reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@AnnieQ. ja Cię rozumiem. Też mi trudno zaakceptować, że się powiększam, zwłaszcza że oprócz brzucha i biustu zaczynam rosnąć w biodrach, udach, no wszędzie... Ja wiem że dzidziuś tam rośnie, że przecież w końcu musi tak być, no ale... Powtarzam sobie, że ciąża to nie czas na odchudzanie, staram się dobrze jeść i spacerować. Tylko tyle mogę zrobić [emoji4] a Ty jesteś przecież bardzo aktywna, uporasz się raz dwa z tym co zostanie po ciąży [emoji9]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie nie dobieram do głowy wagi, duża część tej naszej zwiększonej objętości to po prostu woda, zwiększona objętość krwi... To wszystko zniknie tydzień po porodzie :)
Ja w pierwszej ciąży w sumie przytyłam 14 kg, z czego po tygodniu zostało już tylko 4, a suma summarum 10 miesięcy po ciąży ważyłam 10 kg mniej niż waga startowa w ciąży :)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja każda noc przesypiam całą z jedna pobudką na siku, dziś mnie obudziła wielka ćma, która wpadła za rolete i trzepotała skrzydełkami.
Bobasek wita się ze mną od samej pobudki, od tych ruchów aż mi się brzuch napiął.
@AnnieQ mnie też przerażają dodatkowe kilogramy, póki co nie tyje nigdzie indziej jak tylko w brzuchu i rosną mi piersi, ale ostatnio mam zajawki na Nutelle i ciastka, więc nie wiem jak to bedzie. A wczoraj zjadłam trochę chipsów i kolacje o 21 :/
@Kejka powodzenia w pracy, kurczę, byłoby dla Ciebie dobrze gdybyś też poszła już na L4. Musisz odpocząć!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja sobie nie dobieram do głowy wagi, duża część tej naszej zwiększonej objętości to po prostu woda, zwiększona objętość krwi... To wszystko zniknie tydzień po porodzie :)
Ja w pierwszej ciąży w sumie przytyłam 14 kg, z czego po tygodniu zostało już tylko 4, a suma summarum 10 miesięcy po ciąży ważyłam 10 kg mniej niż waga startowa w ciąży :)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Tu masz rację, ja w ostatniej przytyłam 12 i miesiąc po już nic mi z tego nie zostało, a po porodzie tylko 2kg były na plusie
 
reklama
Ja każda noc przesypiam całą z jedna pobudką na siku, dziś mnie obudziła wielka ćma, która wpadła za rolete i trzepotała skrzydełkami.
Bobasek wita się ze mną od samej pobudki, od tych ruchów aż mi się brzuch napiął.
@AnnieQ mnie też przerażają dodatkowe kilogramy, póki co nie tyje nigdzie indziej jak tylko w brzuchu i rosną mi piersi, ale ostatnio mam zajawki na Nutelle i ciastka, więc nie wiem jak to bedzie. A wczoraj zjadłam trochę chipsów i kolacje o 21 :/
@Kejka powodzenia w pracy, kurczę, byłoby dla Ciebie dobrze gdybyś też poszła już na L4. Musisz odpocząć!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak się opierała a teraz sama namawia :D
 
Do góry