reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Może namówmy szylwias na test :) Tobie wyszedł chłopczyk, zobaczymy czy soda potwierdzi czy okaże się, że ta cała sztuczka to ściema :)
 
reklama
Wiecie co dziewczyny, jak tak czytam jak bardzo chciałybyście poznać płeć swojego dziecka, a ja wczoraj mogłam wiedzieć i nie skorzystałam z tego to teraz na prawdę żałuję. Mam już teraz mieszane uczucia czy dam radę do końca pozostać bez tej wiedzy. Szczególnie jak czytam jak jesteście podekscytowane to po prostu wam zazdroszczę.:-D
 
mamaaga4 no naprawde jak mogłaś sie tak powstrzymac :-Dhehehe, chocaz mam jedna kolezanke co do konca nie chciala wiedziec, wszystko neutralne kupowała i dziewczynka wyszła :tak:
U ciebie tez dziewczynke obstawiam :tak:
 
Dzięki Marzenixx w sumie to mogłabyś mieć rację co do dziewczynki ale mi się gdzieś podświadomie wydaję że to chyba chłopak i bałam się wczoraj że właśnie to potwierdzi i będę przeżywać podwójnie:-(
 
MAMAAGA4 wiem że się boisz a tutaj jeszcze tyle czasu do końca ciąży..... ale teraz napewno wszystko skończy się szczęśliwie musisz wierzyć bo nic innego nie zostało:tak: a i uważaj bo moje przepowiednie co do dziewczynek ostatnio się sprawdziły u kilku koleżanek heheh :laugh2:
 
Hej dziewczyny, a ja miałam mieć wizytę i się pomyliłam, wizytę mam dopiero na poniedziałek. A tak już się cieszyłam, że podejrzę co tam słychać w brzuszku. Tak to jest jak się jest zakręconym
 
hej

mamaaga no jeszcze możesz podejrzeć w końcu połówkowe usg nas wszystkie czeka:)))

byłam dziś na wizycie, wszystko w porządku zaraz opisze na osobnym wątku i wkleję foto:))) musze zmienić date na suwaczku bo okazuje się że jestem dopiero w 11tyg i 4 dniu:)
poza tym duszno u nas strasznie przydałaby się porządna burza ale chyba nie uraczymy jej tutaj:/

za tydzień bęziemy mieli 2 gości- moja kumpela i kumpel M przyjeżdzają tu do pracy akurat tego samego dnia, więc M się nie bedzie nudził jak pojade na urlop, bo będą mieszkać u nas ok 2-3 tygodnie :)
 
reklama
Oszaleć idzie. Przez ciążę co dzień pobudki 4 i gapienie sie w sufit porażka... Czekam do 5 jak mąż wstanie posiedze z nim chwilę i on już do pracy ucieka a ja zostaje z moja bezsennościa :-/ napewne zmuli mnie koło 8 a potem oczu nie będę mogła odkleic :-(
Jeszcze taka piękna burza była w nocy przy moich otwartych oknach rewela dzięki temu spałam może około 4 godzin. A gdzie to dziś do godziny 23 będę płakać
 
Do góry