reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witajcie

u mnie tez dzis dzien nijaki dzisiaj, nic mi sie nie chce, na zakupach tylko butki kupilam dla synka i wrocilam do domu, nie mam ochoty nosa wychylac.....

magda
jak szukasz jednego dobrego sprzedawcy z allegro to polecam tego:Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mnowsto znajomych kupowalo od niego i ja takze i jestem bardzo zadowolona, szybko i towar b.dobry, ale nie iem czy do UK wysyla...:sorry:

ja wczoraj zakupilam takie literki nr 6 dla moich chłopców :)))DREWNIANE LITERKI IMIĘ DZIECKA + OZDOBA GRATIS (2682645310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Magda zapytaj o ten pas przy najblizszej okazji bo ja zauwazylam ze mi duzo pomaga, w sobote i niedziele sie troche nachodzilam i caly czas mialam pas zalozony i nie bolalo mnie spojenie tak jak wczesniej jak bylam bez pasa, takze jakies efekty sa. Moze zapodaj sobie jakas tabletke przeciwbolowa i sie poloz. A placuszkow zazdroszcze, tez bym zjadla tylko robic mi sie nie chce :eek: My dzisiaj mamy na obiad Pasta Bake z lososiem i brokulami w kremowym sosiku.. Mniam..

Elisse a czemu chcesz brzuszek chowac na to spotkanie?

Bilka no pomidoroweczka pysznosci, dawno takiej polskiej nie jadlam, uwielbiam z ryzem.

Marzenix super te literki, mam cos podobnego dla Andersa


Moje dziecko (starsze) to mnie czasem rozwala, naogladal sie reklam w TV i jak byl z tata na zakupach to kazal kupic kostke do WC zeby potwory "kupowe" zabic.. hehe..
Do tego taka ma wyobraznie ze az czasem sie zastanawiam skad on takie pomysly ma.. wczesniej rysowal cos tam, ja sie go pytam a co tam rysujesz, on do mnie ze kwadratowa truskawke, mowie ze nie ma kwardratowych truskawek i ze gdzie on taka widzial.. a on do mnie ze widzial takie jak byl w Afryce.. :rofl2: Maly sciemniacz hahaha
 
Elisse wyluzuj i ubierz się w co masz ochotę. Osoby udzielającej Ci kredytu nie będzie interesowało czy ty w ciąży jesteś.
Ważny jest stan obecny osób w rodzinie a z tym przecież podałaś prawdę bo nie masz jeszcze dziecka na utrzymaniu.
Doradca w Oddziale nie jest analitykiem kredytowym i Cię nie sprawdza w takich kwestiach.
Wiem bo w banku pracuję od kilku lat i niejednej rodzince w ciąży kredyty hipoteczne udzielałam:-)
 
EmiliaM hahaha ale talent z twojego smyka :)
elisse chcielibysmy przed rozwiazaniem zdazyc pietro wykonczyc tak zeby dalo sie zamieszkac jako tako na poczatek, ale raczej to nierealne jest niestety bo zawsze cos wypada i sie przedluza,ale lepiej poczekac i zrobic raz a porzadnie niz na szybko i zaraz poprawiac.
Co do kredytu tez nie bardzo rozumiem o co chodzi, moi rodzice maja kredyt niemaly i zamawiaja i na aleegro placa karta itp pierwszy raz spotykam sie z tym ze nie mozna ???ale dlaczego przeciez jak zarabiam i kredyt splacam jak trzeba to z reszta pieniedzy robie co che :baffled:

Ja juz po spotkaniu dowiedzialam sie co trzeba do szpitala i wiecie co jesli bede rodzic u nas to tylko pampersy no i potem cos na wyjscie jesli chodzi o malucha reszte nawet butelki ma szpital gdyby sie okazalo ze bede miec skierowanie do Krk to tak samo w razie czego mam na stronie szpitala sprawdzic jeszcze, ewentualnie jakies czapeczki i niedrapki sobie zabrac a tak wszystko maja no a jesli chodzi o mnie to wiadome kosmetyki 2 pizamy papcie wkladki podklady ewentualnie majtki tak na przejscie do toalety.
Serduszko bije jak zawsze ok 140/150, oczywiscie jak przed kazda wizyta zaczelo sie szalenstwo i fikolki heh no ale ja mialam troche niskie cisnienie az dziwne bo od poczatku ciazy jeszcze takiego nie mialam90cos na 60 cos :/ zawsze ladne 120 i ok ale nie czuje sie dzisiaj jakos gorzej, gdyby nie pomiar nawet bym nie wiedziala :/ Musze jutro w domku zmierzyc tez moze to od pogody bo dzisiaj prawie upal byl mozna powiedziec, a ja nieznosze goraca :/
Po wizycie zgarnelam meza z pracy i podjechalismy na male zakupy tak kupilismy dzisiaj wanienke potem w domu czekala na mnie paczka z ostatnim zamowieniem dla malucha poieluszki rozek itp i dostalismy zabake niespodzianke dla smyka takie jakies kubeczki do przekladania do wody badz piasku milo :)
 
Ostatnia edycja:
Witam po wizycie opisanej w wątku obok
Dzień przyjemny popołudnie spędzone u koleżanki i jej 3 miesięcznego synka teraz w domu odpoczywam mąż zabrał oliwie i mogę polenic sie trochę ;-)
Co raz jak jestem w mieście lista sie skraca i oby tego było mało dodatkowo mam duży karton ciuszkow teraz robię sobie wolne ale po wszystkich świętych siadam do tych kartonów bo mam ich z 7 wiec będzie co robić
 
Magda z tego co wiem z Allegro.pl rzadko są wysyłki za granicę ale polecam Ci sklep internetowy ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 - sklep internetowy

Jak z lewej strony wejdziesz w International Shippings to spokojnie możesz zamówić wszystko do UK.:-)Jednak jakbyś coś chciała ekstra z PL to ja też służę pomocą:tak:

Ja już pozaliczałam zadania na dzień dzisiejszy. Mam wrażenie że ławka w sali gimnastycznej przyrosła mi do tyłka. Chyba będę z poduszką chodzić. Zastanawiam się co na kolację zjeść, muszę zajrzeć do lodówki.

Czytałam cos na temat pomidorówki z ryżem. Mniam, jutro na obiad zrobię i może do tego chińczyka, bo mój J jakoś za zupą szczególnie nie przepada. Ja jednak z przyjemnością objem się zupką.

A teraz idę zastanowić się co na kolację zjeść. Może córka mi coś zaserwuje.
 
Marzenixx super fajne te literki!!!! Też sobie takie kupię - jeszcze nie wiem które:) Gdzie wieszasz? Nad łóżeczkiem- jak to się montuje?-przykleja?przybija?
Januarka Ja nie mam jeszcze wanienki- chcę taką ze stojakiem- kurczę nie wiem kiedy ja to wszystko kupię :/ a co do ciśnienia to mam takie od początku ciąży- lekarz mówi że dużo lepsze takie- mimo złego samopoczucia niż wysokie! Więc się nie martw:)
biłkabdg A ja też dziś miałam pomidorową :)) A teraz wysłałam męża po pączki bo mam straaaaaaaaaaaaszną ochotę!!!
Emilia M
Męzowi się należy jakaś nagroda:) Nie ma nic za darmo:) Mój też wyjeżdża na jakieś szkolenie do Anglii więc wiem co czujesz... Ja też mu zapowiedziałam że od połowy listopada ma się już nigdzie nie ruszać bo nie czuję się bezpieczna sama:/ Ale wiadomo praca jest b.ważna...

Babki jak robicie z ubrankami? Kiedy je pierzecie? Bo ja już uzbierałam sporą kupę i zastanawiam się kiedy zacząć prać w tym proszku dla dzidziusiów? Zeby nie robić tego kilka razy- wyprane może leżeć i czekać czy jak?

Zobaczcie co znalazłam. Już złożyłam zamówienie na Buty UGG i dla męża masę rzeczy- mają super ceny!!!
66procent
 
Magda_z_uk tak imię wybraliśmy dla synka: Marcel :happy:
I na ten moment tak nam się wydaje, że zostanie do samych narodzin :-)
Zazdroszczę wam tego, iż dużo rzeczy macie po córeczkach, ale z drugiej strony przy narodzinach pierwszej córci też wszystko musiałaś kupować prawda :tak:

elisse i EmiliaM zapraszam na pomidorówkę do Bydgoszczy :-) ALE WAM SMACZKA NAROBIŁAM CO???

eLISSE A może warto ubrać gładką tunikę czarną na :-Dprzykład :)

Marzenixx super te literki na ścianę :tak:

JANUARKA ja też w niedzielę kupiłam wanienkę dla synusia ;-) a wizytka wyczytałam, że udana.

Czarni siedem kartonów z ciuszkami...olaboga...toż kobietko zaszalałaś...a cio tam u mnie też pewnie coś koło tego będzie. Ja wszystkie ciuszki narazie trzymam u mojej mamci. Bo czeka nas zakup komody do pokoju.

MAMAAGA4 widzę, że jutro na obiadek pomidoróweczka ... to cio dzisiaj u mnie :tak:
Cio to za ławeczka na sali gimnastycznej??? Ćwiczysz kochana???

Hanus to identyczne obiadki miałyśmy :tak:
Ja zamiast pączków...wszamałam dzisiaj drożdżówkę ze śliwką i kruszonką...pychotka :-)
 
Ostatnia edycja:
Hanus ja ubranka bede dopiero na poczatku listopada prac, chyba.. czekamy na wiesci od meza z pracy bo byc moze bedziemy musieli sie przeprowadzac. W pierwszej ciazy tak zaczelam chyba z ubrankami jak bylam w 34 tyg. Ubranka moga oczywiscie lezec.

MamaAga albo wiecej tluszczyku na pupci musisz sobie wychodowac zeby ci sie lepiej siedzialo ;-) ( zartuje oczuwiscie)

Januarka fajnie ze dostalas gratisa :) zawsze sie milo robi jak cos sie za darmo dostanie.


Ja co dopiero wszamalam obiad (obiadokolacje) i juz mysle co by tu jeszcze wcisnac. Tak na marginesie to umiescilam przepis na zapiekany makaron na watku kuchennym :)
 
reklama
biłkabdg na całe szczęśćie tylko kibicuję mojemu małemu piłkarzowi w trakcie jego treningu:-)I dzisiaj pierwszy raz na sali mieli trening a tam drewniane ławeczki nw wysokości 30 cm od podłogi. Ciężko mi się było na niej poskładać.

EmiliaM podobno duże tyłki w modzie więc może to nie taki głupi pomysł:-D:-D:-DAle te zbędne kilogramy to zawsze idą nie tam gdzie byśmy chciały niestety:no:
 
Do góry