz mam takie sny...Nie wiem czy mialyscie kiedyś niekontrolowany orgazm przez sen, ja je mam praktycznie codziennie od 4 dni:eek:
Nio ja też prawie , budzę się przed hehe, dlatego pytalam was o to ostatnio.ochota wewnętrzna jest :p :p
Póki co zero mdłości[GROUP=][/GROUP]
 
Cześć :) Nie było mnie wczoraj i mam kilka ładnych stron do nadrobienia :)
Byłam na pierwszej wizycie dwa tyg temu i w zasadzie nic nie było widać. Wczoraj, z racji, ze mam znajomą gin zaszłam wieczorem (chociaż wizytę mam we wtorek). Zrobiła mi USG i jest :) serduszko tez bije :) Wg miesiączki 7t2d wg usg 7t5d.
Chciałam pocieszyć niektóre z was w 5t2d nie było widać zarodka jeszcze a teraz serduszko jak dzwon :)
Zobacz załącznik 976220
Ale piękności :D
 
Witam się z rana.
Ja dziś zjechałam dosłownie po ścianie, zrobiło mi się gorąco, zakrecilo się w głowie i lezalam:( wystraszyłam się okropnie syn mnie cucil, teraz już jest ok.
Mnie mdli praktycznie cały dzień, raz mocniej raz lżej ale nie wymiotuje.

Jeśli chodzi o przytulnie z mężem to zapomniałam zapytać jak byłam na wizycie, A teraz mam takie sny...Nie wiem czy mialyscie kiedyś niekontrolowany orgazm przez sen, ja je mam praktycznie codziennie od 4 dni:eek:
Tez chodze po scianach. Nie wymiotuje wcale. Ale duszno, niedobrze, masakra
Cześć :) Nie było mnie wczoraj i mam kilka ładnych stron do nadrobienia :)
Byłam na pierwszej wizycie dwa tyg temu i w zasadzie nic nie było widać. Wczoraj, z racji, ze mam znajomą gin zaszłam wieczorem (chociaż wizytę mam we wtorek). Zrobiła mi USG i jest :) serduszko tez bije :) Wg miesiączki 7t2d wg usg 7t5d.
Chciałam pocieszyć niektóre z was w 5t2d nie było widać zarodka jeszcze a teraz serduszko jak dzwon :)
Zobacz załącznik 976220
Suuupeeer :D
Nio ja też prawie , budzę się przed hehe, dlatego pytalam was o to ostatnio.ochota wewnętrzna jest [emoji14] [emoji14]
Póki co zero mdłości[GROUP=][/GROUP]
No u mnie tez hormony dają sie we znaki [emoji14]
 
reklama
Cześć :) Nie było mnie wczoraj i mam kilka ładnych stron do nadrobienia :)
Byłam na pierwszej wizycie dwa tyg temu i w zasadzie nic nie było widać. Wczoraj, z racji, ze mam znajomą gin zaszłam wieczorem (chociaż wizytę mam we wtorek). Zrobiła mi USG i jest :) serduszko tez bije :) Wg miesiączki 7t2d wg usg 7t5d.
Chciałam pocieszyć niektóre z was w 5t2d nie było widać zarodka jeszcze a teraz serduszko jak dzwon :)
Zobacz załącznik 976220
Gratuluję kochana :) piękny widok. Ja byłam na wizycie w zeszły poniedziałek i niewiele było widać. Wizytę teraz mam 3go i jakżebym chciała zobaczyć fasolkę z bijacym serduszkiem. Dziękuję za nadzieję, że wszystko będzie dobrze :*
 
Do góry