reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Melduję się i ja po wizycie! Wszystko jest bardzo dobrze, Majeczka sobie spała w najlepsze :D Kolekna wizyta 6.09, za 5 tygodni! Nienormalni, dobrze, że mam wizytę w Polsce w międzyczasie. ;)
Podczytuję Was na bieżąco, ale coraz mniej się udzielam, a teraz pewnie jeszcze rzadziej. W sobotę znowu jedziemy do Polski, robimy sobie krótkie wakacje na Mazurach, zakupy, wyprawki, więc czasu będzie niewiele. Ale obiecuję, że czytać was będę cały czas :) Trzymam kciuki za każdą :*
 
reklama
Ja z ciuszkow mam narazie 2 bodziaki [emoji23] i to jeszcze z dinozaurami[emoji3] Ale jestem z nich zadowolona, bo za 2 zapłaciłam 10 zł [emoji3]
Jak będzie dziewczynka to chyba będę zakladala pod spód... Bo wstyd [emoji23]

No i czekam... do 11 sierpnia... na polowkowe i jak wpadnę w szał zakupów [emoji3]

A mój Tz najlepszy... on myślał, że zacznę kupować później wszystko. Więc pytam go,że niby kiedy później? Na co on,że w 35tc [emoji23] No no no. Wymyślił.
 
A no i co najlepsze... wymazow mi żadnych nie robi. Muszę jej zapytać o to.

Ostatnio jak wyszły mi bakterie w moczu to stwierdziła, że to na pewno bakteria i przepisala mi globulki dopochwowe. Fakt faktem, nie miałam żadnych objawów zapalenia pęcherza ale już nie wiem... chciałabym żeby wszystko było tak jak powinno. W poprzedniej ciąży też miałam często bakterie w moczu... A później nagle ta szyjka i rozwarcie
A szew miałaś zakladany w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do wygladu - pomierzyłam się - w biodrach i udach o 1cm mniej, wiec tylko brzuch i cycki urosły. Ale tak mi sie wczoraj przykro zrobiło, pokazuję mężowi wieczorem, że zobacz, jak mi sie biust ujędrnił, a on tylko paptrzył na mój brzuch, skrzywił sie i powiedział, ze on tylko widzi, ze zmienił mi sie kształt brzucha, odwrócił sie i poszedł do innego pokoju. Niektórzy faceci to zasługują tylko żeby ich czymś ciężkim w łeb zdzielić, naprawdę.:crazy:
Łączę się w bólu. Mi wszyscy mówią że dobrze wyglądam. Też się pomierzyłam i po 1cm w udach zeszło a mąż mi zasunął dzisiaj tekstem że mi się udziska zrobiły... Popłakałam się i powiedziałam co o tym myślę, ale nie wiem czy kiedykolwiek zrozumie że taka szczerość nie zawsze jest wskazana...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łączę się w bólu. Mi wszyscy mówią że dobrze wyglądam. Też się pomierzyłam i po 1cm w udach zeszło a mąż mi zasunął dzisiaj tekstem że mi się udziska zrobiły... Popłakałam się i powiedziałam co o tym myślę, ale nie wiem czy kiedykolwiek zrozumie że taka szczerość nie zawsze jest wskazana...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba też by mi się zrobiło przykro... gdybym takie coś usłyszała z ust Tz :(
 
Łączę się w bólu. Mi wszyscy mówią że dobrze wyglądam. Też się pomierzyłam i po 1cm w udach zeszło a mąż mi zasunął dzisiaj tekstem że mi się udziska zrobiły... Popłakałam się i powiedziałam co o tym myślę, ale nie wiem czy kiedykolwiek zrozumie że taka szczerość nie zawsze jest wskazana...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mi tak czasem dogryzal, to mi kiedyś powiedziałam, cytuje "czy ty kochanie myślisz, że ty jesteś Brad Pitt czy Maty Damon? myślisz, że jak wychodzisz na ulicę to wszystkie aż mdleją na twój widok? Błagam cię, nie masz 30 lat a zakola do czubka głowy, krzywy nos, szpiczaste uszy, do tego jak ściągniesz koszulkę to też nie ma się czym zachwycać" ten stanął jak wryty, zdziwiony to mówię dalej "widzisz, myślisz że ja nie widzę twoich wad? Że nie widzę, że nie wyglądasz jak facet z okładki Men's Health? Noszę okulary fakt, ale aż tak ślepa nie jestem. Oczywiście że widzę że wyglądasz jak typowy przeciętny Polaczek z mięśniem piwnym, ale ci tego nie mówię bo po co? Kocham cię takiego jak jesteś więc po co mam ci mówić takie oczywistości. Bo chyba sam sobie też zdajesz z tego sprawę nie?" Od tego czasu mam spokój [emoji23]

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny odebrałam dziś wyniki pappa
Ryzyko podstawowe:
Trisomia21 1:760
Trisomia18 1:1847
Trisomia13 1:5798
Ryzyko skorygowane:
T21 1:1205
T18 <1: 20000
T13 <1: 20000
To chyba dobre wyniki ? Bo się kompletnie na tym nie znam a do mojej gin mam podlecieć w przyszłym tyg. z wynikami :)

Dzidziuś miał w 12+5 nt 2,5 ale wszystkie inne parametry w normie :)
 
reklama
Mój mi tak czasem dogryzal, to mi kiedyś powiedziałam, cytuje "czy ty kochanie myślisz, że ty jesteś Brad Pitt czy Maty Damon? myślisz, że jak wychodzisz na ulicę to wszystkie aż mdleją na twój widok? Błagam cię, nie masz 30 lat a zakola do czubka głowy, krzywy nos, szpiczaste uszy, do tego jak ściągniesz koszulkę to też nie ma się czym zachwycać" ten stanął jak wryty, zdziwiony to mówię dalej "widzisz, myślisz że ja nie widzę twoich wad? Że nie widzę, że nie wyglądasz jak facet z okładki Men's Health? Noszę okulary fakt, ale aż tak ślepa nie jestem. Oczywiście że widzę że wyglądasz jak typowy przeciętny Polaczek z mięśniem piwnym, ale ci tego nie mówię bo po co? Kocham cię takiego jak jesteś więc po co mam ci mówić takie oczywistości. Bo chyba sam sobie też zdajesz z tego sprawę nie?" Od tego czasu mam spokój [emoji23]

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Zaniemowil z wrażenia [emoji3]
 
Do góry