reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Nie ma chętnych do pisania , a szkoda... bo cały czas odświeżam wątek. [emoji6]
Michasia - dobrze że chociaż Ty coś naklikalas [emoji23]
 
reklama
Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Szkoda, ze sie przenioslyscie na zamknięty wątek. Termin mam na 18 stycznia, to moja druga ciąża, pierwsza zakończona niestety wczesnym poronieniem. Teraz jesteśmy juz w 22tc i potwierdzony synek :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hej, ja w piątek zaczęłam 23 tydzień i u nas będzie córka :)
Dzisiaj byłam na teście obciążeniowym, było w porządku. Tym razem dostałam wersję cytrynowa, ale w ogóle nie zauważyłam różnicy że zwykła :) podejrzalam wyniki i wydają się być ok.
W pon odbieram wyniki posiewu moczu i wymazu z szyjki macicy.

Czy któraś z Dziewczyn ma anemii ciążowa? I przyjmuje żelazo itp? Przy jakim poziomie się suplementuje? W sensie jaka mialyscie hemoglobine i hematokryt?
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjecie[emoji4] @Veronique test na obciążenie glukoza jeszcze przede mną, mam zamiar zrobić za 2 tyg przed wizyta. Przetrwałas jakoś? Ja nigdy nie miałam tego badania i z tego co słyszę od koleżanek to do najprzyjemniejszych nie należy [emoji19] @Lovi23 imienia jeszcze nie mamy, mieliśmy kilka opcji dla dziewczynki, ale pokazał sie siusiak teraz myślimy intensywnie, ale nie możemy z mężem póki co dojść do porozumienia. @dreamscometrue w poprzedniej ciąży kiedy powinnam byc juz w 9tc pojawiło sie plamienie, w międzyczasie miałam dość intensywne przemijające bóle brzucha, ale lekarz stwierdził ze wszystko sie rozciąga i ma prawo bolec. Plamienie pojawiło sie chyba w sobotę i było go naprawdę mało, a na wizycie w poniedziałek okazało sie, ze ciąża obumarła w 6 tyg... nie wiem co było przyczyna. Robiłam masę badań, wyszła mi mutacja mthfr i pai-1 ale wg genetyczki to nie była przyczyna. Ta ciąże miałam od początku na luteinie i odpukać wszystko jest dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjecie[emoji4] @Veronique test na obciążenie glukoza jeszcze przede mną, mam zamiar zrobić za 2 tyg przed wizyta. Przetrwałas jakoś? Ja nigdy nie miałam tego badania i z tego co słyszę od koleżanek to do najprzyjemniejszych nie należy [emoji19] @Lovi23 imienia jeszcze nie mamy, mieliśmy kilka opcji dla dziewczynki, ale pokazał sie siusiak teraz myślimy intensywnie, ale nie możemy z mężem póki co dojść do porozumienia. @dreamscometrue w poprzedniej ciąży kiedy powinnam byc juz w 9tc pojawiło sie plamienie, w międzyczasie miałam dość intensywne przemijające bóle brzucha, ale lekarz stwierdził ze wszystko sie rozciąga i ma prawo bolec. Plamienie pojawiło sie chyba w sobotę i było go naprawdę mało, a na wizycie w poniedziałek okazało sie, ze ciąża obumarła w 6 tyg... nie wiem co było przyczyna. Robiłam masę badań, wyszła mi mutacja mthfr i pai-1 ale wg genetyczki to nie była przyczyna. Ta ciąże miałam od początku na luteinie i odpukać wszystko jest dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja dziś robiłam drugi raz, wcześniej miałam chyba w 16 tygodniu, bo lekarzowi mój cukier na czczo się nie podobał.
Ja oba testy znioslam dobrze, chociaż ten pierwszy raz był gorszy że względu na pobranie krwi- nie udawało się znaleźć żył, Panie mnie obtlukly :) ostatecznie pobrały z grzbietu dłoni, czego nie lubię bardzo ;)
 
reklama
Do góry