reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Dziewczyny, ma ktoras z Was kontakt z Klaudoos??
Pytam bo odzywala sie na poczatku na kwietniowkach ale w ostatnim poscie napisala po wizycie u lekarza ze nie jest za wesoło bo ciaza wyglada na mlodsza itp. Od tego czasu sie nie odzywa a ja ciagle mysle czy u niej wszystko ok :sorry:.
Moze jest zabiegana i czasu nie ma na forum...

U nas okej tylko dziewczynki mam teraz chore.
 
Czesc kochane :)
U nas ciągle coś.
Tacie wycięli guza w końcu po dwóch zabiegach. Wynik okazał, że rak jest niskiej złośliwości, więc na razie jest spokój, za dwa miesiące znou na kontrolę i zobaczymy co tam się dzieje, oby nic.
U mnie trochę się paprze, bo gin stwierdził tydzień temu nadżerkę i powiększoną macicę, czekamy na wyniki cytologii i wtedy coś będziemy robić.
Tycjan biega, a raczej jeździ jeździkami albo rowerami. Dwa ma w domu i dwa w ogrodzie i stale się nimi porusza. Nawet do stołu na nich przyjeżdża i chce tak jeść...
Dziewczyny w szkole świetnie sobie radzą, młodsza jest prymusem i najlepszym sportowcem, jeszcze nie obrasta w piórka :)

katka - mieszkanko fajne :)

Właśnie się zorientowałam, ze usunęły mnie dziewczyny z wątku zamkniętego, trochę przykro mi się zrobiło... Rozumiem, że jak ktoś niewystarczająco dużo czasu poświęca im to musi zostać wywalony z grupy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewcia - takie mamy zasady jeśli ktoś się nie udziela a tylko nas czyta to niestety usuwamy. I nie tylko Ciebie bo więcej dziewczyn. Bo jeśli ktoś chce czytać czy raz na miesiąc coś napisać to jest od tego wątek otwarty
 
ariska - tylko że dziewczyny z zamkniętego praktycznie wcale tutaj nie zaglądają, tak więc ten wątek umarł tak naprawdę gdy utworzony został zamknięty.

No cóż, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...

Bardzo przykre jest to, że długotrwała znajomość nie ma tutaj żadnego znaczenia, bo właśnie sobie uzmysłowiłam, że o przyjaźni tutaj nie ma prawa być mowy... Teraz wychodzi jakie znaczenie mamy dla innych ludzi, rzekomych przyjaciół.

Ja stąd znikam, przykro mi, ale skoro moja osoba nie ma żadnego znaczenia dla innych to ja nie będę tutaj więcej pisała.
 
Ewcia mnie też dziewczyny usunęły z zamkniętego i wcale się nie dziwię bo ja w ogóle przestałam zaglądać na forum. Odkąd zaczęłam pracować zaglądałam tylko sporadycznie i pisałam co się u mnie dzieje. Wiadomo przykro trochę jest, no ale z drugiej strony po co ja mam tam być jak nie zaglądam wcale. Ale jakbym chciała z którąś dziewczyną z grupy pogadać to zawsze można napisać na priv i jestem pewna że każda by ze mną pogadała ;) A żalu do dziewczyn NIE MAM !
 
Ewcia - to Twoje zdanie. Ja akurat nie chce by na zamkniętym byly osoby które nigdy nie piszą a mogą sobie czytać. Skoro ja się uzewnętrzniam to oczekuję tego samego od kogoś innego. Przecież i tak się tam nie udzielałaś wcale albo prawie wcale więc akurat tamtego forum będzie ci brakować? Taka byla decyzja wspólna. A do tego czy ktoś udziela się na otwartm czy nie to indywidualna kwestia. Dla mnie zamknięty watek to koniecznośc bo jest dużo spraw o których tu się nie podzielę. O jakiej przyjaźni tu mowa skoro nas "przyjaciół" odwiedzasz raz na 2 miesiące? to równie dobrze możesz odwiedzać tu, kto chce to czyta

Aha i o ile pamiętam Fogia pisała do osób ktore sie nie udzielają żeby się odzywały
 
ariska jak zawsze ma najwięcej do powiedzenia.

Ku szczegółom - żadnej wiadomości nie otrzymałam.

I arisko - owszem, uważałam dotychczas niektóre z dziewczyn za przyjaciółki, a jeśli nie znasz szczegółów z kim się przyjaźniłam i z kim pisałam na pw o bardzo prywatnych sprawach,to się nie wypowiadaj. Ty na pewno żadną przyjaciółką dla mnie nigdy nie byłaś. Twoje największe zadanie na tym forum to zwracać uwagę innym dziewczynom jakimi są kiepskimi matkami i myślę, że wiele się tutaj ze mną zgodzi. Nie wiem, może Ty się w ten sposób doceniasz wytykając innym wady.

Poza tym przyczepiłaś się do tej przyjażni. Jeśli jesteś w stanie mnie zrozumieć to ja napisałam, że dla innych nie znaczyłam tyle co oni dla mnie. Tak dosłownie o to mi chodziło. Widocznie tylko dla mnie dziewczyny miały jakieś znaczenie a ja dla nich żadnego.
 
reklama
przecież dostęp do PW masz cały czas i tak jak napisała Madzia możesz pisać z kim tylko chcesz więc nie wiem o co wielkie halo. Ok ale już się nie wypowiadam bo ktoś się odezwie to źle.

Nie masz dostepu do zamkniętego i szukasz kozła ofiarnego na kim się wyżyć? chyba nie tędy droga a swoje frustracje wyładowuj na kimś innym. Za przeproszeniem jajco ci do tego z kim i o czym pisze. Nie mam z nikim konfliktu i wszystko jest wyjaśnione a poza tym nigdy nikomu nie wytknęłam że ktoś jest złą matką więc proszę bardzo o nie wymyślanie głupot. Nikt się z Tobą na ten temat zgadzać nie będzie bo nic takiego nie miało miejsca!
 
Ostatnia edycja:
Do góry