reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Szkoda, ze sie przenioslyscie na zamknięty wątek. Termin mam na 18 stycznia, to moja druga ciąża, pierwsza zakończona niestety wczesnym poronieniem. Teraz jesteśmy juz w 22tc i potwierdzony synek :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hej Ja w poniedziałek zaczynam 25 tydzień i będzie chłopak. Mieszkam w UK wiec wiele rozmów na temat badań np obciążenia glukoza mnie nie dotyczy. I tez mam za sobą poronienie samoistne w 12 tygodniu [emoji17]
Oprócz tego mam córeczkę która ma dwa lata i cała ciąże z nią i poród przeżyłam z lipcowkami 2015 tu na forum [emoji6]

Witamy na pokładzie [emoji106]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Hej Ja w poniedziałek zaczynam 25 tydzień i będzie chłopak. Mieszkam w UK wiec wiele rozmów na temat badań np obciążenia glukoza mnie nie dotyczy. I tez mam za sobą poronienie samoistne w 12 tygodniu [emoji17]
Oprócz tego mam córeczkę która ma dwa lata i cała ciąże z nią i poród przeżyłam z lipcowkami 2015 tu na forum [emoji6]

Witamy na pokładzie [emoji106]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel

@Veronique dzięki, muszę zapytac jak jest u mnie w laboratorium[emoji4]

@michasia30 to w UK nie robi sie tego badania?Przykro mi ze tez Cię to spotkało:(

Dziewczyny kompletujecie juz wyprawkę? Ja w tym temacie jestem zupełnie zielona, codziennie wertuje internet [emoji2] póki co mam 2x body w rozmiarze 56, jedne polspiochy i jeden kaftanik, No i zamówienie ze sklepu Pinokio jest w drodze wiec sie pochwale jak przyjdzie [emoji4] ile moze byc potzrebnych ubranek w rozmiarze 56?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Veronique dzięki, muszę zapytac jak jest u mnie w laboratorium[emoji4]

@michasia30 to w UK nie robi sie tego badania?Przykro mi ze tez Cię to spotkało:(

Dziewczyny kompletujecie juz wyprawkę? Ja w tym temacie jestem zupełnie zielona, codziennie wertuje internet [emoji2] póki co mam 2x body w rozmiarze 56, jedne polspiochy i jeden kaftanik, No i zamówienie ze sklepu Pinokio jest w drodze wiec sie pochwale jak przyjdzie [emoji4] ile moze byc potzrebnych ubranek w rozmiarze 56?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam pojedyncze sztuki, będę musiała przejrzeć w końcu jakie to rozmiary. Na początek to będę chyba gromadzić troszkę ubran w rozmiarze 56,ale to podobno na krótko, bo dzieci szybko wyrastają z nich i potrzebne juz 62cm.
W ogóle nie wiem jak ubierać i ile warstw. Porobię notatki, bo jednym uchem wylatuje, drugim wylatuje... :)
 
@Veronique dzięki, muszę zapytac jak jest u mnie w laboratorium[emoji4]

@michasia30 to w UK nie robi sie tego badania?Przykro mi ze tez Cię to spotkało:(

Dziewczyny kompletujecie juz wyprawkę? Ja w tym temacie jestem zupełnie zielona, codziennie wertuje internet [emoji2] póki co mam 2x body w rozmiarze 56, jedne polspiochy i jeden kaftanik, No i zamówienie ze sklepu Pinokio jest w drodze wiec sie pochwale jak przyjdzie [emoji4] ile moze byc potzrebnych ubranek w rozmiarze 56?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ja jeśli chodzi o ciuszki w przedziale 0-3 miesięcy to mam już wszystko.
Nie mam drobiazgów typu pieluszki, grzebyczki i środków higieniczne.
Z dużych rzeczy muszę tylko dokupić gondole do wózka bo resztę już mam.
Czyli jestem gotowa w 70% [emoji5]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
@Veronique to witaj w klubie bo ja tez nie mam o tym pojęcia [emoji23] pytałaś tez wczesniej o żelazo, ja biorę od ostatniej wizyty, a hemoglobinę miałam 6,8 przy przedziale od 7,2 norma
@michasia30 to juz jesteś prawie zwarta i gotowa[emoji4] i widzę, ze masz termin w moje urodziny [emoji2] 1 stycznia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Damy radę [emoji4] w poprzednim poście odpisałam Ci tez na pytanie o żelazo [emoji6]

Dziewczyny a wózki i foteliki macie jakieś konkretne upatrzone? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ha ha jak to jest urodzić się 1 stycznia ?

Wózek mam Maxi Cosi Mura Plus 3 i fotelik Maxi Cosi Pebble. Gondola w tym wózku składa się na płasko wiec to duży plus jeśli się ma dwójkę dzieci i mało miejsca w bagażniku [emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Do góry