reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Byliśmy. W 15tc powiedział, że nie widzi dla siebie miejsca w tworzeniu rodziny, siebie w roli ojca itp. A to on nalegał na dziecko. Ja niezbyt chciałam, bo miałam problemy zdrowotne (od 13r.ż. PCOS - zniknęło w rok temu bez farmakologii, potworniak na jajniku, hiperprolaktynemia - zaszłam w ciążę w trakcie kuracji dostinexem). Wszyscy znajomi są w szoku, bo jak widzieli nas razem to byli przekonani, że niedługo ślub itp. Może jak mała przyjdzie na świat to zmieni zdanie. Nie spodziewałam się czegoś takiego po nim. Bo naprawdę było jak w bajce. W dodatku jest starszym o 9 lat mężczyzną.
Współczuję ze tak wyszło, ale tak jak piszesz może jak urodzisz to się zmieni jego podejście.
 
Nie ma to jeszcze znaczenia. Mój był wcześniej ułożony główkowo a na ostatniej wizycie właśnie pośladkowo. A ja nawet nie mam pojęcia kiedy się obrócił [emoji4] mają jeszcze dużo miejsca w brzuszku [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak samo i dzisiaj tez chyba leży główka do dołu.
 
Ja miałam wczoraj robiona toxo. z tego co wiem to oznaczenie IGG wskazuje na przebyte kiedyś toxoplazmoze, IGM wskazuje na toxo którego zakażenie miało miejsce niedawno.
To dlatego ja mam drugie badanie na toxo tylko IGM.
Tez trzeba powtarzać ja robiłam przed ciążą, początkiem i wczoraj.
Ja w ogóle nie miałam takiego badania.
Współczuję ze tak wyszło, ale tak jak piszesz może jak urodzisz to się zmieni jego podejście.
Jak się nie zmieni, to jego strata. Niestety nie da się zmusić kogoś do kochania. On mówi, że nie kocha mnie wystarczająco mocno, że przestawał mnie kochać. Nie wiem jak to się może dziać ot tak... Ale jedno jest pewne - byłam za dobra.
 
To dlatego ja mam drugie badanie na toxo tylko IGM.

Ja w ogóle nie miałam takiego badania.

Jak się nie zmieni, to jego strata. Niestety nie da się zmusić kogoś do kochania. On mówi, że nie kocha mnie wystarczająco mocno, że przestawał mnie kochać. Nie wiem jak to się może dziać ot tak... Ale jedno jest pewne - byłam za dobra.
dasz sobie radę! jesteś silna kobieta. tylko pamiętaj ze nie musisz się od niego odciąć ( chodzi mi o odcięcie uczuć )
Co do badan to robi się IGM
A o cytomegalię zapytaj lekarza może ?
 
dasz sobie radę! jesteś silna kobieta. tylko pamiętaj ze nie musisz się od niego odciąć ( chodzi mi o odcięcie uczuć )
Co do badan to robi się IGM
A o cytomegalię zapytaj lekarza może ?
Ja nie umiem się odkochać na zawołanie. Jest mi bardzo bliski i to tego tak łatwo nie da się zmienić ani zapomnieć.
Wcześniej toxo miałam IGG i IGM, ale jak oba wyszły ujemne, to teraz się nie dziwię, że mam tylko IGM do zrobienia.
Zapisałam sobie na karteczce i zapytam na najbliższej wizycie. Dziękuję :)
 
Ja nie umiem się odkochać na zawołanie. Jest mi bardzo bliski i to tego tak łatwo nie da się zmienić ani zapomnieć.
Wcześniej toxo miałam IGG i IGM, ale jak oba wyszły ujemne, to teraz się nie dziwię, że mam tylko IGM do zrobienia.
Zapisałam sobie na karteczce i zapytam na najbliższej wizycie. Dziękuję :)
Bo nie da się odkochać na zawołanie ... daj sobie czas
 
Ja nie umiem się odkochać na zawołanie. Jest mi bardzo bliski i to tego tak łatwo nie da się zmienić ani zapomnieć.
Wcześniej toxo miałam IGG i IGM, ale jak oba wyszły ujemne, to teraz się nie dziwię, że mam tylko IGM do zrobienia.
Zapisałam sobie na karteczce i zapytam na najbliższej wizycie. Dziękuję :)
Pewnie dlatego ze o swiezym zakazeniu swiadczy igm :) wlasnie zauwazylam ze juz to zostalo napisane i wyjasnione :)

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pomocy!
Co na przeziębienie w ciąży? Meczy mnie katar i ból głowy póki co i trochę drapie w gardle. Wzięłam na noc 1 Apap i rano tez jeden.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry