reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mamincogito i super. Mojemu to sie chyba wydaje, ze wygląda jak amerykański aktor, bo ma 190cm, gęste cieme włosy i rozbudowana klatkę piersiową. Wad nie wiedzi żadnych, a ma sporo ;) ale jakoś z nas dwojga jak wychodziliśmy gdzieś razem, to ode mnie musiał odciagać męzczyzn, a nie odwrotnie, wiec nie wiem skąd to jego ego :( moje duuużo zmniejsze.
 
reklama
Dziewczyny a czy Wasi lekarze pracują w szpitalach, w których chcecie rodzić?
I czy jesteście już zapisane do szkół rodzenia? (jeżeli oczywiście macie zamiar chodzić)
 
Dziewczyny a czy Wasi lekarze pracują w szpitalach, w których chcecie rodzić?
I czy jesteście już zapisane do szkół rodzenia? (jeżeli oczywiście macie zamiar chodzić)
Nie i nie.
Mój nie pracuje w żadnym szpitalu już, do szkoły nie chodziłam i teraz też nie zamierzam, ale muszę podjechać do ośrodka zapisać się do położnej środowiskowej, bo to sobie bardzo chwaliłam w tamtej ciąży

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny odebrałam dziś wyniki pappa
Ryzyko podstawowe:
Trisomia21 1:760
Trisomia18 1:1847
Trisomia13 1:5798
Ryzyko skorygowane:
T21 1:1205
T18 <1: 20000
T13 <1: 20000
To chyba dobre wyniki ? Bo się kompletnie na tym nie znam a do mojej gin mam podlecieć w przyszłym tyg. z wynikami :)

Dzidziuś miał w 12+5 nt 2,5 ale wszystkie inne parametry w normie :)
Bardzo dobre

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Mamincogito i super. Mojemu to sie chyba wydaje, ze wygląda jak amerykański aktor, bo ma 190cm, gęste cieme włosy i rozbudowana klatkę piersiową. Wad nie wiedzi żadnych, a ma sporo ;) ale jakoś z nas dwojga jak wychodziliśmy gdzieś razem, to ode mnie musiał odciagać męzczyzn, a nie odwrotnie, wiec nie wiem skąd to jego ego :( moje duuużo zmniejsze.
Mój to się śmieje, że jak wychodzi na miasto to wszystkie laski sikaja i mdleja na jego widok [emoji23]
On to wie jak mnie rozsmieszyc [emoji23] No ale zawsze mu przytakuje... niech sobie pogada [emoji6]

Oh Ci faceci. [emoji6]
 
Ja z ciuszkow mam narazie 2 bodziaki [emoji23] i to jeszcze z dinozaurami[emoji3] Ale jestem z nich zadowolona, bo za 2 zapłaciłam 10 zł [emoji3]
Jak będzie dziewczynka to chyba będę zakladala pod spód... Bo wstyd [emoji23]

No i czekam... do 11 sierpnia... na polowkowe i jak wpadnę w szał zakupów [emoji3]

A mój Tz najlepszy... on myślał, że zacznę kupować później wszystko. Więc pytam go,że niby kiedy później? Na co on,że w 35tc [emoji23] No no no. Wymyślił.
Haha mój do mnie a to nie po urodzeniu zakupy? Myślałam że padne [emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Dziewczyny a czy Wasi lekarze pracują w szpitalach, w których chcecie rodzić?
I czy jesteście już zapisane do szkół rodzenia? (jeżeli oczywiście macie zamiar chodzić)
Moja pracuje tam gdzie chce rodzić ;)
Do szkoły chce się zapisać ale nie wiem czy to już trzeba czy kiedy ;) mam telefon muszę zadzwonić wlasnie;)
 
Do góry