reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja mam Duphaston 3x1 - zostały mi dwa opakowania i jak je skończę to mam się przesiąść na luteinę dopochwowo 2x dziennie.
 
reklama
To ja mam jakoś szczęście na nfz .. Zawsze trafiam dobrze ,a może to tak w moich rejonach ;) Dziś miałam usg i za 2 tygodnie mam być znowu też badanie z usg.

A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki.
Szczegolnie do tych starajacych sie dosc dlugo, gdzie kazdy seks prawie zaplanowany, co 2 dzien, prze kilka mcy. itp
Jak sobie teraz radzicie?
Wczesniej non stop, a teraz chyba trzeba sie troche wstrzymać.. przynamniej ja mam takie obawy żeby coś "nie naruszyć"
Fakt ,że przetrzymałam mojego z dwa dni bo miałam obawy ,ale jego marudzenie wygrało heh no i moja chęć wygrała ze zmęczeniem :p

Dziś byłam na wizycie i przedstawiam Moją Fasolkę :D
Wszystko idealnie się zgadza ,serduszko pięknie bije .. oby tak do końca :D
Badania zrobiłam od razu na miejscu ,przyszła teściowa mi pomogła . Wszystkie to koleżanki w szpitalu to weszłam bez czekania i dobrze bo już byłam głodna :p Ledwo co nasiusiałam na szybkiego bo mi się nie chciało hehe. Teraz wizyta 6 czerwca. Lukniemy co tam u Fasolki :D
Pośmialiśmy się trochę ,że za 2 tygodnie to będę pare kilo cięższa bo mam chęć teraz na słodyczę ;)
Od razu jak przyjechałam to poszłam spać ,szczerze gdyby telefon mnie nie obudził to bym nie wstała :p

Zdjęcia robione telefonem jakoś jaka jest taka jest ,sypie mi się telefon powoli ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190523_173720.jpg
    IMG_20190523_173720.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 75
  • IMG_20190523_173755.jpg
    IMG_20190523_173755.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20190523_174009.jpg
    IMG_20190523_174009.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 66
Ja też dziś po pierwszej wizycie, wyliczyły mi termin na 14 stycznia. Dostałam potrzebne skierowania i za tydzień mam przyjść na USG. Niestety owa pani doktor jest wtedy na urlopie więc zapisalam się do innego lekarza
 
Widze ze wiekszosc z nas leci na dupku :)
Ja w sb bede jechać do swojego lekarza, tego od starań- niestety mam teraz 4 h drogi bo nadal w delegachi :) ciekawa jestem czy po 6 dniach od poniedziałkowego usg coś juz mi powie. Co mnie uspokoi
Jak trzeba bedzie to bede co tydzien jezdzic
Też biorę duphaston 2x1
Ja mam Duphaston 3x1 - zostały mi dwa opakowania i jak je skończę to mam się przesiąść na luteinę dopochwowo 2x dziennie.
 
Ja biorę duphaston 2x2 i luteine 2x1. Dużo tego biorę jak tak was czytam... No ale mam zaufanie do tego lekarza prowadził moją pierwszą ciąże.
 
Cześć dziewczyny! Jestem w 7 tygodniu. Chciałam się tylko przywitać i poszukać wsparcia na temat mdłości! Mam cały dzień jednak uspokaja mnie to trochę, ponieważ pol roku temu po ustaniu mdłości okazało się, że płód obumarł.
Pozdrawiam
 
reklama
Ewa gratki!
Ja mam luteinę dopochwową, czy się to różni od dupka?

Na pewno ceną - luteina jest refundowana, duphaston nie.
Ja akurat dostałam duphaston jak zaczęłam krwawić, więc sensu nie było aplikować leku do pochwy.
Jak pani doktor wypisywała mi receptę, a jeszcze nie wiedziałam jaki dokładnie lek mi da zapytałam czy to ten pod język, to odpowiedziała że nie, że ten pod język w mojej sytuacji będzie za słaby...
Teraz już nie mam krwawień ani plamień, to po wykończeniu duphastonu mogę przejść na luteinę i tu pani doktor właśnie powiedziała, że kuracja będzie tańsza.
 
Do góry