reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
1503675639-aaaaaa.jpeg


07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Faktycznie masakrycznie wyglądają po tym praniu. [emoji19]
Ja też kupuje bodziaki i wszystko inne w pepco [emoji19] chyba zaraz rzucę do pralki i sprawdzę czy będzie się do czegoś nadawać po praniu[emoji3] jak coś to nie będę już kupować [emoji3]
 
Ja mam to samo :(

Druga sprawa strasznie panikuje z jedzeniem co wolno, a co nie i w sumie nigdzie nie dostaje jednoznacznej odpowiedzi.
Ja szczerze mówiąc oprócz surowizny jem wszystko. Mam wrażenie że to trochę takie za bardzo rozdmuchane...
W Lidlu sa dobre słodycze[emoji23]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Oj tak... Milki po 300g, rafaello, kinder bueno, prince polo xxl... same moje ulubione [emoji23] uciekłam, ale trudno mówić o zwycięstwie, dzień się jeszcze nie skończył [emoji16] najwyżej m zrobi sobie wycieczkę do całodobowego [emoji23]
Antybiotyki nie pomagają?
Szczerze mówiąc nigdy nie miałam wykonywanego posiewu z pochwy. Raz wyszły mi bakterie e.coli w moczu ale udało się je zwalczyć jedną dawką monuralu. Mam nadzieje, ze globulki pomogą i muszę pogadać z moją gin o tym posiewie z pochwy.
Właśnie ja też szyjki jeszcze nie miałam mierzonej i posiewu też mi nie robił... Miałam się na ostatniej wizycie odezwać ale jakoś zabrakło mi języka w gębie i teraz żałuję bardzo, bo wizyta 3 dni temu a ja odchodzę od zmysłów czy na pewno wszystko ok [emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze a może to normalne. Mój brzuch też twrdnieje od dwóch dni, 90% czasu leżę lub pòłleżę. Takich twardnien naliczylam z 5 w ciągu dnia. Rano budząc się na siku brzuch też był twardy.
dziś dzwoniłam w tej sprawie do swojego gin. powiedział mi ze tak może być i kazał brac magnez. to mogą być skurcze alveraza czy cos takiego bądź braxtona. jak się nie uspokoi to mam umowic się na wczesniejsza wizyte ale dopiero za tydz. tyle mi powiedział.....dodam ze takich skurczy mam ok 2 dziennie poznym popołudniem bądź noca.
 
reklama
Do góry