reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Nie mam, ale chciałabym takie z wyjmowanym ściankami, żeby później łóżko było, i z szufladami na dole.
Może znajdę. A na początek nie wiem czy czasem dostawki next to me chicco nie kupię.
Któraś z Was używała? Albo też kupuje?

Ja będę kupować tą dostawkę, bo chcemy jeszcze córkę trochę w łóżeczku przetrzymać i od razu nie wrzucać jej małego do pokoju. Wcześniej przy pierwszym dziecku miałam ściągniętą ściankę łóżeczka i było dostawione do łóżka przez 3 miesiace. Jak znajdę zdjęcie to wyślę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kifsi hejo[emoji16]

Ja jesli chodzi o kombinezon to obstawiam rozmiar 62,ale zobacze na zywo to bede wiedziala,bo jak kupie w h&m to nawet nad 56 sie zastanowie bo tam rozmiary sa zawyzone[emoji4]

Lozeczko u mnie koniecznie z szufladami bo malo miejsca bedzie wiec kazdy zakamarek sie przyda[emoji4]

Aaaa i jeszcze odnosnie bazy do maxi cosi to chyba familyfix pasuje do fotelika nastepnego,wydaje mi sie ,ze tak facet nam mowil[emoji4]

A co do pomocy...my tez wszystko sami,wesele,wyprawka dla dzidzi,mieszkanie ,budowa itd ,itp[emoji4]
Ale przynajmniej jestem dumna i nikt nie moze mi sie wtracic choc uwaga i tak tesciowie proboja co mnie kosmicznie irytuje[emoji35]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

hejo :*:)

dziewczyny a jaka dlugosc szyjki wy macie?

ok 4 cm
 
Ja kupowałam przy pierwszym dziecku i nic mu nie było,nie musiszz się obawiać. Mam koleżanki które prawie cała wyprawkę skompletowały w lumpku.
Dzięki dziewczyny! To poszukam przy następnej dostawie.

A pierzesz raz czy dwa razy? Bo myślałam, że może raz wyprać w normalnym płynie a potem już przed finałem w płynie dla dzieci?
 
Dzięki dziewczyny! To poszukam przy następnej dostawie.

A pierzesz raz czy dwa razy? Bo myślałam, że może raz wyprać w normalnym płynie a potem już przed finałem w płynie dla dzieci?

Kurcze, ja to myślałam, że takie dziecięce ciuchy to trzeba wręcz wygotowac, ale tak na chłopski rozum to może nic z nich nie zostać :)))
 
Haha, mój mnie nie ogranicza, choć wiem że nie jest za kupowaniem zbyt wielu rzeczy. Może też nigdy nic nie mówi, bo ja jakoś bardzo nie szaleje. Ubranka w rozm 56 pożyczyłam od koleżanki, więc jak już to staram się kupować 62/68 a że nie wiem właściwie na jaki okres to przypadnie to trudno mi określić co będzie potrzebne i siła rzeczy za dużo nie kupuję.
W każdym razie najbardziej bawi mnie jak pokazuje coś mężowi w rozm 68 a on mówi ze zdziwieniem "przecież on nie będzie taki mały!" [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Heh,fajny ten Twoj mąż ale faceci mają takie pojęcie o wielkości dzieci Mój mąż za to na początku ciąży jak rozmawialismy o remoncie pokoiku to byl zdziwiony, że dziecko będzie z nami w sypialni przez pierwszy rok na pewno. Teraz chce kupowac dostawkę z chico do łóżka żeby synek był jak najbliżej
 
reklama
Heh,fajny ten Twoj mąż ale faceci mają takie pojęcie o wielkości dzieci Mój mąż za to na początku ciąży jak rozmawialismy o remoncie pokoiku to byl zdziwiony, że dziecko będzie z nami w sypialni przez pierwszy rok na pewno. Teraz chce kupowac dostawkę z chico do łóżka żeby synek był jak najbliżej
Haha. To fakt. Faceci są the best. Nasz syn na polowkowych ważył 330 g a mój chodził i obwieszczal wszem i wobec, że jego syn już ponad 3 kg waży. Musiałam mu wszystko wyjaśnić [emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry