reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Zdarzyło mi się coś podobnego właśnie przy kichnięciu ,ale przeszło. Teraz jak chcę kichnąć „podtrzymuję” brzuch🙂 i nie boli.
Tez tak mam, jak mam kichnac, kaszlnąc musze to robic z wyczuciem ( tez czesto podtrzymuje brzuch) bo inaczej dolne miesnie brzucha bardzo bolą... lekarka mowila, ze u mnie to dolne miesnie ktore sa oslabione (przez przebyte porody sn).
Moze to byc spowodowane rowniez nadwyrężeniem miesni brzucha (cwiczenia?) albo przez rozstęp spojenia łonowego.
 
Tez tak mam, jak mam kichnac, kaszlnąc musze to robic z wyczuciem ( tez czesto podtrzymuje brzuch) bo inaczej dolne miesnie brzucha bardzo bolą... lekarka mowila, ze u mnie to dolne miesnie ktore sa oslabione (przez przebyte porody sn).
Moze to byc spowodowane rowniez nadwyrężeniem miesni brzucha (cwiczenia?) albo przez rozstęp spojenia łonowego.
Hmmm... To moze ja sie przeforsowalam w sobote? Niby niewiele zrobilam ale moze cos nadwyrezylam. Fakt jest taki, ze pomimo lezenia nadal boli a Mala tak nawala, ze pewnie to co zabolalo nie ma jak sie naprawic.
Spalam dzis duzo i nie wyczulam czkawki ale mam wrazenie, ze polozyla sie poprzecznie bo brzuch nabral dziwnego ksztaltu.
W kazdym razie dzis nawet pokazywanie palcem olalam/pozaluje poxniej/ - chwile temu slyszalam, ze runela scianka dzialowa:) czyli jest postep :-d
 
Srodek nocy ale napisze jeszcze, ze bol prawie ustal :) zwlaszcza odkad Mala przystopowala z wojna ;)
Moge normalnie usiasc i przejsc sie wyprostowana a nie zgieta w pol.
Musze jutro nadrobic jedzenie bo dzis nie mialam ochoty i jakby potrzeby /biszkopty, banan i pomidorowa to ciut malo chyba w tym stanie/.
Dzieki za wsparcie 😘
 
reklama
Do góry