reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja jem wszystko na co mam ochote. W pierwszych dwoch tygodniach frytki jadlam co drugi dzien taka mialam chcice.
A mdlosci mam prawie codziennie. Dzisiaj jakies wyjatkowo mocne. Bleee
W sobote mialam isc na badania ale jak pomyslalam, ze przez co najmniej 2 godziny nic nie bede mogla zjesc to od razu mialam wizje wymiotow i nie poszlam. Tez was tak mdli jak jestescie glodne?

Witam nowe mamusie. Duzo nas juz :-)
 
Ja jem wszystko na co mam ochote. W pierwszych dwoch tygodniach frytki jadlam co drugi dzien taka mialam chcice.
A mdlosci mam prawie codziennie. Dzisiaj jakies wyjatkowo mocne. Bleee
W sobote mialam isc na badania ale jak pomyslalam, ze przez co najmniej 2 godziny nic nie bede mogla zjesc to od razu mialam wizje wymiotow i nie poszlam. Tez was tak mdli jak jestescie glodne?

Witam nowe mamusie. Duzo nas juz :-)


Nie wiem czy wtedy gdy jestem głodna bo mało co jem ale chyba tak, tzn jak się zmuszę i zjem coś to jest przez chwilę lepiej, lepiej jest też jak zwymiotuje
 
Ja jem wszystko na co mam ochote. W pierwszych dwoch tygodniach frytki jadlam co drugi dzien taka mialam chcice.
A mdlosci mam prawie codziennie. Dzisiaj jakies wyjatkowo mocne. Bleee
W sobote mialam isc na badania ale jak pomyslalam, ze przez co najmniej 2 godziny nic nie bede mogla zjesc to od razu mialam wizje wymiotow i nie poszlam. Tez was tak mdli jak jestescie glodne?

Witam nowe mamusie. Duzo nas juz :-)

Tak, dlatego rano i w nocy jest najgorzej...
Pozniej jak cos zjem to jest juz lepiej ;-)
 
Współczuje Wam bardzo z tymi Mdłościami i wymiotami... u mnie naprawdę nic sie nie dzieje, zastanawiam sie czy nie powinnam się martwić. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Współczuje Wam bardzo z tymi Mdłościami i wymiotami... u mnie naprawdę nic sie nie dzieje, zastanawiam sie czy nie powinnam się martwić. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Porównując te ciążę do mojej pierwszej ciąży mogłabym pomyśleć, że wcale w tej pierwszej nie byłam. Nie było mi NIC! Poza sennością, NIC. Teraz to walka o przetrwanie, ciesz się :)
 
Porównując te ciążę do mojej pierwszej ciąży mogłabym pomyśleć, że wcale w tej pierwszej nie byłam. Nie było mi NIC! Poza sennością, NIC. Teraz to walka o przetrwanie, ciesz się :)

Uff... to może faktycznie nie powinnam się martwić :) Może za niedługo u Ciebie skończą sie mdłości :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kass.es martwić? chyba cieszyć :) Nic przyjemnego .. Chcesz to oddam swoje :D
Ja mam jutro kolejną wizytę, nie mogę się doczekać!

Powiem szczerze, że takie mdłości na pewno by mnie uspokoiły bo naprawdę można zapomnieć, że mam dzidziusia w brzuszku [emoji16]

Trzymam kciuki za wizytę! Daj jutro znać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry