reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja polecam ciuszki Pinokio na allegro. Jakość super. Widziałam jak wyglądają już po praniu i naprawdę super. No i ceny przystępne.

Tez polecam, miałam od nich na wyjście ze szpitala bodziak i spodenki dla córki, w Poznaniu ich ciuszki można kupić w akpolu na ratajach (nie wiem czy w innych miastach są akpole, ale bardzo fajne sklepy z akcesoriami, zabawkami, wózkami i łóżeczkami dla dzieci)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@dreamscometrue 7 września usg połówkowe. Zauważyłam, że wiele z Was w podobnym wieku ciążowym, że tak to ujmę, miało to badanie znacznie wcześniej. U mnie to będzie 22/23 tc i nie wiem czy nie przełożyć tej wizyty na przyszły tydzień. Chociaż trochę mi to nie na rękę, bo dzisiaj właśnie miałam wizytę kontrolną, ale nie u swojego lekarza prowadzącego...
 
Ja też chcę kupić monitor oddechu, już powoli patrze na allegro. Kupuje teraz takie rzeczy przy których nieistotna jest płeć :) monitor to takie urządzenie które Wkłada się pod materac i w momencie kiedy dziecko przestałoby oddychać piszczy. Ja strasznie się stresowalam snem młodego, co chwilę bieglam sprawdzić czy oddycha :( w nocy miałam niekiedy problem z zaśnięciem bo podnosiłam się żeby do niego zajrzeć.
 
Tez polecam, miałam od nich na wyjście ze szpitala bodziak i spodenki dla córki, w Poznaniu ich ciuszki można kupić w akpolu na ratajach (nie wiem czy w innych miastach są akpole, ale bardzo fajne sklepy z akcesoriami, zabawkami, wózkami i łóżeczkami dla dzieci)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
o matko jak moj M uslyszy Rataje to zawalu dostanie :p
 
@dreamscometrue 7 września usg połówkowe. Zauważyłam, że wiele z Was w podobnym wieku ciążowym, że tak to ujmę, miało to badanie znacznie wcześniej. U mnie to będzie 22/23 tc i nie wiem czy nie przełożyć tej wizyty na przyszły tydzień. Chociaż trochę mi to nie na rękę, bo dzisiaj właśnie miałam wizytę kontrolną, ale nie u swojego lekarza prowadzącego...
spokojnie można zrobić później, to jest ok termin
 
Hej. [emoji5]
U mnie identycznie z om 15 stycznia, a coreczka kilka dni starsza. To Twoja pierwsza ciaza?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

tak, to moja pierwsza ciąża. to jest nas trochę na tego 15 stycznia :)

Tak z ciekawości zapytam. Czy zawsze Wasi lekarze przepisują antybiotyk tylko i wyłącznie na podstawie wyniku posiewu? Dwa tygodnie temu na wizycie lekarz wykrył u mnie niewielki stan zapalny i dostałam globulki, które niestety baardzo pogorszyły sprawę, ponieważ obecnie jest gorzej niż było (tak wynika z badania czystości pochwy). Dzisiaj dostałam globulki o innym spektrum działania (znowu bez wykonania posiewu) i szczerze to już nie wiem co robić. Infekcje bakteryjne to obecnie z pewnością nic dobrego.
 
Ostatnia edycja:
@dreamscometrue 7 września usg połówkowe. Zauważyłam, że wiele z Was w podobnym wieku ciążowym, że tak to ujmę, miało to badanie znacznie wcześniej. U mnie to będzie 22/23 tc i nie wiem czy nie przełożyć tej wizyty na przyszły tydzień. Chociaż trochę mi to nie na rękę, bo dzisiaj właśnie miałam wizytę kontrolną, ale nie u swojego lekarza prowadzącego...
Im późniejsza ciąża tym większe dziecko i łatwiejszy pomiar. Tak powiedział mi ginekolog. Miałam termin na 24 sierpnia, (18 t.c.), ale dlatego że lepiej badać większe, to przełożyłam na 7 września. A nie jest łatwo, bo ciekawość mnie zżera[emoji1]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Im późniejsza ciąża tym większe dziecko i łatwiejszy pomiar. Tak powiedział mi ginekolog. Miałam termin na 24 sierpnia, (18 t.c.), ale dlatego że lepiej badać większe, to przełożyłam na 7 września. A nie jest łatwo, bo ciekawość mnie zżera[emoji1]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To świetnie się składa :) chociaż pewnie gdybym miała tylko taką możliwość to podglądałabym maluszka nawet codziennie, a każdej wizyty wyczekuję z niecierpliwością. Swoją drogą ciekawe kiedy ktoś mądry stworzy mini przenośne USG do codzinnego użytku domowego dla matek-wariatek... A może już coś takiego jest? :laugh2:
 
To świetnie się składa :) chociaż pewnie gdybym miała tylko taką możliwość to podglądałabym maluszka nawet codziennie, a każdej wizyty wyczekuję z niecierpliwością. Swoją drogą ciekawe kiedy ktoś mądry stworzy mini przenośne USG do codzinnego użytku domowego dla matek-wariatek... A może już coś takiego jest? :laugh2:
jest dedektor tętna:) a usg też są ale ceny fiu fiu
 
reklama
tak, to moja pierwsza ciąża. to jest nas trochę na tego 15 stycznia :)

Tak z ciekawości zapytam. Czy zawsze Wasi lekarze przepisują antybiotyk tylko i wyłącznie na podstawie wyniku posiewu? Dwa tygodnie temu na wizycie lekarz wykrył u mnie niewielki stan zapalny i dostałam globulki, które niestety baardzo pogorszyły sprawę, ponieważ obecnie jest gorzej niż było (tak wynika z badania czystości pochwy). Dzisiaj dostałam globulki o innym spektrum działania (znowu bez wykonania posiewu) i szczerze to już nie wiem co robić. Infekcje bakteryjne to obecnie z pewnością nic dobrego.
Ja dostalam globulki a nawet nie mialam robionego posiewu. Moge zapytac co to za globulki?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry