reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
No właśnie mi się tam chyba też coś robi, trochę mnie szczypie a zaczęło się wczoraj, po kilku dniach tych strasznych upałów, pot lał się po tyłku jak nie wiem [emoji53] Piję bardzo dużo (3l wody dziennie), ostatnie bad moczu jak najbardziej ok. Nie biorę luteiny dopochwowo, upławów nie mam, pewnie gdyby nie ciąża to bym nawet nie zwróciła na to uwagi... Wizyta u gin dopiero 22.08 i nie wiem teraz co robić? Znowu mocz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Clotrimazolum jest bez recepty powinno pomóc. U mnie też cos mnie wczoraj swedziało to smarowalam. Takie upaly że łatwo coś o infekcje
 
reklama
Ale właśnie pierdzielnelo piorunami we Wrocławiu, aż mi pies zrobił kupę pod łóżko [emoji12]



Tak, dostałam skierowanie na masaże [emoji6]

Za 3h mojej koleżance zaczną wywoływać poród bo jej się sacza wody i już jest to mało bezpieczne. 37tc. Trzymajcie kciuki, żeby szybko jej poszło[emoji4]
Śpi dziś na porodowce i urodziło się dziecko z masą ciała 1900, matka brała amfe w ciąży, to jej 3 dziecko (tej matki), dwoje oddała do adopcji, ale tego chłopczyka chce sobie zostawić. Jak zabawkę. Smutne[emoji20]

Jeśli chodzi o kupę i psa [emoji15][emoji15]
Jeśli chodzi o twoja koleżankę [emoji106][emoji106][emoji106]trzymamy kciuki
Jeśli chodzi o ta panią która lubi amfe [emoji15][emoji43][emoji22][emoji22]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel
 
paprotna@ widzialam z Wroclawia jestes. Gdzie chodzisz do lekarza i gdzie planujesz rodzić? Pytam bo mój Strzelin leży niedaleko Wrc i tam jeżdżę do gina dr.Florianski, a planuje rodzić na borowskiej.
 
No właśnie cały czas się nad tym zastanawiam.. Może głupie pytanie ale mogę to sobie sama pobrać? Nigdy jeszcze tego badania nie miałam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze u gin, nie wiem szczerze czy można inaczej byś musiała w labo zapytać

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@paprotna nie grzej rwy kulszowej bo to stan zapalny, którego nagrzewac nie wolno!
Przeszłam przez to i ostatecznie skończyłam na bloku operacyjnym. Paracetamol tu nie pomoże! !! Przeswietlenie tez na nic, rezonans magnetyczny, ale nie wiem jak z tym w ciąży.
Masaże jeśli będzie ogarniety masazysta. I od siebie polecam fizjoterapie!! Ale też u kogoś konkretnego.
Oby szybko puściło !!
 
Odnośnie świądu - ja miałam przed ciąża tak na zewnątrz. Robiłam badania i wszystko było ok. Stosowałam Lactovaginal pare dni i żel provag do smarowania na zewnątrz i to pomagało. Tylko nie wiem czy provag można stosować w trakcie ciazy.
 
Odnośnie świądu - ja miałam przed ciąża tak na zewnątrz. Robiłam badania i wszystko było ok. Stosowałam Lactovaginal pare dni i żel provag do smarowania na zewnątrz i to pomagało. Tylko nie wiem czy provag można stosować w trakcie ciazy.
Dzięki zapytam o to w aptece. Wydaje mi się że to luteina jest przyczyną ale wolę skonsultować to z lekarzem
 
reklama
A tak w ogole to obudziłam sie rano i jeszcze zanim wstałam z łóżka zaczęłam mieć ból w dole podbrzusza tak jak na okres. Łapało mnie i puszczało ze 4 razy w krótkich odstępach czasu i puściło. Osiwieje...
 
Do góry