reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
a ja w poniedziałek idę na badania i obciążenie glukozą ... fuj już mnie dźwiga na samą myśl :D W nocy spać nie umiałam tak mnie brzuch pobolewał że zadna pozycja dobra nie była ;/

A jutro pobudka z samego rana bo robią nam szafę ale za to popołudniu jadę na ogrodzieniec:D to potem pochwalę się fotkami na f. zamkniętym ;)
 
Hej. Wróciłam z pracy i leżę bo nie mam siły się ruszyć. Plecy mnie bolą okropnie. I nie wiem jak ale mój brzuch od kilku dni jakoś szybciej rośnie. Jeszcze w 14 tygodniu nie było go aż tak widać a teraz robi się balonik. Martwię się bo lekarz dwa tygodnie temu na badaniu spytał się czy mam dużego męża (a mam) bo dziecko ma 2 cm więcej niż norma. Wszystko jest ok z maleństwem ale boję się, że urodzę wielkie. A to moje pierwsze i chcę malutkie. Czy wam też brzuchy rosną coraz szybciej czy to po prostu moje wzdęcia to czasem potęgują.
 
Hej. Wróciłam z pracy i leżę bo nie mam siły się ruszyć. Plecy mnie bolą okropnie. I nie wiem jak ale mój brzuch od kilku dni jakoś szybciej rośnie. Jeszcze w 14 tygodniu nie było go aż tak widać a teraz robi się balonik. Martwię się bo lekarz dwa tygodnie temu na badaniu spytał się czy mam dużego męża (a mam) bo dziecko ma 2 cm więcej niż norma. Wszystko jest ok z maleństwem ale boję się, że urodzę wielkie. A to moje pierwsze i chcę malutkie. Czy wam też brzuchy rosną coraz szybciej czy to po prostu moje wzdęcia to czasem potęgują.

mnie teraz też rośnie szybciej, w zeszłym tygodniu nie było widać praktycznie kompletnie nic, a teraz z dnia na dzień widzę jak brzuchol robi się coraz większy, a wzdęcia pewnie swoją drogą też robią swoje;)
 
reklama
Kate1980 kochana nie masz wpływu na to jak duże będzie dziecko:-D wszystko będzie dobrze ważne żeby było zdrowe. Co do wzrostu brzucha to mi chyba też zaczyna szybciej rosnąć i zaczyna swędzieć.
 
Do góry