reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja też tak czasmi mam. A w ogóle w ciąży mam sny erotyczne [emoji23][emoji848]
Mąż mi zalazł za skórę w śnie, wstaję z fochem na niego a on Bogu winny... Weź tu sobie kobieto przetłumacz że to tylko sen... Ech :no2: Też tak macie?
Nie ma nic, a do południa to już w ogóle porażka na maksa. Oglądam ddtvn i żony Hollywood
Xd nie ma nic w tej telewizji
Mnie też boli od czasu do czasu jak mała mi naciska.
Dziewczyny od kilku dni boli mnie pachwina z lewej strony, czy chodzę czy leżę ból jest
Super, gratulacje [emoji7] u nas będzie Amelia właśnie daje czadu na maksa w ogóle jest bardzo żywa i ruchliwa nieraz aż boli.
Dziewczyny byłam na usg i prawdopodobnie będzie dziewczynka. Wszystko jest ok. Krwiak zniknął uff uff. Wszystko w normie. Jestem przeszczęśliwa [emoji7]
Na wynikach się za bardzo nie znam. Ale moje były takie i gin mówił że są ok.
Screenshot_20191002_210215.jpeg
 
Ja mam w ciazy nadciśnienie samoistnie, ale teraz ponizej 140/85 w 1 trymestrze mialam nawet 200/100 a bialka "tylko" 0.11
Pomimo wysokiego ciśnienia, niunia Ci pięknie rośnie. Nie martw się, ja przy ostatniej ciąży białko mialam powyżej 12g.Twoje ilości są śladowe więc napewno da się nad tym zapanować.
 
reklama
Aleście się rozpisały! Nie mogłam nadrobić stron! A ile śmiechu :D proponuję wydać nasz wątek w formie książki, przypuszczam, że kupowały by ciężarne :D
Mam to samo, staram się nie wychodzić z domu, bo mam wrażenie, że nie wrócę ;) Jak do sklepu muszę iść to tylko tam gdzie jest toaleta;)
Ja tak planuję wyjscie z domu, że po dotarciu na miejsce, to najpierw siku, a potem reszta i w tej reszcie z kilka razy siku, a czasami nawet sikam po sikaniu. Czasami mi się wydaje, że myślę tylko o sikaniu i ubikacjach xb
A ja mam taki obrus... w sumie nie wiem z czego on jest. Ale co wieczór wkładam go do pralki na szybkie pranie wyciągam kładę na stół. I tyle. W ogóle go nie trzeba prasować. A kupiłam go na targu za jakieś 3 dyszki. Ja podłogi myje często. Jak starcza mi sił to codziennie a jak nie to co drugi dzień. Moj średni syn ma alergie na roztocza. Kilka razy mi się dusił od kaszlu. I tężni z tego względu bardzo tego pilnuje. Dywany mam ale nie wielkie i tylko w pokojach dzieci- tylko po to żeby im ciepło w tyłek było jak bawią się na podłodze.
Jak ma alergie na roztocza, to dywany powinny być na 1 miejscu wyrzucone, a w zamian są takie kolorowe puzzle piankowe na podłogę. Idealna izolacja i kurz się tak nie zbiera.
 
Do góry