reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100

I też spodziewasz się pierwszego Dziecka?

Ale ekstra [emoji3] i co jeszcze tam masz zaplanowanego?

Możesz wybrać odpowiadający Ci pakiet spośród 3.dostepnych.
Ten który ja wybrałam to taki gdzie jest anestezjolog, lekarz, położna, potem po porodzie wizyta rehabilitanta i neonatologa. No i kontrole po porodzie i chyba jakieś porady laktacyjne. Najważniejsze żeby Dziecko było zdrowe i żebym dozyla :)
 
reklama
Ja mam głupie pytanie. Czy warto mieć i fotelik i nosidełko? bo do końca nie wiem. Rozumiem, ze fotelik jest do samochodu, a nosidełko? Czy nie wystarczy przenieść malucha w foteliku? Czy to kwestia wagi i nosidełko jest lżejsze? A fotelik wtedy na stałe jest w aucie? :eek:

To chyba dwie nazwy dla tej samej rzeczy [emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Dobry wieczór:)
Mąż wyjechał wiec ogarnęła mnie czarna rozpacz.
Szkoła już sprowadza mnie na ziemie i chyba dopiero teraz dostrzegam trud rodzicielstwa, tak mnie przynajmniej dziś naszło na refleksje ile czasu poświęcili mi rodzice, a jak niewiele ja go miałam dla młodego kiedy pracowałam i bardzo cieszę się, że jestem na wolnym:) mój twierdzi, że przesadzam i nigdy nie byli zaniedbani, ale ... Ja to widze jakoś inaczej teraz.
W ogóle widzę, ze w tej żeńskiej ciąży taka miękka cipka się zrobiłam heh ;) mam nadzieję, że po wszystkim testosteron wroci na właściwy poziom :D

Z maruderow pobolewa mnie coś w boku/biodrze takie przeszywajace kłócie, nieprzyjemne.

Dwa razy na poczcie w kosmicznej kolejce. .. Nikt nie puścił, a mnie głupio było sie odezwać i tak czekałam grzecznie i pokornie :/

Ktoś pisał o laktacji, ja tryskałam jak fontanna juz w szpitalu, wiec kilka wkladek awarynie mozna zabrać, nie zajma duzo miejsca a w razie czego beda.
Gaci wtedy u mnie nie mozna bylo, ale jak tu chodzić? ! Oczywiście, że mialam jedynie do wizyty ściągałam zanim lekarz wpadł
....
Dziękuję za posty o fotelikach - screny podesłałam mojemu, żeby sie zaznajomił z tematem i zdecydował :)

@Mooms widziałam w kalendarzu-córcia bedzie Liliana?? U mnie tak samo jeśli nic nie ulegnie zmianie to.... Chyba doszlismi do porozumienia :)
 
no uwielbiam Cię! Ja to z tych co się nie odezwą, zacisną zęby i to co boli schowają na dnie serca. A Ty chyba nie dasz sobie w kasze dmuchać i odpowiesz ciętą ripostą
Uczę się przemilczać ale ciaza potęguje we mnie Xene i mi tych wszystkich przerażonych kobiet szkoda. Na Mazurach właśnie trwa prawdziwe oberwanie chmury. Szok tak leje. Kaluze na pól metra. Odwalilam z psem najszybszy spacer świata :D
 
A to nie jest tak, że każdy fotelik jest od razu nosidełkiem?
Muszę się wybrać do sklepu to może zobaczę różnice. Z tym, ze od zeszłego poniedziałku zaplanowali u mnie w bloku remont windy i codziennie mam spacerek na 6 piętro, dlatego z zakupami i wycieczkami po sklepach trochę się wstrzymujemy. A planują remontować 2 m-ce :hmm: mam nadzieję, ze szybciej się wyrobia. ..
 
reklama
Czesc dziewczyny
Przeczytalam 300 postow i wszystko zapomnialam[emoji23]

@angleka90 a kto mialby Cie przepuscic z takim malusim brzusiem?napisz sobie na czole ,ze w ciazy jestes to moze wtedy hehe

A to moje zakupy[emoji4]
1505154511-aaaaaa.jpeg
1505154516-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry