reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@Moni1984 będąc u ginekologa w 6 tygodniu jeszcze nie widziałam zarodka, spokojnie.

@Torunianka93 oby to nie było nic poważnego :( niestety z autopsji wiem, że podnoszenie może miec wpływ i to niemały. Ja mam ciągle zakaz podnoszenia córki (11 kg) od praktycznie 6 tc, ginekolog mówi, że w moim przypadku do rozwiązania muszę o tym zapomnieć, mimo że krwiak już się wchłonął. Tylko, że na szczęście córka chodzi, więc jakoś to ogarniamy, nauczyła się nawet wsiadać do samochodu i fotelika i wysiadać z niego, więc mogę odciążyć męża w odbieraniu że żłobka.

@Nina25 trzymam mocno kciuki!!!
 
reklama
Toruninka z tego co sie orientuje to przy zdrowej ciazy noszenie dziecka nie ma wpływu na jej przebieg, pewnie innacZej jest jak juz pojawia sie plamienia... ale na pewno dźwiganie maluszka nie przyczyniło sie do tego.

Tez mam prawie 9 kg szczęście i nosimy sie nieraz całymi dniami bo taka jest konieczność, ponadto spacery w chuście.

Monia pewnie owulacja ci sie przesunęła z tad ta rozbierznosc w wynikach... w 4 i 5 tyg nie widać jeszcze maleństwa :* trzymam za was kciuki &&

Nina przykro mi ;(





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nina :-(
Moni ja tez mialam ostatni @ 20.04. Bylam u lekarza w srode czyli wg om 5t6d i serduszko juz bylo. Dzisiaj tez mialam usg na innym sprzecie i tez jest serduszko.
 
reklama
Do góry