reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Klaudia, my tez mamy podobny rowerek i Maciuś uwielbia w nim jeździć po domu, bierze mnie za palca prowadzi pod rower i mówi "tu" wystawiając ręcę i tak czasem z godzinę wozimy się po domu, na dworku byliśmy tylko raz ale mam nadzieję że to się zmieni bo wiosna idzie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My zamierzamy na początek pochodzić koło bloku i sprawdzić jak się na polu sprawuje, bo jak Miś nie będzie chciał to wtedy muszę go brać na ręce i rower pod pachę
a potem zobaczymy co dalej

za darmo to i tak się opłaca:tak:;-)

uciekamy , trzeba śrubki dokupić, domontować barierkę
 
Klaudia fajnie ze ci sie udalo zalatwic lekarza, a rowerek fajny. Moi rodzice sprawili podobny Gabrysi pod choinke, i niestety zostawilam go u rodzicow w domu (mieszkamy od siebie 230 km), ale planuje go zabrac , bo chcialabym poki siedze w domu pojezdzic z Gabrysia po dworzu.

A ja dzis zrobilam placki ziemniaczane z gulaszem - moj maz oszaleje z radosci :)
Ale sie najadlam, Gabrysia spi, a ja odpoczywam
 
Laseczki nie stresujcie sie tym, ze wasze dzieciaki mało gadają. Piotrek zaczął mówic jak miał 2 lata i 3 miesiace. On nawet nie mówił mama, tata nic, tylko ciagle pokazywał i gadał ee, tak buczał. teraz mówi, chociaz nie jeszcze pełnymi zdaniami, ale jest coraz lepiej. mam nadzieje, ze teraz przez lato nadrobi, bo bedzie biegał po podwórku z dziecmi, a od wrzesnia idzie do przedszkola. Alusia za to zaczęła mówić jak miała 11 miesiecy: mama, tata, to, tu. Najwazniejsze, ze rozumie co sie do niej mówi, a to na razie najwazniejsze.
 
Klaudia-- fajny :) podoba mi się.. ale jak juz sie zdecydujemy to własnie ten co ja pokazywała.. bo do niego z czasem mozna pedały doczepic:) no i jest juz od roku... my dla Tomka kupilismy Podobbny do tego co ty link podałas tylko aluminiowy a nie drewniany.. no i Tomek w tamtum roku nie jezdził bo był zamały i niesiegał ziemi:( ... i nie dało sie znizyc siadełka niestety...
 
Wpadam do was na chwilkę.
My też mamy rowerek,różowy :-D:-D:-D,ale to dlatego ,że wygrałam go w konkursie ,a nie pytali czy rowerek ma być dla chłopca czy dziewczynki no i nam się dostało właśnie taki,ale co tam darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda ,jak to się mówi :-D:-).Szymcio uwielbia na nim jeździć,na razie po domu,ale niebawem wyskoczymy z nim na dwór.
 
No biala, taki właśnie aby można było doczepić pedały i aby było siodełko :tak:

ja wpadłam się tylko przywitać, bo zaraz uciekam do sklepu i do koleżanki idziemy z misiem , pogoda fee więc tyle spaceru co z bloku do bloku

odezwę się jak wróce

mimi jeździ na rowerku , tata pcha a mały robi dżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż, tak robi za każdym razem jak rusza jakiś jego pojazd :-D
 
reklama
Syla prawdziwy mężczyzna nie boi się kolorów;-) Rowerek różowy, a co powiesz na to, że ja potrafię ubrać Miśka np w różowe rajstopki;-) Misiek rowerka nie ma, ale planujemy mu kupić. Na razie śmiga na swoim samochodzie, który dostał na roczek. Do nie dawna trzeba było go na nim pchać lub ciągnąć, ale od kilku dni sam się na nim ładnie nóżkami odpycha.
 
Do góry