reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Aa I jeszcze jedno...Jak sie robi suwaczek?
Ps..moj Olaf nosi rozmiar na 12 miesiecy ale czasem rekawy sa przykrotkawe , Chyba bedzie wysoki Jak tata


Zazdroszcze wam wiosnyyy u mnie biala zima I ciagle dosypuje sniegu blee , plus chlapa, I zimno I zaspy paskudne
 
takaonaja ojeeeju biało u was? zazdroszczę trochę zimy bo w tym roku się jeszcze śniegiem i sankami z córą nie nacieszyłam za długo :-( a syncia masz jednego? myślałam że masz jeszcze starszego brzdąca ;-) u nas będzie różnica wieku 1,5 roku ;-) a inhalacje robię w zależności dla kogo.. dla młodszych sama sól przeznaczona do inhalatorów.. tzn roztwór specjalny, a dla nas mamy taki lek na receptę specjalny do nebulizatora.. wlewamy i inhalujemy się za pomocą maseczki.. póki co uniknęłam dzięki temu chorób i lekarzy.. odpukać! ;-)
aaa i jeszcze prośba taka że jak piszesz post i za chwilkę jeszcze coś chcesz dopisać to lepiej edytować ten poprzedni i coś dopisać - wtedy jest tak przejrzyście ;-) no chyba że już ktoś pod twoim postem coś skrobnie to wtedy na spokojnie drugi pościk ;-)
oby szybko przeszly wam te infekcje bo to strasznie uciążliwe dla naszych brzdąców :-(

gosia
a jak ogólnie milenka już? dobrze całkowicie czy jeszcze jakaś obserwacja przez lekarzy musi być? oj ja jak tylko dowiem się jaka płeć od razu do lumpka ruszam na łowy :-D mam dla ali tylko jeden śpiworek i koniecznie muszę upolować drugi na zmianę zeby było - bo bez śpiworka u nas ani rusz :-( milenka docenia domowe pyszne jedzonko po tych jałowych daniach szpitalnych :-D oby tak dalej! teraz brakuje jej pewnie dużo witamin po tcyh chorobach to niech apetycik jej dopisuje dalej.. a u was co jeszcze brakuje do ślubu? jeszcze macie jakieś załatwianie i bieganie za czymś? a bukiecik jaki wybrałaś? ;-)
anetka ale super że już ząbki prawie za wami! :biggrin2: a jak przygotwania do przyjścia na świat maluszka? znasz już płeć? :biggrin2: a jak samopoczucie? :biggrin2:

ja dzisiaj schabowego robię na obiad :biggrin2: także uciekam :biggrin2: buziaki
 
Caroline dzieki za wskazowki.. ;) nie mow ze chce ci sie sniegu brrrr! Moze gdybym mieszkala gdzies w gorach mooooooze snieg by mnie rajcowal ,ale w miescie naaaa ...co tu robic ? Chlapa zaspy....dzis sie cieszeee ! Pada deszcz I mimo spiacej pogody cieszeee sie Bo czesc sniegu zniknie Yupi!

Musze sie zorietowac Jak tu jest z tymi inchalatorami, podpytam doktora ;) wole to niz leki

I tak mam narazie jednego juz prawie 13miesiecznego maluszka I moj świàt sie kreci w okol niego :)
A propo zabkow ...malolat ma dopiero szesc, ostatnio zaczol sie pluc bardziej Chyba cos sie szykuje... Mam nadzieje ze bedzie spokojnie przechodzil


gosia081145 dzieki, oj u Ciebie to sie dzieje! Fajnie lubie takie zamieszania ;) powodzenia I mniej stresu , bedzie napewno wesolo
 
Ostatnia edycja:
-caroline- przygotowań na nadejście maluszka na razie brak, na tym pierwszym usg niby wyglądało na siusiaka ale lekarz powiedział, żeby się nie nastawiać bo to nigdy nie wiadomo do końca w tych tygodniach więc czekamy na 20tc
a o zębach to mi nic nie mów.... dla mnie to koszmar hehe będzie mi się to śnić przez najbliższe lata ;)
A jak u Ciebie już po usg? Coś było widać:D???
 
takaonaja oby ząbki wychodziły bezboleśnie! :tak:u was deszcz no i u nas niestety dziś zaczęło popadywać.. ze spacerku dzisiaj były nici :-(
anetka ale już ząbki będziesz miała z głowy a znając moje szczęście to będę miala noworodka z kolkami i małolatę ząbkującą akurat w tym samym czasie :szok::-D u nas póki co lekarz nic nie mówił.. jak byłam z alą w ciąży to w 12/13 tyg jak dobrze pamiętam powiedział mi że będzie chłopak :eek: jak widać wtedy chyba jeszcze mało widać bo mamy alę :szok::-D dlatego cierpliwie czekam też przynajmniej na 20 tc i wtedy może już ciut więcej pewności będzie :-) ale mam czuja na drugą dziewuszkę ;-)a kiedy masz następne usg? ja na początku marca - ale wtedy raczej też nie nastawiam się na poznanie płci :-(
boshe mi wrócił apetyt na słodkie - wrrr znowu będę jak orka wyglądała :szok::-D:-D:-D
 
W przyszłym tygodniu mam wizytę i na niej mi wyznaczy termin usg, raczej pod koniec marca.
Ja mam przeczucie na drugiego synka hehe ciekawe czy te nasze instynkty się nie mylą ;)
A o ząbkowanie się nie martw, kobiety znoszą ból lepiej.... faceci to jakaś masakra... mnie to te rączki w buzi irytują i smok wrócił do łask niestety....;/
 
Czy to mozliwe z po vitaminach mojemu malolatowi odparza sie tylek? Kurcze od 3 dni podaje mu vitaminy Bo przeszlismy na mleko krowie, I wydaj mi sie ze od tego czasu przy kupce odparza mu pupe :/
 
takaonaja -tak spodziewm sie trojaczkow ;) a co do twojego pytania o witaminy to nie mam pojecia czy moga miec jakis wplyw,moze od mleka?? my jeszcze z krowim mlekiem poczekamy,dje na razie tylko przetwory typu jogurt,twarozek.oby szybko przeszly te odparzenia.

caroline mi w koncu odpuscily mdlosci i tez mam chcice n slodkie,nwet nutelle sobie kupilam ;) ja bedac z natalka w cizy mialam przeczucie,ze bedzie dziewczynka teraz jakos nie mysle o tym,choc fajnie by bylo 2 chlopakow i dziewczynka -wyrownalo by sie ;)

Anetko powodzenia na wizycie ;)

ostatnio na nic nie mam czasu,mala jest bardzo absorbujacym dzieckiem i potrzebuje mojej uwagi,czasem ciezko w domu cokolwiek zrobic....
 
reklama
Alicja. ...Jaaaa cie kreceee haha ze tak powiem! Ale niespodzianka 3 odrazu! Napewno byl szok ,Mieliscie w rodzinie juz takie przypadki? W senie mnogie cieze? Niesamowite nawet sobie nie wyobrazam co sie musi dziac w glowie- szczescie , szok, o jeju? Haha fajnie zycze wszystkiego najlepszego ..ale bedzie radosci! Ostatnio nie tak dawno temu w wiadomosciach ogladalam Jak pani w ciazy z trojaczkami , przy porododzie juz po narodzinach trzeciego dzieciatka...lekarz powiedzial...wait! Widze jeszcze jedna pare nog! Hahah to ci surprise !
 
Do góry