reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Bo w ogole byly problemy z lekami w polsce niekty trzeba bylo dlugo czekać na sprowadzenie. Tez mialam skurcze prawej lydki ale jak bralam magzez to mnie brzuch bolał ogolnie biorę witaminki prenatal clasic .
Ja biorę teraz:
Dopegyt 3x 2
Magne b6 3x1
Mama dha premium plus 1x1
Jodid 1x1
I szczerze (skromnie) jestem z siebie bardzo dumna. Nawet jak mialam kiedys antybiotyki, kuracje po operacjach czy cos.. to max 3-4 dni regularnego brania, pomimo przypominajek w tel, szykowania w pojemniczkach itp.
A teraz od lipca 2018 !!! Dzień dnia coś łykam, pieknie i regularnie [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja biorę teraz:
Dopegyt 3x 2
Magne b6 3x1
Mama dha premium plus 1x1
Jodid 1x1
I szczerze (skromnie) jestem z siebie bardzo dumna. Nawet jak mialam kiedys antybiotyki, kuracje po operacjach czy cos.. to max 3-4 dni regularnego brania, pomimo przypominajek w tel, szykowania w pojemniczkach itp.
A teraz od lipca 2018 !!! Dzień dnia coś łykam, pieknie i regularnie [emoji4][emoji4][emoji4]
Trochę tego masz. To ja tylko euthyrox witamy i dieta cukrzycowa 😊
 
No tak ja przy opiece przy starszych osobach wlasnie jak nic nie pomagało to co jakis czas na inny bok z odslonieta pupa i sie zawsze ladnie goilo to i przy maluszkach zda egzamin taka praktyka 😊
Ja przy takiej opiece kupowalam jeszcze przez neta jakis niemiecki krem. Swietny byl i wietrzenie z powodu uszkodzen nie bylo konieczne. Musze odszukac co to bylo.
 
W kosciele mnie oswiecilo ;) nie mam w czym dziecka kąpać - wanienke musze zorganizowac i komode-przewijak chcialam. Czyli jednak zakupow nie zakonczylam 😜
Hehe ja juz mam przewijak wanienke niebieska w auta ;-) no i ochraniacz na przewijak i cos w stylu prześcieradła z gumka na niego dobra rzecz taki przewijak bo jak mi mowila polozna dzieciatko cwiczy lepiej miesnie i uniosi głowę
 
reklama
Do góry