reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Gratuluję udanych wizyt :)
ja jeszcze tydzień cierpliwie muszę poczekać.
Odnośnie przepuszczania kobiet w ciąży, bo sama ni gdzie się nie wypycham, ludzie "nie widzą", ale to taka mentalność. Jeden raz w zeszłej ciąży musiałam zarejestrować się do laryngologa. I wypchnęły mnie babska z kolejki twierdząc że nie stałam tam jak otworzyli rejestrację. A wówczas mój mąż wyhaczył że pierwsi w kolejce ustawili się panowie z policji (oni jeżdżą w programie uwaga pirat) i mój mąż ich poznał, bo byli po cywilnemu. I po prostu zapytał tych panów czy wpuszczą dziewczynę w ciąży :) reszcie z kolejki szczęki poopadały :) Byłam pierwsza :)
 
reklama
Tak nadal jestesmy w szpitalu. Walcze z ostrym stanem zapalnym. Crp szaleje, nie wiadomo co sie dzieje. Do tego szyjka. Czyli ful wypas. Maz tez ma ciezka diagnoze. Przed nami bardzo trudna i pelna bolu droga ale sie nie damy.
Trzymam kciuki za was [emoji8] wszystko będzie dobrze [emoji8] musi być.


A może głupie pytanie... O co chodzi z tym szalejacym crp?
 
Dziewczyny też macie wrażenie że zaczyna wam brakować skóry na brzuchu ? Taka czuje się "posciagana " [emoji52]
Ja byłam lekko mówiąc "przytyta" przed ciążą więc mam baaardzo dużo skóry i mi jej nie brakuje [emoji23][emoji23][emoji23] startowałam z wagą 73 a teraz 77 (21+1) więc pewnie jeszcze długo mi nie będzie jej brakować ale brzuch mam twardszy nie taki flaczek :D

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy Wy tez ostatnio macie pokręcone sny? ja się rano czuję jakbym była na całonocnym seansie filmu grozy ew. sensacji. normalnie aż się sama sobie dziwię skąd to sie bierze. No i w każdym śnie romanse jak w Bondach dobrze, że mąż moich snów nie widzi ;)
We snie latalam kiedys ze swoja ekipa z bronią w postaci kuszy. Biegaliśmy po podziemiach Moskwy w poszukiwaniu wampirów :D
 
Ja jestem już teraz jedyną osobą w rodzinie, która się za nią wstawia bo naprawdę jestem w stanie to zrozumieć.
Ale tego czemu nie przyjeżdza do moich rodziców (ja tam nie mieszkam) w ogóle!! od 3ch lat, tego nie rozumiem. Moja mama lekarz na początku jeszcze załatwiała im badania jak nie wiedzieli co jest nie tak (wtedy teoretycznie wszystko było jeszcze dobrze), później nie chcieli żeby mama się tym zajmowała i wszyscy to zrozumieli. Zadnych pytań ani nacisków a po prostu odcięła się od wszystkich. Warsztaty z dziećmi jednak prowadzi i do swojej rodziny i osob z dziećmi jeździ. Tym bardziej moi rodzice czują sie totalnie odtrąceni..
Moze to brat nie może mieć dzieci i Ona ma jakiś dziwny żal z związku z tym do rodziców...Nie wiem tak sobie rozmyslam...mi się też do teściów nie chciało jeździć jak się wszystko sypalo. Trudno powiedzieć nie chce tej osoby usprawiedliwiac.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Tak nadal jestesmy w szpitalu. Walcze z ostrym stanem zapalnym. Crp szaleje, nie wiadomo co sie dzieje. Do tego szyjka. Czyli ful wypas. Maz tez ma ciezka diagnoze. Przed nami bardzo trudna i pelna bolu droga ale sie nie damy.
@xssenia nieszczęścia lubią chodzić parami, coś w tym jest. Ktoś Ci pomaga mama siostra przyjaciółka? Mężowi potwierdzili coś? (Jeśli nie chcesz o tym pisać to pomijam pytanie). Mają jakieś podejrzenia co do tego stanu zapalnego czy nic? A Ty mialas ten pakiet badan chlamydia mycoplasma ureoplasma? Trzymaj się mocno jesteś bardzo dzielna a my wszystkie trzymamy za całą trójkę kciuki!!!

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry