reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Muszę się wyżalić DZIEWCZYNY !!!
Moja pierworodna tak wczoraj skakała po łóżku, że dzisiaj na jednej nodze nie może stawać, przewróciła się po wstaniu z łożka i klops... szpital, prześwietlenie, wszystko w porządku..ale dziecko nie może chodzić. I zamiast w przedszkolu trzeci dzień dokazywać to siedzi w domu z tatą. Z tym samym tatą , który jest na L4 z powodu przeziębienia i miał się odizolować od córki i ode mnie żeby nas nie pozarażać.. ja niestety pracy nie mogę chwilowo odpuścić.
W drodze do pracy pękła mi podeszwa w bucie (nie wiedziałam nawet, że to możliwe) i calusieńki jest mokry, łącznie z moją stopą w środku.
Sama mam dziś zapchany nos więc boję się, że jednak się zaraziłam od małża.
Kuzynki zostawiły nam pod opieką psa (kochany i słodki ale..) jednak rodzice moi muszą wyjechać i opieka nad psem, który jest u nich również spoczywa na mnie, i nad kotem i nad prababcią do której dwa razy dziennie trzeba wpaść i pomóc z lekami i innymi podstawowymi rzeczami, pradziadkiem i ciotką (chociaż jestem przeszczęśliwa, że jeszcze ich wszystkich mam chociaz są po 90tce :))
Miało być kupowanie łóżeczka, wyprawki, relaks i podpisanie umowy z deweloperem (ale to też na razie nie wypalilo) a jest tydzień mocno pod górkę..
Naładujcie mnie energią i jakimś dobrym słowem bo juz nie wyrabiam :cool:
wow Kochana trochę Ci się na głowę zwaliło.... pociesz się myślą, że Małej nic nie jest, pewnie po prostu się obtłukła albo po prostu woli z tatusiem w domu być niż w przedszkolu:D weź koniecznie coś wypij rozgrzewającego żebyś się nie przeziębiła....
 
reklama
A jak u Was ze stawianiem się macic? Zauważyłam dzisiaj jak siedziałam, że stwardniał mi brzuch po jednej stronie na parę sekund. I teraz nie wiem czy to macica czy raczej przepływ powietrza w jelitach bo jakoś ciężko się dziś czuję :p
 
Ja też regularnie bywam u dentysty, czekają mnie jeszcze dwie wizyty, żeby zakończyć leczenie kanałowe i ciekawe co będzie dalej. Najlepsze jest to, że pod koniec i na początku tego roku wszystkie zęby były ok...
Ja mam upieczone mięso z indyka to dziś mam ochotę na tortille ;). A jutro albo placki z cukinii albo nadziewane cukinie. I mam straszną ochotę na racuchy z twarogiem albo jabłkami :D.
Ja od paru dni mam mega ochotę na naleśnika z serem. Wczoraj wchodzę do przedszkola jak.dzoeciaki kończyły obiad a tam takie piękne naleśniki z serem polane śmietana i posypane borówkami... A moja gwiazda nie zjadła tylko było że nie chce. Wiecie jaka ochotę miałam go zjeść? Ale głupio mi było bo wszyscy patrzyli :D
 
A po jedzeniu masz jaki poziom?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Najwyżej po śniadania do 115, później obiady czy kolacje to tak od 93 do 110. Wczoraj po Chinszczyznie (samemu robiona) z białym ryżem (bo innego nie mialam) było 97.
Ogólnie wydaje mi się niskie, może za małe porcje ale więcej nie wepchne.
Do diabetolog mam Dzwonić po 10 dniach chyba że by były przekroczenia to wcześniej.
 
Podziwiam Cię i te wszystkie osoby !
Mój dziadek sobie olewał swoją cukrzycę ehhh..
Mój znajomy (lubił wypić) zmarł w wieku 27 lat, popil, zapomniał o insulinie miał zapaść Czy coś i niestety. Siostra mojego M choruje od 5 roku życia, ale też mam wrażenie że "olewa" to.
No niestety ciężka to choroba.
Ja na szczęście tylko dieta i klucie się narazie więc u mnie trochę inaczej.
 
Mój znajomy (lubił wypić) zmarł w wieku 27 lat, popil, zapomniał o insulinie miał zapaść Czy coś i niestety. Siostra mojego M choruje od 5 roku życia, ale też mam wrażenie że "olewa" to.
No niestety ciężka to choroba.
Ja na szczęście tylko dieta i klucie się narazie więc u mnie trochę inaczej.
Mój dziadek też lubił popic...
Ale po ciąży to minie tak ???
Bo masz cukrzycę ciążowa ??
Sorki może za głupie pytania ale jestem ciekawa
 
A jak u Was ze stawianiem się macic? Zauważyłam dzisiaj jak siedziałam, że stwardniał mi brzuch po jednej stronie na parę sekund. I teraz nie wiem czy to macica czy raczej przepływ powietrza w jelitach bo jakoś ciężko się dziś czuję :p
Moja trzecia ciąża i powiem Ci ze nadal mam problem z rozróżnieniem ;)
Ostatnio miałam wrażenie że mi się stawia ale po "wysłuchaniu" się w to to okazał się dzidek ;)
 
reklama
Mój dziadek też lubił popic...
Ale po ciąży to minie tak ???
Bo masz cukrzycę ciążowa ??
Sorki może za głupie pytania ale jestem ciekawa
Tu nie wiadomo. Ogólnie rozpoznanie cukrzyca ciążowa ale ona zaczyna się najczęściej dopiero po 24 tygodniu, dlatego wtedy dopiero badanie glukozy.
U mnie podwyższona glukoza była już prawie na początku więc nie wiadomo czy dlatego że trzecia ciąża organizm obciążony czy wcześniej już miałam jakiś stan przedcukrzycowy. Wszystko okaże się dopiero po Porodzie
 
Do góry