reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej dziewczyny.Niestety w sobotę zmarła moja teściowa :( ostatnie dni były bardzo ciężkie i pełne smutku, Widziałam jej cierpienie.... nikt nie spodziewał się, że to się tak szybko potoczy. Ciągle mam to wszystko przed oczami, i serce mi się kraja jak widzę jak mój mąż to przezywa, lzy same ciekną. Byliśmy z nią bardzo zżyci. Jutro pogrzeb i boję się, żeby tymi emocjami nie zaszkodzić maleństwu. Do tego kilka osób powiedziało mi, że nie powinnam w ciąży patrzyć na zmarła, nie żegnać jej :( ale nie wiem jak bym mogła jej nie pożegnać...przepraszam, że tak smutno.
Wyrazy współczucia dla Was [emoji22]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja mam całą ciążę biały albo przezroczysty. Czasem naprawdę sporo.
Jeśli nie ma jakiegoś specyficznego zapachu to bez obaw, normalne to jest. Jak u był żółtawy to też może świadczyć o infekcji, oprócz zapachu
Właśnie bez zapachu, specjalnie sprawdzałam. No czasem biegnę do łazienki bo nagle coś poleci i się wystrasze że coś nie tak. A że noszę specjalnie ciągle ciemne majtki to sprawdzam czy jest biały.
 
Hej dziewczyny.Niestety w sobotę zmarła moja teściowa :( ostatnie dni były bardzo ciężkie i pełne smutku, Widziałam jej cierpienie.... nikt nie spodziewał się, że to się tak szybko potoczy. Ciągle mam to wszystko przed oczami, i serce mi się kraja jak widzę jak mój mąż to przezywa, lzy same ciekną. Byliśmy z nią bardzo zżyci. Jutro pogrzeb i boję się, żeby tymi emocjami nie zaszkodzić maleństwu. Do tego kilka osób powiedziało mi, że nie powinnam w ciąży patrzyć na zmarła, nie żegnać jej :( ale nie wiem jak bym mogła jej nie pożegnać...przepraszam, że tak smutno.
Wyrazy współczucia [emoji22]
 
Hej dziewczyny.Niestety w sobotę zmarła moja teściowa :( ostatnie dni były bardzo ciężkie i pełne smutku, Widziałam jej cierpienie.... nikt nie spodziewał się, że to się tak szybko potoczy. Ciągle mam to wszystko przed oczami, i serce mi się kraja jak widzę jak mój mąż to przezywa, lzy same ciekną. Byliśmy z nią bardzo zżyci. Jutro pogrzeb i boję się, żeby tymi emocjami nie zaszkodzić maleństwu. Do tego kilka osób powiedziało mi, że nie powinnam w ciąży patrzyć na zmarła, nie żegnać jej :( ale nie wiem jak bym mogła jej nie pożegnać...przepraszam, że tak smutno.
Bardzo mi przykro.
Trzymaj sie
 
Właśnie bez zapachu, specjalnie sprawdzałam. No czasem biegnę do łazienki bo nagle coś poleci i się wystrasze że coś nie tak. A że noszę specjalnie ciągle nosze ciemne majtki to sprawdzam czy jest biały.
Taki sluz jest potrzebny w ciąży on chroni przed infekcjami. W ciąży nie może być sucho

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Właśnie bez zapachu, specjalnie sprawdzałam. No czasem biegnę do łazienki bo nagle coś poleci i się wystrasze że coś nie tak. A że noszę specjalnie ciągle nosze ciemne majtki to sprawdzam czy jest biały.
No to luz, ja też mam takie momenty że majtki mokre :/ i czasem naprawdę sporo wyleci, ale to dobrze. Śluz szyjkowy im go więcej tym lepiej :)
 
Hej dziewczyny.Niestety w sobotę zmarła moja teściowa :( ostatnie dni były bardzo ciężkie i pełne smutku, Widziałam jej cierpienie.... nikt nie spodziewał się, że to się tak szybko potoczy. Ciągle mam to wszystko przed oczami, i serce mi się kraja jak widzę jak mój mąż to przezywa, lzy same ciekną. Byliśmy z nią bardzo zżyci. Jutro pogrzeb i boję się, żeby tymi emocjami nie zaszkodzić maleństwu. Do tego kilka osób powiedziało mi, że nie powinnam w ciąży patrzyć na zmarła, nie żegnać jej :( ale nie wiem jak bym mogła jej nie pożegnać...przepraszam, że tak smutno.

Wyrazy współczucia :(



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry