reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ojj jak zazdroszczę niektórym odpoczynku, nawet po pracy, przy małym dziecku ja ciągle w ruchu muszę być, nawet jak chodzę wymiotować to córcia w leżaczku ze mną w łazience, wiem okropne! ale muszę ją widzieć :-D
Kejka- pytałaś o zgagę, ja też nie znałam tego uczucia, ale objawiła się w pierwszej ciąży i tylko zimne mleko pomagało
Dreamscometrue- o płci nic lekarz nie mówił, a ja nie śmiałam na tak wczesnym etapie dopytywać ;) teraz mam u niego wizytę 4 sierpnia, a w międzyczasie wybiorę się do mojego lekarza z bliskiej rodziny, który specjalizuje się w usg jamy brzusznej, tarczycy itd - nie ginekologa :D ale to on w poprzedniej ciąży pierwszy powiedział, że będzie dziewczynka w 15tc (mimo, że mój ginekolog-już do niego nie chodzę!, całą ciążę mówił o chłopcu, taki spec...) :happy:

Witam nowe dziewczyny i wasze maluszki :)
 
Ale produkcja! Ja wrocilam do domu i odpoczywam ale po drodze dokupilam tui przed.dom i kwiatki :-) lubie robic w krzaczkach.
Wiem co znaczy brak dziadkow. Z mamy strony dziadkowie zmarli ponad 20lat temu, moja ukochana babcia zmarla w.zeszlym roku. To ona nam pomagala jak zmarla mama a mialam wtedy 18 lat , pare miesiecy przed maturą. Do tej pory to strasznie boli , bo wszystkie ważne wydarzenia w moim zyciu były bz niej.
 
@angelka90 nie wiem ja mam palmers ale jeszcze ani razu nie uzylam ,nie chcialo mi sie [emoji6]
Poprzednio stosowalam pd 4 tyg i fajnie nawilzal,musze wrocic do nawyku[emoji4]
Ale slyszlam tez cos o kremach z rosmana tylko nie wiem ktory dokladnie,moze dziewczyny wiedza.
W kazdym razie moim zdaniem jak ktos ma tendencje do rozstepow to i tak mu sie zrobia chocby sie nutella wysmarowal[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dreamscometrue ja nie dodałam na komputer [emoji23]a na apce nie widzę nigdzie...

Mamaincognito przybywasz z dobrymi wiadomościami super ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia mnie nic nie ciagnie od poczatku.ani razu brzuch czy piersi.za to mdlosci mnie meczyly od 7-10 tygodnia i od 11 do teraz nawror. Tydzien luzuuu :) super uczucie.innych objawow brak.np nadwrazliwosc na zapachy,jesc rowniez moge wszystko. W ciazy z córką wszyskie objawy były nie do zniesienia. Wymiotowalam cala ciążę.. czy sa mamusie z cukrzycą w 1-ciąży?? Ja bylam na insulinie do końca. Teraz jestem juz po krzywej cukrowej i mam skierowanie do diabetologa.mam.nadzieje ze nie bedzie powtórki...
 
reklama
@angelka90 ja mam Palmers którym smaruję się od początku a teraz mam bio-oil. Nie wiem czy są dobre, bo brzuch narazie mały [emoji4] ale liczę na to że regularne smarowanie, niezależnie czym, uchroni mnie od tygrysich pasków [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry