reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny ja mam na liczniku wagi tyle samo co w pierwszej ciąży w dniu porodu [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi odnośnie leczenia:) dzisiaj jest moze minimalnie lepiej. Przyszły do mnie wczoraj zakupy z Pinokio, cześć odsyłam, a to co zostawiam na zdjęciach poniżej [emoji6] Veronique dobrze, ze waga rośnie! Oby tak dalej. Ja mam w środę wizytę u mojej gin, to sie dowiem ile przytyłam [emoji6] na ostatniej wizycie były 2 kg na plusie.
1506173050-aaaaaa.jpeg
1506173057-aaaaaa.jpeg
1506173065-aaaaaa.jpeg
1506173071-aaaaaa.jpeg
1506173083-aaaaaa.jpeg
1506173089-aaaaaa.jpeg
1506173095-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Veronique trzymam kciuki żeby było coraz lepiej :)
@michasia30 sama jestem w pierwszej ciąży, ale zauważyłam wśród bliskich i znajomych, że właśnie w następnych ciążach tyły więcej, szybciej brzuch było widać itp., niż w ciąży pierwszej. Dużo tu może być czynników szybszego i większego przybierania na wadze - mniej ruchu, więcej przetworzonej i wysokokalorycznej żywności itp.
@Katarina91 i @kasia2309 ale wam zazdroszczę, że cieszą was takie zakupy.
 
Do góry